Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, parafianin napisał:

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie kobieca inteligencja rzadko imponuje i za tym kryją się co najwyżej duże umiejętności aktorskie/manipulacji.

dalej jestes w matrixie i nie kumasz róznicy miedzy iq a inteligencja emocjonalną

co komu z pani magister która ma nie równo pod kopułą?chyba zysk dla pracodawcy który po za paskiem z wypłata dla niej niema stycznosci innej.
 

 

2 godziny temu, parafianin napisał:

Był ktoś z was posprawdzać jak wygląda elita kobiet na kierunkach technicznych/ścisłych?

2 uczelnie inzynierki-magisterki pare wykładów przesiedzianych fajne kobity tam sa.i jest ich wiecej niz facetów

 

2 godziny temu, parafianin napisał:

A jak napisze że podobają mi się fizycznie kobiety które przesadnie dbają o wygląd, typu tleniary z dyskotek,

też mi sie podobaja(jezeli nie wpada to w wiejska tandete)ale one traca walory estetyczne bardzo szybko
 

 

2 godziny temu, parafianin napisał:

Nie boją, tylko chcemy sie czuć potrzebni, a nie da się być potrzebnym komuś

potrzebni pod jakim wzgledem?

niunia udaje głupiiutka bo potrzebuje jelenia który ster przejmie?
niunia zgrywa nie rozgarnietą zeby facet ogarniał?
niunia robi kariere przed kolezankami i dodaje sobie do zajebistosci?
czy jest współpraca w zwiazku?

co wybierasz z uczuciem bycie potrzebnym?bo poczucie bycia potrzebnym pokazuje braki%-)






 

Edytowane przez Pikaczu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @Lebowska jak widać po pierwszym poście w świetnej formie.

 

A czego Ty się spodziewasz po współczesnych kobietach. Im mniej mają pracy wymagające od Nich myślenia na przód, planowania i absorbującej czas to się rozleniwiają. Rozwój cywilizacyjny rozleniwia.

 

A z drugiej strony kiedyś to było normalnością, że kobieta ma wyjść za mąż, urodzić dzieci i zajmować się nimi, tworzyć ognisko domowe, a dzisiaj to samo z kolei traktowane jest jako szukanie jelenia. Odbiór tego priorytetu dzisiaj jest inny i jest inne do niego podejście. A podstawowe założenie to samo.

 

Kiedyś po prostu kobiety bały się tupnąć nóżką nawet jak miały rację, dzisiaj tupią mając powód czy też nie. A najczęściej bez powodu, bo większość zapomniała że w inny sposób mogą komunikować swoje ale.

Kiedyś jak kobieta deklarował, że nie chce mieć męża, urodzić dzieci to uważana była za dziwadło, a teraz za świadomą kobietę (no nie przez wszystkich, tak dobrze to jeszcze nie ma).   

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej jestes w matrixie i nie kumasz róznicy miedzy iq a inteligencja emocjonalną

co komu z pani magister która ma nie równo pod kopułą?chyba zysk dla pracodawcy który po za paskiem z wypłata dla niej niema stycznosci innej.

Jaka jest różnica? Niezrównoważenie wyłapuje sie później, a zysk sie widzi od razu.

"2 uczelnie inzynierki-magisterki pare wykładów przesiedzianych fajne kobity tam sa.i jest ich wiecej niz facetów"

Jaki to kierunek? Kiedyś byłem na stancji jeśli chodzi o kierunek informatyczny, ale były 2 kobiety na może 200 chłopa.
Inną wcześniej techniczną poznałem, sama mi tłumaczyła jakiś dział matmy to była potwornie brzydka.

"też mi sie podobaja(jezeli nie wpada to w wiejska tandete)ale one traca walory estetyczne bardzo szybko"

No racja, bo pogadać też trzeba umić. Co nie znaczy że nie umieją gdy mają swoje zdolności manipulacji.

"potrzebni pod jakim wzgledem?"

Inicjatywa, docenianie tego co dajemy, ochrona, podejmowanie dobrych decyzji.

"niunia udaje głupiiutka bo potrzebuje jelenia który ster przejmie?
niunia zgrywa nie rozgarnietą zeby facet ogarniał?
niunia robi kariere przed kolezankami i dodaje sobie do zajebistosci?
czy jest współpraca w zwiazku?"

Tu już zacytowałem mniej, ale
- nie odczytam czy ktoś udaje głupiego czy jest głupi
- 2 punkt tak samo, mało rozgarniętej pokazue co i jak, tłumacze, ona mi mówi "jestes lepszy, mądrzejszy niz inni" no i co sie dzieje?
- tak samo, nie wiem czy robi kariere tylko po to by dowalić koleżankom, skąd to wiedzieć?
- wg mnie nie ma, albo wszystko sam załatwisz i wtedy kobieta Cie ceni, albo nic nie załatwisz i wychodzisz na słabego

"
co wybierasz z uczuciem bycie potrzebnym?bo poczucie bycia potrzebnym pokazuje braki%-)"

Jakie braki? Jeśli moge coś oferować kobiecie to ciesze się że to moge robić. Jakbym nie był potrzebny to nie wiązałbym sie. Gdzie leży błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, parafianin napisał:

Jaki to kierunek?

budownictwo
 

 

27 minut temu, parafianin napisał:

- nie odczytam czy ktoś udaje głupiego czy jest głup

efekt głupi
 

 

27 minut temu, parafianin napisał:

2 punkt tak samo, mało rozgarniętej pokazue co i jak, tłumacze, ona mi mówi "jestes lepszy, mądrzejszy niz inni" no i co sie dzieje?

rosniesz w piórka i czujesz sie zajebiście.ty inwestujesz ona tylko bierze.ile jestes wstanie zainwestowac?
 

 

29 minut temu, parafianin napisał:

- tak samo, nie wiem czy robi kariere tylko po to by dowalić koleżankom, skąd to wiedzieć?

obserwacja,jak łazi z toba po baletach i koleżankach to wiedz ze jestes jak małpa na pokazie
 

 

30 minut temu, parafianin napisał:

- wg mnie nie ma, albo wszystko sam załatwisz i wtedy kobieta Cie ceni, albo nic nie załatwisz i wychodzisz na słabego

współpraca to podstawa zwiazku

 

31 minut temu, parafianin napisał:

Gdzie leży błąd?

na dawaniu i braniu=współpraca

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tupanie jest wrodzone, z mlekiem matki wyssane, to odruch i nie wyplenisz tego ale można wyciszyć, zagłuszyć. Gdy czuję krzywdzący zew babskiej natury to w głowie mej włącza się alarm "to jest złe, nie rób tego, nie bądź jak matka...". Nie daję upustu, nie chcę ulżyć sobie czyimś kosztem. Kobiety często reflektują się, tłumaczą po fakcie bo coś tam palnęły i nagle uświadamiają sobie, że gadają jak ich matka ale jest już za późno i nie mogą cofnąć słów. Pamiętajcie, ta skrucha najczęściej nie jest szczera bo one i tak wiedzą lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.