Skocz do zawartości

Wielki dramat miłosny


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Tamten Pan napisał:

Odradzam czytać chujnię i tego typu portale.

Masa toksycznej, negatywnej i wysysającej Cię energii. Strata czasu w najgorszym wydaniu.

 

Masz racje ale jest tam często wiele prawdy o kobietach opowiadanej przez tych płaczliwych kolesi których baba wyruchała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @Tamten Pan czytanie takich rzeczy może oddziaływać na podświadomość, Marek w radiu też o tym wspominał.

1 minutę temu, Kosa napisał:

 

Masz racje ale jest tam często wiele prawdy o kobietach opowiadanej przez tych płaczliwych kolesi których baba wyruchała.

Tam masz tylko "wysrywy żalu" bez żadnych wniosków. Na forum masz podobne przykłady z odpowiedziami braci i to raczej ich wypowiedzi wnoszą więcej niż te historie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie, do bólu typowa sytuacja i typowe błędy. Gdyby kolesiem się ktoś porządnie zajął, mogliby do siebie wrócić. Ale tak to koniec, gość kompletnie nie rozumie jak działa psychika jego dziewczyny, oraz bardzo cierpi pod wpływem emocji których nie kontroluje. Ciężka lekcja go czeka i mu współczuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

Absolutnie, do bólu typowa sytuacja i typowe błędy. Gdyby kolesiem się ktoś porządnie zajął, mogliby do siebie wrócić. Ale tak to koniec, gość kompletnie nie rozumie jak działa psychika jego dziewczyny, oraz bardzo cierpi pod wpływem emocji których nie kontroluje. Ciężka lekcja go czeka i mu współczuję bardzo.

Marku co myślisz by pod tekstem tego jegomościa jak i innych typowych historyjek pojawiających się na tamtej stronie, zostawiać w komentarzach namiar na to forum?
Gość wedle siebie jest w rozsypce, niby ma myśli samobójcze. 
Wyciągnięcie ręki coś da, czy może jednak już tak zmanierowany zaprogramowany na wielką miłość chłopok odrzuci ten uśmiech losu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tamten Pan napisał:

Odradzam czytać chujnię i tego typu portale.

Masa toksycznej, negatywnej i wysysającej Cię energii. Strata czasu w najgorszym wydani

 

Nie zgadzam sie. Oczywiscie, ze to co czytamy, slyszymy, itd. ma wplyw na nasza podswiadomosc. Aczkolwiek nie mozna sie zamykac w swiecie z rozowymi scianami.

To tak jak nie ogladac wiadomosci i nie wiedziec, jak nam jest dobrze.

 

Co do walenia konia - to sie zgadzam!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tamten Pan napisał:

Odradzam czytać chujnię i tego typu portale.

Masa toksycznej, negatywnej i wysysającej Cię energii. Strata czasu w najgorszym wydaniu.

To już lepiej sobie zwalić konia. Albo pójść na spacer. Lepiej pójść na spacer.

 

 

 

Kiedys czytalem hurtowo, teraz przestalem, bo zauwazylem, ze jakos negatywnie to na mnie wplywa. Nie bede sie tym katowal.

Sporo rycerzy tam pisze.

 

Cytat

Marku co myślisz by pod tekstem tego jegomościa jak i innych typowych historyjek pojawiających się na tamtej stronie, zostawiać w komentarzach namiar na to forum?

 

Ja tak robilem, przynajmniej jedna osoba tu przyszla, a moze jeszcze o kims nie wiem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, The Saint napisał:

Marku co myślisz by pod tekstem tego jegomościa jak i innych typowych historyjek pojawiających się na tamtej stronie, zostawiać w komentarzach namiar na to forum?
Gość wedle siebie jest w rozsypce, niby ma myśli samobójcze. 
Wyciągnięcie ręki coś da, czy może jednak już tak zmanierowany zaprogramowany na wielką miłość chłopok odrzuci ten uśmiech losu?

 

Można napisać - jakby tu przyszedł, to byśmy pomogli. Mogę napisać, ale admini pewnie nazwę forum od razu wykasują?

 

Chłopak musi pocierpieć. Ale może byśmy go chociaż przekonali, żeby do niej teraz nie dzwonił i nie pisał, bo to samobójstwo erotyczne. Serce mi poleca dawać takim chłopakom kobietopedię za free, ale rozsądek warczy wściekły. Jakby przeczytał może by coś tam mu błysnęło, ale nie będę wciskał ludziom w rozsypce książek za pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej kanwie jeszcze jakiś słabe serialiszcze by się napisało. 

Szkoda chłopa, tyle że poziom myślowy i emocjonalny  obecnych 27-latków podobny jak 19-latków ćwierć wieku temu. Wysnuwam z tego, że kolejne pokolenie będzie dłużej żyło, skoro  dojrzewanie im zajmuje czas o dekadę niemal dłuższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, red napisał:

Ja zaglądam na chujnie 1 - 2x w tygodniu i pod takimi perełkami zostawiam namiar na forum, nikt nie kasuje. Tak samo jak polecam książki guru.

 

Aaa czyli to Ty Red wypisujesz na chujnia.pl od jakiegoś roku komentarze w stylu "Czytaj książki Kotońskiego" tudzież "Wchodź na samczeruno i czytaj". A właśnie się nieraz zastanawiałem, który z forumowiczów nas tam tak reklamuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.