Skocz do zawartości

Cyganie


Gość Andrzejek

Rekomendowane odpowiedzi

No to masz wesoło. U mnie w okolicy to kolorowy nie ma życia. Za to mnożą się sebixy w szelestach i ich lachoony, dystyngowani degustatorzy denaturatu i osiedlowe cwaniaczki. Z bardziej hardocore'owych akcji, to na przeciwko mojego mieszkania, po drugiej stronie ulicy grupa melanżowiczów zatłukła kobietę w trakcie libacji i trzy dni trzymali ją zawiniętą w dywan. A wszystko to w odwecie za to, że jej gach zaraz po wyjściu z pierdla zadźgał nożem jakiegoś typa w lasku za moja chatą. Ludzie to w większości bardzo skrzywdzony gatunek.
Ta historyjka to tylko wierzchołek góry lodowej, tego co słyszałem. I nie mam w zwyczaju polować na takie nowinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 2.09.2014 o 18:54, Gość Andrzejek napisał:

....... i nic, absolutnie nic nie możesz im zrobić, bo nie maja dokumentów i na jakąkolwiek interwencję Policji po prostu się śmieją i jeszcze grożą policjantom..........

yyy... czyli gdyby jakiś zniknął to nikt nie będzie go szukał? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie mam ZŁE zdanie o Cyganach. Powtórzę C Y G A N A C H. To nie są dla mnie żadni "romowie".

Wiele lat temu, zostałem okradziony przez cyganki (zastosowano hipnozę wobec mnie). Teraz gdy widzę ... idę do przodu, nie zatrzymuję się.

Ze swego podwórka znam wiele przypadków, gdy Cyganie zwyczajnie oszukują i kradną. Nie znam ani jednego pozytywnego. Taka nacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa miliony Puławy przeznaczyły na aktywizację cyganów do pracy.

Przez 7 lat, zachęcano ich, i płacono zasiłki.

Ile osób podjęło pracę?

ZERO http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/234407-dwa-mln-zl-na-aktywizacje-zawodowa-cyganow-z-pulaw-poszly-w-bloto-zaden-rom-w-ciagu-7-lat-nie-podjal-pracy

Pomijając, że w normalnym kraju nie płaci się za nic nie robienie, nikomu.

To w cywilizowanych krajach, gdyby taka sprawa, gdyby powstała,

to ludzie odpowiedzialni, za stratę ponieśliby karę.

U w Polsce, no cóż...

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak z perspektywy zawodowej, że cyganie to jest najbardziej problematyczna grupa społeczna jaką mogę spotkać na mojej ścieżce zawodowej. Oczywiście jeżeli popełnią przestępstwo to zostaną zatrzymani, skazani i ukarani jak każdy inny, ale permanentnie dopuszczają się wykroczeń za które tak na prawdę nie mogę wyegzekwować żadnej realnej dla nich kary, bo przepisy wiążą mi w tym momencie ręce. Często ci ludzie nawet nie widnieją w CELu, często nie można ich zidentyfikować, również pośmiertnie. Dramat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie co do Cyganów, to miałem mało styczności, ale miałem mnóstwo styczności, z ich bardzo bliskimi krewnymi, czyli Hindusami, jaka jest róznica? a taka, ze Hindusi idą do pracy, a Cyganie nie wyruszaja do niej w ogóle, na tym sie konczy.

Hindusi to totalne leniwce, sa małe wyjątki, ale tylko małe, maja mnóstwo wspólnych cech z Cyganami...

 

Nie myja sie

Ubieraja sie podobnie jak człnkowie cyganskich taborów

Cwaniakują

Opierdalaja się

Robia sztuczny tłum..

Trzymaj sie tylko ze swoimi...

 

z tego co zauwazylem Hindusi sa raczej spokojni i grzeczni, a Cyganie, wiadomo...

 

907e1d8dd576.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś taki znajomy szedł po ulicy i go Cygan opluł bez powodu, normalnie sobie szedł po ulicy.

Aczkolwiek po lekturze forum, wiem że nic nie wydarza się przypadkowo.

Niektórzy po prostu przyciągają takie sytuacje, jak koleżanka, którą kiedyś ktoś podbił (jak twierdziła bez powodu, nie znała gościa).

Dziwne rzeczy się dzieją na tym Świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyni "Gipsy " jakich lubię to Gipsy Kings i trochę innych grajków, dla mnie jest to "fenomen" dużo krajów ma z nimi problem  , pseudo wróżby,drobne kradzieże,patologia .itp  dać ultimatum jak "kolektyw borga" asymilacja lub wypad z kraju. Chyba Sarkozi coś takiego zrobił wywiózł cześć CD-Romów poza kraj .

Edytowane przez Voqlsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie ta nacja powinna dostać czasowy okres egzystencji u nas:
- Znajdujecie pracę w Polsce/opłacacie rachunki, nie robicie problemów? - To możecie mieszkać na terenie Rzeczpospolitej Polski. 
- Nie chcecie pracować? Wolicie kraść? - To deportacja. No i tu jest problem, bo niby gdzie deportować jak oni nie mają swojego kraju? 

Nie powinni dostawać żadnych mieszkań przed Polakami. Już nie wspomnę o nowych, wybudowanych domkach czy mieszkaniach, które te osobniki potrafią doszczętnie zniszczyć/zdemolować.

Podam jeden przykład byście zobaczyli:
http://imgur.com/a/TIddo

Pierwsze zdjęcie od dołu to nowiutkie, piękne domki, a kolejne to okres 4-letniej egzystencji cyganów. Dlatego nie dziwi mnie, że są nazywani brudasami.
 

Edytowane przez CalvinCandie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 lata później...

Sporo lat temu pracowałem legalnie w UK z cyganem. Fakt miał swoje nawyki, ale był dla mnie jak wuj. Zawsze mogłem na niego liczyć. Może dlatego że on na mnie tez mógł. I teraz uwaga... 

Przed wyjazdem do PL pożyczyłem mu kilkaset funtów, a on...

Po jakimś czasie oddał je przelewem.

Edytowane przez dyletant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 27.09.2014 o 16:22, Gienek Trąbka napisał:

Słyszałem że cyganka za uja nie da białemu chopowi pobrusic w jej dziurach, ale to ino zasłyszane od stryja ś.p.  ciekawe czy to prawda, sam nie widzialem nigdy bialego za rączke z cyganka itd :)

To prawda. Może i niejedna dałaby (a może nie) ale boi się swoich. Cyganie to rasiści, uważają białych czyli Gadziów za podludzi, taka ich "kultura".  Jak więc można domagać się od nas tolerancji wobec nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.