Skocz do zawartości

Cyganie


Gość Andrzejek

Rekomendowane odpowiedzi

Ciagly problem Polakow z Romami ,widzieliscie ta akcje z panem mlodym w gorach?? Co więcej, całe to osiedle zbudowała im gmina. Sami chcielibyście mieć takie domy. Wszystko za darmo! Wejdźcie sobie na google earth i obejrzyjcie. To się po prostu nie mieści w głowie. Oni są tak bezczelni, że wchodzą sąsiadom na podwórka i kradną co się nawinie pod rękę i nic, absolutnie nic nie możesz im zrobić, bo nie maja dokumentów i na jakąkolwiek interwencję Policji po prostu się śmieją i jeszcze grożą policjantom. Tam prędzej czy później dojdzie do samosądu! Władze nic z tym nie robią, bo się boją. Chora tolerancja, cholerne multi-kulti i zafajdane unijne przepisy.Dlaczego Polacy nic nie robia? Nie zbiora sie w kilkunastu w kominiarkach i nie wpierdola im na amen! /..Nie bawem wejda nam na gowe i dopiero bedzoie...Tak jak Pan z Bialegostoku ktory zostal skazany za to ze powiedzial ''Ciapaki''pamiętajcie, jak złapiecie tam "kapcia" to jedźcie dalej nawet bez koła, bo was tam zatłuką albo ukradną cały samochód i dostaniecie jeszcze nożem. Za dużo razy widziałem co tam się dzieje..Znam bardzo dobrze tamtą okolicę i ta drogę. To nie jest pierwszy taki ich wyskok i nie ostatni. Oni kręcą się non stop przy tej drodze i prowokują. Nigdy się tam nie zatrzymujcie, nawet na chwilę! To jest sekunda, jak któryś z nich podleci i zażąda czegoś od Was a jak nie dacie to napluje Wam w twarz, czekając na reakcję. Z tego osiedla zza bramy natychmiast sprintem wybiegnie cała zgraja tych szumowin i macie przerąbane... oni nie maja żadnych zahamowań, dosłownie ŻADNYCH i nic im nie można zrobić, a policja rznie glupa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Słyszałem że cyganka za uja nie da białemu chopowi pobrusic w jej dziurach, ale to ino zasłyszane od stryja ś.p.  ciekawe czy to prawda, sam nie widzialem nigdy bialego za rączke z cyganka itd :)

 

a odnośnie cyganów dajcie kałąchai wyrżnąc to w pizdu, abo wypad za granice PL. Chyba że sie do roboty wezma, ale predzej  chyba drugie słońce by wyrosło z pierwszego :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cygan? do roboty? haha

przypomniał mi się kawał:

Jedzie transport cyganów do Auschwitz. Stłoczeni w wagonach wiadomo.

Nagle pociąg staje. SS-man otwiera drzwi. Jeden z cyganów wypada z pociągu, biega na około niemca i krzyczy:

- Kur*a! Gdzie wyście nas wywieźli? Kur*a, co chcecie z nami zrobić???

- Spokojnie, jesteście w Auschwitz, tutaj was zamordujemy i spalimy.

- Ufff, spoko, a już myślałem, że do roboty.

WYDZIELONE ZE 'Spotkajmy się w realu'

Pikaczu,

Bałkanica to tak cygański kawałek, że aż poszedłem do piwnicy sprawdzić czy mam rower!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Widzisz, a na Słowacji w sporych ośrodkach miejskich powstały całe, wewnętrzne miasteczka pełne cyganów. Praktycznie gdzie nie spojrzałem - wszędzie cyganie, cyganie, cyganie, nawet w górach nad jeziorem. To było w 2007 roku, aż boje się myśleć co jest teraz. Zaleją zupełnie naszych braci Słowian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Bialymstoku tez Cyganow od huja i ciut ciut :) Zaraza niesamowita,nie pracuja tylko kradna i zebraja ...Kiedys Cygan z Bialegostoku rozbil sie swoim Mercem SlR-em w Warszawie ,nic mu sie nie stalo ale Merc za cala banke do kasacji...Malo tego,jego brat rownierz bardzo mlody (23 lata) scigal sie z nim Ferrari 599 ..Takze tego :)

 

Co do spotkania ,tak jak mowilem po 24 Grudnia jestem w Trojmiescie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, a na Słowacji w sporych ośrodkach miejskich powstały całe, wewnętrzne miasteczka pełne cyganów. Praktycznie gdzie nie spojrzałem - wszędzie cyganie, cyganie, cyganie, nawet w górach nad jeziorem. To było w 2007 roku, aż boje się myśleć co jest teraz. Zaleją zupełnie naszych braci Słowian.

Szanowany Doktor Magister Ebola pewnie by wiedział co robić%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Bialymstoku tez Cyganow od huja i ciut ciut :) Zaraza niesamowita,nie pracuja tylko kradna i zebraja ...Kiedys Cygan z Bialegostoku rozbil sie swoim Mercem SlR-em w Warszawie ,nic mu sie nie stalo ale Merc za cala banke do kasacji...Malo tego,jego brat rownierz bardzo mlody (23 lata) scigal sie z nim Ferrari 599 ..Takze tego :)

 

Co do spotkania ,tak jak mowilem po 24 Grudnia jestem w Trojmiescie :)

 

Jesteś z Białegostoku? Mam tam rodzinę, w Gródku też. Ogólnie jako dzieciak bywałem bardzo często w Białymstoku i mam ogromny sentyment do tego miasta jak i całego Podlasia. Często też uczestniczyłem w Święcie Kultury Białoruskiej. Z Białegostoku zawsze też udawałem się na eskapady na Białoruś.

A skoro możesz dopiero po 24.12 to ok, wcześniej spotkamy się z Brzytwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie widzialem :) To samo Hindusi tu w UK ,lenie do potegi...W sumie po rodzinie z Cyganami wywodza sie od tej samej ''matki'' :) Vincent jestem z okolic Bialego.Ale uwielbiam to miasto ,czesto tam bywam i ogolnie ,Spoko to jak cos to po 24 jestesmy w kontakcie,numery na priv i temat ogarniety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubię białostocką policję.
Parokrotnie bywałem w Białym na wyjazdowych montażach. Pewnego razu jedziemy z kolegą autem z zaprzęgniętą przyczepą w kierunku centrum Białego. Nagle pojawił się korowód suk i dwóch niebieskich na motorkach. Dostaliśmy sygnał lizakiem do zatrzymania, naokoło zero możliwości na parkowanie więc dajemy prosto. Po jakimś kilometrze zjechaliśmy w zatokę. Papiery i te sprawy to wiadomo. A ci nagle każą otwierać przyczepę i pakę na aucie. No to kolega otwiera. Popatrzyli na materiał i narzędzia. Pomruczeli i kazali się zwijać. My powoli nie wiemy o co kur*a biega? Okazało się, że szukali jakiś asów co uciekali z włamania. Kto przy zdrowych zmysłach jedzie na włam z wypożyczoną ze statoila przyczepą, to nie mam pojęcia, ale bekę z typów mieliśmy przednią.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki widac chcieli zaimponowac sobie nawzajem :) Ja ogolnie po Bialym nie mialem problemow ale wieczorami robi sie goraca ,zwlaszcza za sprawa Cyganow ktorych w Bialym gnebia ostro .Jest tez duzo negatywnych akcji przeciwko Zydom,co mozna wyczytac na blokowiskach w postaci grafiti i innych rzeczy...Ogolnie miasto bardzo czyste i ladne ale kurestwa wieczorami duzo,trzeba uwazac :) Ale to jak wszedzie w Polsce :) Ogolnie moje rejony to takie male multi-kulti.Sa i muzulmanie (tatarzy) Zydzi duzo prawoslawnych,cyganow i Litwinow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.