Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
RedBull1973

Bezczelność pasztetów przechodzi ludzkie pojęcie...

109 postów w tym temacie

@Zukko no spoko, ja bym sam nie poleciał, ja nawet jako facet bym sam nie poleciał.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
59 minut temu, Zukko napisał:

Poleciała sama, bo dzień przed wylotem okazało się, że jej chłopak miał nieważny paszport. A wycieczkę wykupiła w ramach niespodzianki, stąd te komplikacje przy paszporcie jej chłopaka (brak wcześniejszego sprawdzenia).

No tak, ale już gównoburza, że ona sama sobie winna i leciała po seks z habibi.

1 osoba lubi to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@PewnySiebie

Nie róbmy pani lekkich obyczajów z logiki. Tia... Niespodzianka, że paszport nie ważny dzień przed wyjazdem? Gdy wydajesz ca. 2500 zł za osobę?

No proszę Cię, gdybym ja robił niespodziankę swojej dziewczynie czy najlepszemu kumplowi, za to że mi kiedyś pomógł- sprawdziłbym 3 razy dla pewności. A panie jeszcze lepiej umieją liczyć opłacalność takich wypadów. Jestem bardziej niż pewien, że doskonale wiedziała jak sprawa paszportu chłopaka wygląda.

A gównoburza- Może troszkę przeszkadza mi wulgarność, ale czyż nie jest to prawda? Popatrz na erazmusa w naszym kraju.

4 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Arox

Egipt wymaga, żeby data ważności paszportu była dłuższa (późniejsza) niż 6 miesięcy od dnia powrotu (opuszczenia) Egiptu.
Sam się kiedyś mało na tym nie złapałem, bo uważałem, że jak paszport jest ważny 2 miesiące dłużej niż data wyjazdu to jest OK.

Takie mają dziwne przepisy ...

A cała sprawa jest dziwna i nie zwalałbym tego na miejscowych przed wyjaśnieniem sprawy.
.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@GurneyHalleck

Z ciekawości zadzwoniłem przed chwila do koleżanki, która sprzedaje takie wycieczki. Uprzedziłeś mnie, ale odpowiem: Zanim podpiszesz umowę, informują Cię, byś sprawdził datę ważności paszportu- czy faktycznie mieścisz się w kwestii ważności, bo podpisaniu umowy nie ma możliwości wycofania jej przez nie ważny paszport. Więc tym bardziej nie wierzę, że nie wiedziała jak długo był ważny dowód chłopaka.

Bo 2,5 tysia piechotą nie chodzi.

2 osoby lubią to

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czyli laska liczyła się ze stratą ze 2 tysiaki z powodu paszportu chłopaka?

Albo była z b. bogatego domu na trzymaniu rodziców, albo coś w tej sprawie śmierdzi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napisano (edytowane)

Ja to ogólnie nie wyobrażam sobie jak można komuś niespodziankę zrobić pt. "pakuj się, za 2h mamy samolot do Egiptu". Lubię planować wszystko z wyprzedzeniem i chyba "zajebałbym" laskę, która by mi zrobiła np. niezapowiedzianą wizytę na chacie.

W sumie to nawet ostatnio mi znajoma niespodziankę zrobiła i kupiła bilety na jakieś przedstawienie, ale akurat nie będzie mnie w mieście i od razu pojawiła się propozycja żebym swoje plany zmienił :D

Edytowane przez radeq

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
13 minut temu, radeq napisał:

Ja to ogólnie nie wyobrażam sobie jak można komuś niespodziankę zrobić pt. "pakuj się, za 2h mamy samolot do Egiptu". Lubię planować wszystko z wyprzedzeniem i chyba "zajebałbym" laskę, która by mi zrobiła np. niezapowiedzianą wizytę na chacie.

Nie wyobrażasz sobie?

To spróbuj wyobrazić sobie kobietę, która dopiero co wróciła opalona z Egiptu z setką zdjęć, mówiąc, że jej MEN to zorganizował im wycieczkę dla dwojga, opłacił i porwał ją do tego samolotu jeszcze tego samego dnia.
NO KURWA WYOBRAŹ SOBIE

A po powrocie już tylko kumulacja wkurwienia tych wszystkich bźdźwiąg (jej koleżanek).

- A twój Andrzejek/Tomeczek/Robercik co dla Ciebie planuje? :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

W sumie w przypadku bezrobotnej laski, która jest na moim albo rodziców utrzymaniu to pewnie ma rację bytu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta