Skocz do zawartości

HEJ Przedstawie sie


OGÓR

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imie Robert pseudo - "Ogór", wyemigrowalem za granice 9 lat temu, mieszkam w Londynie , a wiec "zaglebiu" polskiej emigracji, z mnóstwem kobiet, miedzynarodowym towarzystwie. Wiele tu zlamanych serc, duzo problemów damsko-meskich jest o czym opowiadac, rozkminiac przypadki, opisywac zycie. Mysle ze bywajac na tym forum wniose cos nowego i swiezego. Wszak temat emigracja, ludzie samotni, lapczywie szukajacy zwiazku to temat rzeka, ciekawy a w wielu przypadkach sa chlopaki potrzebujacy pomocy. Emigracja (ta w UK) to tysiace (jesli nie setki) rozwalonych zwiazków, wykorzystanych przez kobiety chlopaków, których jedyna wina bylo to ze byli zbyt naiwni i ufni, majac zasady... Mam zamiar pisac, doradzac, dzielic sie doswiadczeniem emigranta, który przerobil chyba juz wszystkie tematy zwiazane z kobietami, gierkami, manipulacjami wykorzystujacymi doslownie wszystkie mozliwosci poczawszy od rozlaki, czasowych wyjazdów (z Polski i do Polski), pieniedzy, zalatwiania pozycji i stanowisk za sex itp itd... Pozdrawiam Bracia Samcy witam wszystkich a dla Marka za to co mu zawdzieczam (trafiajac przypadkiem na jego felietony) 25-cio letnia Whiskey ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu mam dwa pytania. Gdzie mieszkasz ? LDN czy dalej ? Pytanie drugie bardziej techniczno-organizacyjne gdzie kupic w UK (bodz z Polski przez internet) Ksiazki Marka czyli "Stosunkowo Dobry" i "Kobietopedia" ? Chodzi mi o papierowe wersje... Da rade gdzies kupic z autografem ? Pozdro z SE London ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, OGÓR napisał:

Od razu mam dwa pytania. Gdzie mieszkasz ? LDN czy dalej ? Pytanie drugie bardziej techniczno-organizacyjne gdzie kupic w UK (bodz z Polski przez internet) Ksiazki Marka czyli "Stosunkowo Dobry" i "Kobietopedia" ? Chodzi mi o papierowe wersje... Da rade gdzies kupic z autografem ? Pozdro z SE London ;)

 

Na północ od Londynu ? do stolicy mam pół godziny autem...

Skontaktuj sie z @Farbowana Kita niehabilito On Cie poprowadzi, odnosnie ksiazek i nie tylko ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogórze drogi, wpisałeś mi się w profil zamiast napisać do mnie, więc odpowiem Ci tutaj. Info o moich książkach i ofercie jest pod każdym moim artem, np. tu kliknij i pod artem masz wszystko z cenami i warunkami: http://samczeruno.pl/dwa-powody-zyciowych-porazek/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, OGÓR napisał:

Regulamin zaliczony... Przeczytalem.

Przeczytałeś, ale nie zrozumiałeś.

§ 4. Nie pisz posta pod postem poza uzasadnionymi w następnym punkcie sytuacjami. Jeżeli życie wymusi na Tobie taką sytuację (pamiętaj o 15 minutach od publikacji, kiedy możesz edytować swój wpis!) koniecznie skorzystaj z opcji zgłoś, a moderatorzy połączą posty. 

Drugiego upomnienia nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogór to moje pseudo z dziecinstwa jeszcze. O Londynie troche popisze i nie tylko... Mieszkam na SE London czyli South East (poludniowo-wschodni) juz prawie 6 lat. Opanowalem avatar bo... cisneliscie i sie jakos udalo, kiedys 8-9 lat temu pisalem bloga o emigracji jak mieszkalem jeszce w Doncaster (South Yorkshire) jakas tam wprawa jest w pisani, z natury jestem optymista wiec i wesolo bedzie.... Jeszcze tylko musze opanowac klawiature polska bo nie bede was meczyc bledami z angielskiej... Wtedy troche opisze historii i rozkminek. Dzieki za przyjecie i akceptacje... 

Edytowane przez OGÓR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pare tematów do opowiadania, trzeba mi tylko troche czasu, polskiej klawiatury (powoli rozkminiam) No i primo- musze przeczytac najpierw ("najsamprzód") ksiazki Marka. Chcialbym bardziej "profesjonalnie" podejsc do tematu, mimo ze mam swoje odczucia i opinie na temat tego jakie sa kobiety w UK (tez z Polski) i te miejscowe lub przyjezdne z Centralnej Europy, to chcialbym pisac na bazie tych ksiazek a rozkminka tez byla by bardziej czytelna dla wszystkich. Generalnie jak jestem od 9 lat w UK naogladalem sie tu i ówdzie na przerózne typy zachowan. Pracowalem w ciekawych miejscach jako ochrona w Klubach, dyskotekach, hotelach, pub-ach itp, biurach jako "Corporation Security" tez na recepcji i to w wielu miejscach na terenie Londynu.

 

Wiekszosc Polek sadze jest bardziej otwarta na facetów z innych krajów bardziej niz chlopaki z Polski , Którzy raczej preferuja Polki. Niekoniecznie moga sobie pozwolic na kontakty z innymi nacjami (kompleksy, brak przyzwoitej znajomosci jezyka angielskiego). Ponadto mimo wszystko kultura anglo-saska jest inna i niekiedy obca dla Janka z Unislawia czy Seby ze Skierniewic (prosze bez urazy panowie).

 

Jak chlopak pracujacy wiekszosc swojego czasu na budowie moze rozwinac swój jezyk i wystratowac do przyzwoitej angielki która jest mentalnie z calkowicie innej planety ? A chlopakom tu w wiekszosci brak determinacji, otwartosci i koncentracji na celach...

Co do dziewczyn z Polski. Albo sa w miare wyedukowanymi karierowiczkami, pracujacymi np w City czy na Canary Wharf - wiec ich zainteresowania oscyluja wokól managerów sredniego szczebla lub wyzej . Druga kategoria to zwykle dziewczyny gdzies z malych miejscowosci w Polsce (pracuja w kafejkach, jako sprzataczki, Care Assistant lub proste prace) z nimi juz latwiej, mniej zadzieraja nosa ale tez zainteresowane sa jakims sponsorem , wydaje sie mi ze wlasnie ten typ kobiet w UK najczesciej miewa kontakty z innymi rasami, facetami z Pakistanu, Sri Lanki, Bangladeszu czy NIgerii.

Byc moze to chec spróbowania czegos innego albo znudzenie sie typowym "Maryjanem" z Polski który pracuje na budowie a taki azjata to przeciez co drugi pochodzi z królewskiej rodziny wkreca bajere laseczce o wspanialych podrózach pieknych hotelach, jego "bogatej" rodzinie gdzies w Indiach... ;).

 Czesto zna dobrze angielski (bo tu sie urodzil lub wyedukowal od dziecka) ponadto azjaci sa wyluzowani i nie maja kompleksów i w tym cala tajemnica....

Nowa i czesta kategoria to SAMOTNE MATKI Z DZIECKIEM (lub dziecmi). Brak szans na rozwój w Polsce, jakis rozwód po drodze, brak mozliwosci i perspektyw, za to w UK jakies dodatki i benefity, szansa na mieszkanie z Councilu... Przekomiczne jest to ze lasie takie same nazywaja sie "Singielkami"... Niespelnione nadzieje, poszukiwanie samca z pelna determinacja i kazdymi mozliwymi srodkami (poszukiwanie jelenia do dzieci)z braku czasu najczesciej poluja przez internet (Facebook) na stronach i w grupach poswieconym szukaniu "drugiej polówki" lub "Single w UK" "Polski Londyn itp itd...

To tak w wieeelkim skrócie na poczatek... Temat bede rozwijac. Pozdrawiam Bracia.

Edytowane przez OGÓR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.