Skocz do zawartości

Kobieta świadoma swojej natury?


Rekomendowane odpowiedzi

Odbyłem ostatnio rozmowę z moją eks. Jak się okazało, ma kogoś na boku. Gość jest, trzydziestoparoletnim, mechanikiem samochodowym.

Typ białego rycerza. Pisze do niej smsy cały czas i naprawia jej auto (kiedyś za naprawę, w formie zapłaty poprosił żeby umówiła się z nim na kawę).

Ona będąc ze mną dużo czytała o świadomości, rozmawialiśmy sporo o naturze człowieka itp. No i mówię jej jak jest, że gość jej nadskakuje,

a ona to wykorzystuje. Powiedziała, że jest tego świadoma, że nie chce się wiązać, że może się spotykać, a poza tym fajnie jest mieć mechanika.

Sex, może, ale nie wie sama. Dodam z moich obserwacji, iż to, że kobieta jest świadoma pewnych swoich cech (w tym przypadku),

nie zmienia nic (temat z dzieckiem o którym wspominałem).  Nie życzę jej źle, niech sobie robi co chce. 

Facet sam kiedyś się przekona jak to działa.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są kobiety o typie osobowości INTJ bodaj, logiczne. Znają swoją nature, ale to są kobiety bardzo wyrachowane. Umieja kalkulowac najlepiej z wszystkich kobiet co sie opłaca. Np mozna zobaczyc męskie cechy np grdyka, chęć rywalizacji i dużo partnerów seksualnych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze jest swiadoma swojej natury i to WYKORZYSTUJE. Ila ladniejszych kobiet (uroda > 6) to swiadomie robi? Powiedzialbym, ze 99%.

I nie ma tak naprawde im czego zarzucac!  

Jest towar (uroda), jest popyt, jest zbyt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tamten Pan napisał:

W kazdym razie nie wiem po co rozmawiasz o takich rzeczach ze swoja byla

Mieszkamy jeszcze razem i czasami lubimy pogadać. Nie mam już żalu,

w sprawie naszego rozstania (no, jedynie o dziecko) i fajnie się rozmawia.

Ona pisze z gościem smsy, pyta mnie jak to widzę, ja jej mówię, ona się 

śmieje poniekąd potwierdzając to, że go wykorzystuje. Przyznam, że nuta 

satysfakcji jest, bo facet zalecał się do niej jeszcze jak oficjalnie byliśmy razem.

2 godziny temu, Doug napisał:

Oczywiscie, ze jest swiadoma swojej natury i to WYKORZYSTUJE. Ila ladniejszych kobiet (uroda > 6) to swiadomie robi? Powiedzialbym, ze 99%.

I nie ma tak naprawde im czego zarzucac!  

Jest towar (uroda), jest popyt, jest zbyt. 

No, urody to jej nie brakuje. 30 lat, po dwóch ciążach, a wygląda lepiej niż wiele 20 latek które znam. Bardzo dba o siebie. 

Ćwiczy (nauczyłem ją), ubiera się zajebiście, przy ludziach jest milutka, ogarnięta życiowo, wszystko potrafi załatwić...

z pozoru kobieta marzenie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zenek napisał:

z pozoru kobieta marzenie

 

Facet to slaba bestia (w wiekszosci, jak np. ten mechanik). Ile daje sie tak manipulowac? Zreszta, dotyczy(lo) to tez mnie.

Ty wiesz juz lepiej co z tego wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha świadoma że wykorzystuje i co? Robi przecież do nadal, dobrze mieć darmowego nie wiem, pachołka, giermka co urobi się po pachy za "dziękuję za naprawę mój wspaniały przyjacielu".

 

Kobieta marzenie? Oooo panie, też tak myślałem wiele razy ale wiesz co? to trwa maksymalnie dwa lata, nie przejmuj się przejdzie Ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.