Skocz do zawartości

"Polski" wywiad wydał na śmierć człowieka?


Rekomendowane odpowiedzi

http://polska.newsweek.pl/polskie-sluzby-odeslaly-informatora-ktory-posiadal-dowody-ws-smolenska-,artykuly,385532,1.html

 

Czytam i oczom nie wierzę. Jak można było człowieka z być może MEGA ważnymi informacjami wydać FSB? Jeśli miał prawdziwe informacje, to wyrok śmierci dla niego na 100%, i to pewnie w bolesny sposób. Jeśli był prowokatorem, powinno się go i tak przesłuchać - mielibyśmy jakiś szerszy obraz, czego tamci od nas chcą.

 

Kurwa, to jest po prostu nieprawdopodobne co PO wyprawiała po Smoleńsku. I jak uwierzyć że to był po prostu zwykły wypadek?

 

Gość z wywiadu który kłamie w newsweeku, to przecież norma - wywiad głównie kłamie, taka praca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie patrzmy na to co politycy MÓWIĄ, ale na to co ROBIĄ. Jak z babami.

Także po niezbitych i jawnych koneksjach i wasalnych stosunkach z Berlinem i Brukselą niejakiego Tuska można śmiało wysunąć zwrot że to nie 'polski' wywiad a 'niemiecki' do tego doprowadził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie, jaki powód mialby mieć Putin żeby zlikwidować prezydenta i innych ważnych?

Przeciez Polska to kraj nie liczący się, tymbardziej dla Rosji...Putin robi wałki z wielkimi tego swiata; Chinami, USA czy Izraelem...a Polska?

No chyba ze Tusk ugadal sie z Wladkiem aby zlikwidowac Lecha i miec nieograniczona wladze, co jak widzimy i tak sie nie udało z perspektywy czasu...

I czy Tusek moglby sie posunac do takich czynów? Przeciez od jakiegos czasu non stop gada na Putina, nawoluje do sankcji, jesli byl by zamach to na pewno FSB mialo by info na ten temat tego i za plecami mogliby przymknac Tuska żeby nie gadal takich rzeczy...Jak sądzicie?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że od czasu 2010 do teraz to w zachowaniu i polityce Putina zaszła pewna niedostrzegalna zmiana. Jakby się wyłamał spod bucika USA-EU ale z poziomu filozofii prowadzenia gry a nie używanych środków.

Na tamten czas mógł po prostu wykonywać pewne dyrektywy okcydentu wynikające z jakiegoś tam lobbingu czy mniej lub bardziej jawnych umów wzajemnych. W takiej postaci, że na przykład udostępnił teren pod przyszłą katastrofę.

To może wyjaśniać dlaczego ruskie nie są zbyt chętne żeby cokolwiek konkretnego w sprawie Smoleńska udostępniać - zwłaszcza na forum międzynarodowym.

Zdradziliby się ze swoimi intencjami co mogłoby doprowadzić do jakiegoś globalnego incydentu. A tak gra się toczy cały czas pod powierzchnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Assasyn napisał:

No chyba ze Tusk ugadal sie z Wladkiem aby zlikwidowac Lecha i miec nieograniczona wladze, co jak widzimy i tak sie nie udało z perspektywy czasu...

 

Ale z drugiej strony przez pięć lat jednak tą nieograniczoną władzę sprawowali. Wystarczająco dużo czasu by "zrobić swoje".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Voqlsky napisał:

Assasyn polecam wykłady Pana Bartosiaka geostrategy , nasz kraj to wrota miedzy Azją a Europą    " mamy najlepsze i najgorsze położenie" ;D

Ja już Assasynowi kiedyś te filmy polecałem. I polecam je każdemu, jako kolejny punkt patrzenia na świat i kolejną garść wiedzy. Tym razem z perspektywy hegemona.

 

Sam przeorałem zdecydowaną większość tych filmów i po pierwszym zaskoczeniu i 'nakręceniu się' na nie, naszły mnie dwie refleksje względem ob. Bartosiaka:

Po pierwsze - to abstrahując od oczywistego prymatu USA i jego wpływu na nasz życie, może istnieć - uzasadniona oczywistymi koneksjami amerykańskimi - obawa, że ob. Bartosiak prezentuje niejawne, ale widoczne sympatie względem środowisk 'liberalno-demokratycznych' - czyli było, nie było - broni status quo uprzednio panującej szajki.

Po drugie - nie zdradza się w żaden sposób, ani samodzielnie, ani w ogniu niewygodnych pytań, ze swojego stanowiska ani względem obecnej, ani przeszłej polityki krajowej. Oczywiście ma do tego prawo, ale budzi to we mnie pytania - na czyj dobrobyt on pracuje i działa? I komu tak na prawdę służy?

Mogę się w tych sprawach mylić, bo nie wiemy czy ob. Bartosiak nie pracuje na przykład potajemnie dla polskiego rządu. Ale pytania w tej sprawie zadawać jak najbardziej można, a nawet trzeba.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Brzytwa napisał:

Ja już Assasynowi kiedyś te filmy polecałem. I polecam je każdemu, jako kolejny punkt patrzenia na świat i kolejną garść wiedzy. Tym razem z perspektywy hegemona.

 

Sam przeorałem zdecydowaną większość tych filmów i po pierwszym zaskoczeniu i 'nakręceniu się' na nie, naszły mnie dwie refleksje względem ob. Bartosiaka:

Po pierwsze - to abstrahując od oczywistego prymatu USA i jego wpływu na nasz życie, może istnieć - uzasadniona koneksjami amerykańskimi - obawa, że ob. Bartosiak prezentuje niejawne, ale widoczne sympatie względem środowisk 'liberalno-demokratycznych' - czyli było, nie było - broni status quo uprzednio panującej szajki.

Po drugie - nie zdradza się w żaden sposób, ani samodzielnie, ani w ogniu niewygodnych pytań, ze swojego stanowiska ani względem obecnej, ani przeszłej polityki krajowej. Oczywiście ma do tego prawo, ale budzi to we mnie pytania - na czyj dobrobyt on pracuje i działa? I komu tak na prawdę służy?

Mogę się w tych sprawach mylić, bo nie wiemy czy ob. Bartosiak nie pracuje na przykład potajemnie dla polskiego rządu. Ale pytania w tej sprawie zadawać jak najbardziej można, a nawet trzeba.

Tego typu filmy, mimo ogromnej wiedzy jaka jest przekazywana traktuje zawsze z dystansem...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamach ,zamach zamach.

 

Nie chcę mi sie tu rozpisywać , dlaczego jestem pewny, bo zajełoby to pewnie ze 4 strony, może 8.

Zaufajcie mi, wiem co piszę.

Od strony technicznej do "katasrofy" dojść nie mogło !!!! - taki mój fach.

Udowodnienie ,że opona typu PAX nie mogła wybuchnąć zajęło mi chyba milion linijek:D.

Pamiętacie, że użyłem do tego prowokacji ze słupem, i niejaki GórnyHalny dał się nabrać;).

Przywaliłem jak "SledgeHammer".

 

Smoleńsk to o wiele grubsza sprawa, tak więc nie będę zaśmiecał forum.

 

Dodam ciekawostkę:

"Nie wiem czy wiecie, ale ludzie z tego samolotu zaczeli znikać już co najmniej 2 dni przed "katastrofą" - dobra to tyle, bo jeszcze wiecie:

"seryjny samobójca", aha i jeszcze to "W głebokim żalu........ble,ble" ukazało sie w internecie o 5h57min:D, czyli ponad 2 godziny przed "katastrofą".;).

 

SH.

koniec, bo "SS" mnie dopadnie, a Ja nie mam tendencji i zdrowy jestem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Brzytwa napisał:

@SledgeHammer a wiesz coś o tym, że w hali gdzie stacjonował Tu-154m na miesiąc aż do momentu odlotu był rozjebany monitoring?

#chujdupaikamienikupa

 

Tak wiem, wiem o wiele więcej.

@Brzytwa błagam , patrz wyżej "SS".

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...Ale zastanowmy sie...Jest sobie WSI ktore ma wg Sumlinskiego potezna wladze i wplywy...To dlaczego mialoby robic taki myk? Mogloby poprostu totalnie zdyskredytowac PiS nie dopuszczajac ich do wladzy i nie tworzyc konkurencji dla PO, wiec albo WSI nie panuje nad wszystkim, albo w Polsce dzialaja jeszcze mocniejsze sluzby...Tu pojawia sie kolejne pytanie, dlaczego w takiej kolonii jak Polska, mialyby sie panoszyc najpotezniejsze sluzby, ktore badz co badz pracuja nad konkretnymi graczami jak USA, Rosja Chiny czy Israel...Oczywiscie walczac miedzy soba...A Polska? Sprzedana, co tu inwigilowac, szpiegowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Assasyn napisał:

Tu pojawia sie kolejne pytanie, dlaczego w takiej kolonii jak Polska, mialyby sie panoszyc najpotezniejsze sluzby, ktore badz co badz pracuja nad konkretnymi graczami jak USA, Rosja Chiny czy Israel...Oczywiscie walczac miedzy soba...A Polska? Sprzedana, co tu inwigilowac, szpiegowac...

To proste.

Nie było dekomunizacji, i ci co mieli panów wcześniej w moskwie, zostali bez nich.

Ale przejęli majątek, i władzę w republice bananowej zwanej polską.

Są gotowi pracować dla każdego, co wyłozy jakieś profity, nawet mogą grać na kilka frontów, byleby zarabiać.

 

Nie ma w tym planu, chaos, za który płacą zwykli ludzie.

 

Przy okazji, po wypadku w smoleńsku w ręce moskwy wpadła aparatura szyfrująca, założona w samolocie prezydenckim.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Assasyn napisał:

Ale Panowie, jaki powód mialby mieć Putin żeby zlikwidować prezydenta i innych ważnych?

 

 

Generalnie miał powód żeby zlikwidować prezia - pod uwagę brany jest konflikt w Gruzji i to jaką rolę odegrał L.K.
No i jak wiadomo , PiS jest z obozu USraelskiego - Rosja jest dla nich wrogiem numer 1 (patrz Macierewicz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Salsero napisał:

Na moje oko zrobili to ludzie dawnego WSI.

 

 

Za cieńcy są na to, aby taki zamach zorganizować !!!

Co najwyżej byli "pieskami" na posyłki.

 

WSI - to organizacja o charakterze przestępczym, o bardzo niskim "morale", antypolska oraz do cna zdemoralizowana.

Najlepsi to oni byli w: "torturowaniu bezbronnych ludzi", "kontroli wszelkich podrzędnych strutkur przestępczych, patrz mafia itd.", "handlu chrzczonym paliwem i nielegalnym alkoholem" oraz ochronie "wszelakich skurwiałych gnojków - polityków aferzystów". Pewnie o czymś zapomniałem;).

 

Na zamach, tak dobrze zorganizowany logistycznie, to oni są za cieńcy !!!  -musiała być pomoc służb trzecich, czwartych itd.;)

SH.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Salsero napisał:

@SledgeHammerciężko aby zrobili to na terytorium państwa gdzie aż roi się od służb bez ich wiedzy, zgody( i pomocy), miałem na myśli bardziej to, że mogli być spiritus movens tej akcji

 

Domyśliłem się co miałeś na myśli, w pełnym znaczeniu;).

Napewno nie byli "spiritus movens" w pełnym znaczeniu, szybciej "spiritus adiuvantes".

SH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.