Skocz do zawartości

Cześć czołem. Dziękuję za to forum i materiały.


ThePowerOfNow

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

 

Cytat

"Kosmos" :P mnie tutaj doprowadził. Widocznie nie bez powodu.

 

Ja uwazam, ze samo trafienie tutaj zalicza nas do pewnego rodzaju grona ''wybranych''. Byle kto tu nie przyjdzie (nie liczac prowokatorow i ludzi sukcesu z terenow na polnocny zachod od Krakowa). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do konca zartobliwie. Jak pobedziesz na forum, zauwazysz, ze mimo wspolnej mysli przewodniej (albo chociaz roznych mysli bardzo podobnych) nie ma tu klonow, kazdy sie czyms wyroznia, ludzie sa odmienni od siebie. Moze nie tyle ''wybrani'', ze jakas magiczna sila nas tu zebrala (chociaz kto wie), ale na pewno wyjatkowi na tle spoleczenstwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

 

37 minut temu, Damian napisał:

Siemka.

Boss wynagrodzi Cie trzysekundową pochwałą wzrokową :)

 

Złośniku :)

 

26 minut temu, Vercetti napisał:

Witaj

 

 

Ja uwazam, ze samo trafienie tutaj zalicza nas do pewnego rodzaju grona ''wybranych''. Byle kto tu nie przyjdzie (nie liczac prowokatorow i ludzi sukcesu z terenow na polnocny zachod od Krakowa). 

 

To prawda, wystarczy spojrzeć na inne fora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Nie ma żartów Panowie. Ja też pamiętam jak przeczytałem Co z tymi kobietami i jak bardzo książka ta mi otwarła oczy. Jak wyjście z płciowego Matrixa.

Trafić tutaj i zaczerpnąć tej wiedzy to jak wygrać los na loterii i wcale nie pisze tego żartobliwie czy z jakąkolwiek ironią. Kto zrozumie ten wie.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.