Skocz do zawartości

Wywiad z ex żoną "Słowika" - przykład "kobiety lubią złych chłopców"


Rekomendowane odpowiedzi

Cymelia:

 

Cytat

Monika Banasiak: Byłam dziewczyną z zupełnie innego świata. Tłumaczę to tak, że zło fascynuje każdego z nas, w każdej postaci. A tu nagle poznałam takie wymierne, namacalne zło. Ale zaznaczam: Andrzej nie jest i nigdy nie był złym człowiekiem. Raczej trudnym chłopcem. Ciągnęło mnie do tego, bo może sama chciałam się sprawdzić? Spróbować, jak to smakuje, sprawdzić, czy można dać sobie z tym radę?

 

Piotr Pytlakowski: Przychodzi mi na myśl pewne skojarzenie. Byłaś jak pogromca zwierząt, chciałaś ujarzmić lwa.

 

Monika Banasiak: Tak, to trafne porównanie. Andrzej jest takim samotnym wilkiem. Nigdy nie podpisywał się pod żadną banderą, zawsze pływał pod swoją. To samiec alfa. Genetycznie ciągnęło mnie do złych chłopców. Sądziłam, że wilkowi można założyć kaganiec. Dziś wiem, że to niewykonalne.

 

Cytat

Jego arogancja zrobiła na pani wrażenie?

Monika Banasiak: Tak, bo jego sposób bycia był dla mnie wyzwaniem. Ja całe życie lubiłam wyzwania. Taki mam charakter.

(...)

Monika Banasiak: Tak, on potrafił zadbać o kobietę. Ale ja przez jakiś czas się stawiałam. Mówiłam, że nie chadzam na kawę z mężczyznami, których znam tak krótko.

 

Cytat

Monika Banasiak: - Nie powinnam od Andrzeja odejść. Dokonałam tego wyboru w bardzo niedobrym momencie. W momencie, gdy on był w więzieniu. Od mężczyzn w więzieniu się nie odchodzi, tym bardziej nie odchodzi się od "Słowika" i tym bardziej od "Słowika" nie odchodzi Monika. Będę go za to przepraszać do końca życia. Skrzywdziłam go.

 

W skrócie:

1. Zasoby nie są ważne dla kobiety

2. Kobieta nie lubi niepewności

3. Kobieta nie zostawi Cię w chwili słabości.

 

A więc - rozmawiajcie, docierajcie się ze swoimi Pannami, a jak nie dajecie rady to Wasza wina, bo "w związku trzeba rozmawiać" :D

 

Na poważnie - to jest kalka, którą powtórzyłoby 99% kobiet, gdyby tylko mogło.

 

Edytowane przez OnTakiJakis
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Był początek lat 90., Saska Kępa. Biuro znanej firmy deweloperskiej, a wewnątrz blondynka z warkoczem sięgającym pupy, na szpilkach wielkości 12 cm, w obcisłej miniówie. Andrzej przyszedł już któryś raz. Starał się, przyniósł jakieś kwiaty, próbował się umówić. Przy kolejnej odmowie dodałam, że być może się zgodzę, jeśli będzie miał coś ciekawego do zaoferowania. Myślałam, że może weźmie mnie do Marriotta. Tymczasem on popatrzył na mnie z tą nonszalancją złego chłopca i zapytał: "może mógłbym zaproponować ci kawę w Paryżu"? Uległam. Kocham podróże, kocham Paryż. Jedliśmy ostrygi, piliśmy Dom Perignon. Było pięknie.

 

Edytowane przez RRRR_WWWW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, OnTakiJakis napisał:

W skrócie:

1. Zasoby nie są ważne dla kobiety - tymczasem bohaterka związała się z jednym z najsilniejszych i najbogatszych w półświatku ludzi - pszypadeg?

2. Kobieta nie lubi niepewności - tymczasem żyła codziennie z myślą że jej misio bije, gwałci, morduje i jednocześnie kręci na siebie stryk bo są to przecież karalne rzeczy - pszypadeqggq?

3. Kobieta nie zostawi Cię w chwili słabości. - no a co ona, kurwa mać, zrobiła jak Słowik wyłapał czapkę i poszedł ugniatać pryczę w zakładzie karnym?

To tyle moi kochani na dziś, pozdrawiam serdecznie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Brzytwa napisał:

W skrócie:

1. Zasoby nie są ważne dla kobiety - tymczasem bohaterka związała się z jednym z najsilniejszych i najbogatszych w półświatku ludzi - pszypadeg? - nie wiedziała. Uwiódł ją deklamowaniem Słowackiego i Goethego, poza tym jak mówił "k*rwa" to brzmiało jak słowiczy trel zakochanych nastolatków.

2. Kobieta nie lubi niepewności - tymczasem żyła codziennie z myślą że jej misio bije, gwałci, morduje i jednocześnie kręci na siebie stryk bo są to przecież karalne rzeczy - pszypadeqggq? - powiedział jej, że jest hydraulikiem, a ona jako porządna kobieta, nie będzie przecież sprawdzać co robi mąż prawda?

3. Kobieta nie zostawi Cię w chwili słabości. - no a co ona, kurwa mać, zrobiła jak Słowik wyłapał czapkę i poszedł ugniatać pryczę w zakładzie karnym? - jego wina, był niezaradny. Taki Masa zaczął sypać i nadal na wolności, a i michę ma za państwowe. Jak można "rzyć" z niezaradnym chłopem?!?!?!

 

Kolega Brzytwa zupełnie nie rozumie kobiet!!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam, bardzo odlegle, takiego 'gościa z miasta'. Znam przez wspólnych znajomych, ot jak się widzimy to cześć-cześć i tyle.

Gość zaliczył poprawczak, zaliczył krótką odsiadkę, zawsze coś tam kombinował. Typ łobuza, raczej bez kasy ale za to z 'fejmem'.

Z jedną ex-żoną dziecko, z drugą ex-żona trójka dzieci, teraz buja się z jakąś małolatą :) Śmieję się, że zaraz ją zapyli i po roku, góra

dwóch - zwieje z kolejną.

I to się panowie nazywa mieć sukces reprodukcyjny ! :D

 

S.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

Nie wiem jak wam, ale ona dla mnie atrakcyjna nie jest - oceniłbym ją na max 4, 5 w skali do dziesięciu

 

Ja bym tak surowo pani nie oceniał. Zapomniałeś, że Słowik wyszedł ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, red napisał:

 

Ja bym tak surowo pani nie oceniał. Zapomniałeś, że Słowik wyszedł ? :lol:

Osz cholera... Panie Słowiku, oczywiście ja nie miałem na myśli Pani Moniki, to piękna kobieta... Pan nie mógł by przecież wybrać paszteta... ale taki jeden Sławek z Częstochowy, to podobno mówił że Pani Monika jest 4/10 i ogólnie coś wspominał o tym, że Słowik to MAŁY PTASZEK... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dubel, dawno mnie nie było. ;) Dostałem info na priv od pewnej niewiasty, że pan Andrzej podobno się zaręczył z inną, dużo młodszą pięknością w ostatnią niedzielę w Warszawie. To rzuca nowe światło na motywy tęsknoty pani Moniki. Konkurencja - to słowo, to największy afrodyzjak w kobiecym świecie. ;)

Edytowane przez Rysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Monika Banasiak: Byłam dziewczyną z zupełnie innego świata. Tłumaczę to tak, że zło fascynuje każdego z nas, w każdej postaci. A tu nagle poznałam takie wymierne, namacalne zło. Ale zaznaczam: Andrzej nie jest i nigdy nie był złym człowiekiem. Raczej trudnym chłopcem. Ciągnęło mnie do tego, bo może sama chciałam się sprawdzić? Spróbować, jak to smakuje, sprawdzić, czy można dać sobie z tym radę?

........ To samiec alfa. Genetycznie ciągnęło mnie do złych chłopców. Sądziłam, że wilkowi można założyć kaganiec. Dziś wiem, że to niewykonalne.

Te słowa stanowią kwintesencję celów jakie chcą osiągnąć kobiety w związku. Chcą ujarzmić, ucywilizować po swojemu mężczyznę. Zrobić z niego oswojonego drapieżnika. Gdy drapieżnik się podda, traci kły, kuli ogon, tworzy się stuleja i po drapieżniku.

I kobieta ma satysfakcję, że ujarzmiła lwa, a później żal, że ma u boku kapcia.

I z lwa mamy po jakimś czasie pełnokrwistego jelenia ( lub łosia), bo treserka znalazła kolejnego drapieżnika do oswojenia.  :)

 

IMG_5183.JPG

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.