Skocz do zawartości

Ale dlaczego panowie wy nas nie zabawiacie ?


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Subiektywny napisał:

A potem się dziwiłem, że jestem odprowadź-odwieź-przywieź-wyjdź-przynieś na skinienie ale jakoś panna przestaje mnie szanować i doceniać.

 

A potem... potem lądujesz w jej książce telefonicznej pod nazwą "darmowe kino", darmowa podwózka" albo "darmowe żarcie".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2016 at 13:13, parafianin napisał:

Pamiętać trzeba że kobieta to studnia bez dna, czarna dziura, wieczne niezaspokojone stworzenie i dlatego nie doceniające (no dobra, jak masz o wiele wyższe SMV to będzie udawała że docenia, ale do czasu). (...) Cała natura kobiety w praktyce.



GENIALNE!

 

Cytujesz całą wypowiedź formatu a3, żeby dać wyraz swojego zachwytu nad danym wpisem jednym słowem. Używasz czerwonego koloru zarezerwowanego dla administracji. Biorąc pod uwagę, że jesteś młody stażem na forum tym razem przymknę oko, ale zapoznaj się z regulaminem, bo następnym razem będzie Cię czekała kumulacja ostrzeżeń. Poprawiłem. Q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ZERO

Tak na przyszłość dla Twojej wiedzy - cytowanie ściany tekstu by dopisać pod tym jedno zdanie czy nawet jedno słowo - nie jest mile widziane przez administrację, bo się bajzel robi. Jak możesz to unikaj tego w przyszłości ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę miesięcy temu w swojej poprzedniej pracy wraz ze znajomym, droczyliśmy się z dwiema koleżankami. Droczenia na chwilę ustały, po czym usłyszałem od jednej z nich: "No, dalej! Zabawiajcie nas!". Uśmiechnąłem się pod nosem i pomyślałem sobie o tym forum.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, TestosteroneBoy napisał:

jak tak czytam wasze posty... coraz bardziej doceniam ze w wieku 19/20 lat odkrylem redpill .. no i samczych braci :)

 

Nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy jak dzięki temu jesteś "do przodu" i jak wielu błędów w życiu możesz uniknąć. Ja nie miałem tyle szczęścia ale lepiej późno niż wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.