Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To jest po angielsku, ludzie z calego swiata moga to ogladac, sluchac. A Ciebie tylko Polacy zrozumieja.

 

A poza tym mam wrazenie, ze w ''zagranicznej'' czesci internetu sa ludzie bardziej otwarci na rozne rzeczy. U nas matrix jest ciagle bardzo silny, jak cos jest inne od ogolnie przyjetego wzoru, to ludzie tego unikaja. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Vercetti napisał:

To jest po angielsku, ludzie z calego swiata moga to ogladac, sluchac. A Ciebie tylko Polacy zrozumieja.

 

A poza tym mam wrazenie, ze w ''zagranicznej'' czesci internetu sa ludzie bardziej otwarci na rozne rzeczy. U nas matrix jest ciagle bardzo silny, jak cos jest inne od ogolnie przyjetego wzoru, to ludzie tego unikaja. 

 

Spoko, przecież żartuję :) Co do Polaków, to u nas jest na pewno więcej starszych dusz niż w stanach. Polska, Rosja - tu naprawdę jest pod tym względem dostatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio Samiec bedzie mialo pewnego dnia o wiele wieksza sluchalnosc. To tylko kwestia czasu moim zdaniem, kiedy widzowie (sluchacze) zaczna sie liczyc w tysiacach. Oby dziesiatkach i setkach tysiecy, moze wtedy zakony rycerskie zaczely by upadac i swiat stalby sie piekniejszy, a ludzie zrozumieli by o co w zyciu chodzi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, przygotowuje pewien projekt, krótki ale bardzo konkretny. W zasadzie to nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby był on w naszym ojczystym języku bo to nakłada zbyt duże ograniczenia. Lecę globalnie.

 

Potrzebuje jednak kilku konsultacji, w tym od Ciebie, ale nie mogę się z Tobą skontaktować. 

Oczywiście za konsultację płacę. Nie wiem niestety jaki jest cennik.

 

Zatem proszę o kontakt. Może być mail, nie mogę tu wysyłać PW, zostaje jeszcze telefon jeśli mi jesteś w stanie go podać.

 

Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Vercetti napisał:

Radio Samiec bedzie mialo pewnego dnia o wiele wieksza sluchalnosc. To tylko kwestia czasu moim zdaniem, kiedy widzowie (sluchacze) zaczna sie liczyc w tysiacach. Oby dziesiatkach i setkach tysiecy, moze wtedy zakony rycerskie zaczely by upadac i swiat stalby sie piekniejszy, a ludzie zrozumieli by o co w zyciu chodzi. 

 

 

 

Czy jeśli stanę się znany i bogaty, czy się nie skurwię? Oto jest pytanie.

 

4 godziny temu, ReddAnthony napisał:

Marek, przygotowuje pewien projekt, krótki ale bardzo konkretny. W zasadzie to nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby był on w naszym ojczystym języku bo to nakłada zbyt duże ograniczenia. Lecę globalnie.

 

Potrzebuje jednak kilku konsultacji, w tym od Ciebie, ale nie mogę się z Tobą skontaktować. 

Oczywiście za konsultację płacę. Nie wiem niestety jaki jest cennik.

 

Zatem proszę o kontakt. Może być mail, nie mogę tu wysyłać PW, zostaje jeszcze telefon jeśli mi jesteś w stanie go podać.

 

Pozdro 

 

Ale ja nie mam od Ciebie żadnych PW ani meili, pisałem Ci na czacie. Napisz do mnie na [email protected]  telefonu nikomu nie podaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

Młody murzyn w okularach ma ponad trzysta tysięcy wyświetleń, ja niewiele ponad sto... jaki z tego wniosek koledzy?

 

Wniosek z tego taki, że po pierwsze żyje w kraju, który ma 318 mln mieszkańców, czyli prawie 10x tyle co Polska.

 

Po drugie język, w którym mówi jest językiem urzędowym w wielu innych krajach i najbardziej rozpowszechnionym językiem obcym na świecie.

 

Czyli jego ilość potencjalnych odbiorców jest jakieś 100x większa od twojej.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.