Skocz do zawartości

Niedzielne kazania - obecność obowiązkowa!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Oświeciło mnie pod prysznicem - będę nagrywał w niedzielę "msze święte", ale będące odwrotnością mszy katolickiej, która jest programowaniem w nas bardzo niskich energetycznie emocji, czyli otwarciem na demony, mówiąc po ludzku.

 

Będzie odpowiednia, wzniosła muzyka, organy (Molu zrobi, bardzo jest w tym sprawny chłopak) - żeby wprowadzić was w trans, a później zmienione słowa z mszy na pozytywne, i oczywiście kazanie. Będę mówił o wszystkim, czyli o tym co boli moich wiernych. Jeśli będzie dużo osób, wytworzy się spory egregor. Skutki będą odpowiednie do emocji, które w was wzbudzę. Ciekawe na ile będzie to mogło uderzyć w stare programy? Duża grupa ma potężną moc. Samo odcięcie od zasilania programów poczucia winy będzie wspaniałe, a co dalej pozostaje dla mnie wielką niewiadomą. Niestety, mam za mało wiedzy w tym temacie, i nie wiem gdzie jej szukać.

 

Czuję w sobie powołanie do nauczania, umiem mówić jak mówią księża. Wszystko jest do opanowania. 

 

Ps. czy wspominałem o wirtualnej tacy? :)

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

Oświeciło mnie pod prysznicem - będę nagrywał w niedzielę "msze święte", ale będące odwrotnością mszy katolickiej, która jest programowaniem w nas bardzo niskich energetycznie emocji, czyli otwarciem na demony, mówiąc po ludzku.

 

No nareszcie sekta wbija na wyższy poziom, kiedy rejestrujemy związek wyznaniowy? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nie skończyło się tak jak w przypadku gry online parafia.biz :) Gra oczywiście od pewnego czasu  jest niedostępna , twórcy tej gry tłumaczą się awarią twardych dysków w serwerowni. Natomiast te mniej oficjalne źródła mówią ,że dostawali oni regularnie pogróżki i w końcowym etapie jej istnienia bali się ponoć już o swoje zdrowie a możne nawet i życie. Grę uważałem za zajebistą , miałem już niezły "dorobek" w swojej "kapłańskiej posłudze" gdy strona powiedzmy "padła" :(

Motto ze strony głównej gdy jeszcze istniała: "Zostań proboszczem na swojej prywatnej parafii. Ustal własne przykazania i spraw aby poznali je wierni. Pamiętaj ,że wiara najlepiej wzrasta na ziemi obficie skropionej krwią.  Strzyż swoje owieczki, handluj relikwiami i zarabiaj na swoje przyjemności. Droga do świętości staje przed Tobą otworem."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliski temat Marku. Od strony handlowo - marketingowej. Może to być odebrane jako parodia Mszy Św. katolickiej więc w konsekwencji zamykasz Twój przekaz na spora grupę odbiorców.

Coś jak pójście w jakąś skrajność, podparcie się czymś. Moim zdaniem nie potrzebne.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.