Skocz do zawartości

Siemanko


Hetman Koronny

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nazywam się Paweł i mam 27 lat (z czego ostatni rok przeżyłem jako hardy red piller), jestem Warszawskim audiofilem, który poza topieniem swojej skromnej pensji w winylach i sprzęcie grającym zajmuje się też bushcraftem i filozofią (przede wszystkim egzystencjalizm, którego aspektów doszukuje się w ruchu mgtow). Mogę chwilami brzmieć jak napuszony hipster ale tak naprawdę jestem przeciętnym ordinary guyem, który woli książkę od wyrywania zachlanych dup na mazowieckiej.

 

Na mgtow trafiłem przypadkiem, orając bezlitośnie feminizm w mrokach internetu niczym pradziadek Ziółkiewski orał Osmańskie hordy; zaczynałem od filmików Sandmana i Turdflingingmonkey, które pomogły mi w tym burzliwym okresie mojego życia - odpowiedziały na wiele moich pytań, potwierdziły pewne domysły, obaliły dużo wątpliwości. A także pomogły mi zerwać z ostatnim, 3 letnim, związkiem. Przetrawienie czerwonej pigułki było ciężkie i nieprzyjemne ale zahartowało moją osobowość i uczyniło lepszym człowiekiem. Na forum wpadłem następnym przypadkiem - drapałem się skacowany po dupie i pomyślałem, czy istnieje jakieś community na własnym podwórku. Voila, i jestem.

 

A teraz pozwolicie, że otworzę drugie piwko i wygodnie usiądę. Wasze zdrowie, Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.