Skocz do zawartości

AgroRycerstwo


Rekomendowane odpowiedzi

I co najbardziej się rzuca w oczy: KAŻDY Z NICH JEST TAKI SAM, rzuca te same teksty, zachowuje się tak samo, robi to samo, wygląda tak samo, mozna mnożyć.

Więc dlaczego rzeczona niewiasta ma wybrać akurat jego? Jeśli kupuję samochód i na placu stoi 10 skodoplów w identycznym kolorze, a gdzieś w rogu czarne Audi S8 (i załóżmy, że mam nieograniczone finanse, analogicznie w przypadku panienki może ona przebierać w kolesiach jak w ulęgałkach), to dlaczego miałbym wybrać któreś z tych identycznych, niewyróżniających się aut? Prawdopodobieństwo takiego zjawiska jest w moim przypadku równe zero (nie jestem niestety poważanym na całym świecie naukowcem z gigantycznym dorobkiem, żebym wybrał Skodę) - i prawdopodobieństwo, że panienka wybierze któregokolwiek z nich, jest również takie samo. Co prawda wraz z upływającym czasem ich szanse wzrastają, ale napisy końcowe komedii romantycznej pt. ,,Jałóweczki w oborze i jedna w traktorze'' wyskoczą zaraz po tym, jak jej walory frontalne opadną tak, że będzie mogła swoim sprzętem kierować bez użycia rąk. 

Było już tam zdjęcie jakiejś kobiety koło 40-stki i jakoś pochwał nie zbierało, tylko szyderstwa... Ot i to jest ten cały romantyzm i ,,wygląd nie ma znaczenia'' - ma i to dla obu płci. :) 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, red napisał:

@Vercetti - no właśnie, reakcje takie same jak na wiejskiej potańcówce w "remizji". Tyle, że tam zawsze dąży to do eskalacji i konfrontacji. A głównym podpuszczaczem rozlewu krwi jest samiczka atencjuszka.  

 

 

Cytat

Hmm.. stoję sobie z piwkiem
i nagle ona, a na sztandarze niesie krzywdę
Szturcha.. kurwa!
Mówię, spójrz na ludzi wokół siebie zanim wturlasz się
Moja kurtka jest cała mokra!
lecz w napędzie bzdur włącza się turbo
i słyszę „Kogo nazywasz kurwą?!"
- słuchaj, to był tylko przecinek, czyli..
lecz równie dobrze mógłbym do niej mówić w Suahili
„Mój brat cię dojedzie, moje ziomki dom spalą!!"
- ot, kolejny melanż z głupią dresiarą..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vercetti

 

Do 30stki to żadna nie doczeka bez dziecka i ślubu.

MAX 25 lat to już ma jedno dziecko - patrzę na moje kuzynostwo - moja rodzina tylko mieszka w mieście - statystyka mówi jasno, na wsi to obyczaje jak na Ukrainie - 25 bez chłopa i dziecka to stara panna - takie programowanie społeczne w ich regionach

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pół-żartem pół-serio piszę czasem, że jak osiągnę planowany przeze mnie pułap materialny na najbliższe 2-3 lata, to mogą się dziać ciekawe rzeczy w okolicy. Tym bardziej, że wtedy panienki będą czasowo coraz bardziej w dupie. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem z własnego doświadczenia ja z miasta ona ze wsi no już jesteśmy po rozwodzie ale one są bardziej rozdarte niż wyrachowane kłapią tymi dziobami i jak masz zatyczki do uszu to dasz rade można też wiecznie najebanym pod sklepem stać lub zalegać gdzieś tam.

 

Moja jak wróciła do miasta do pracy to sie cwana i wyrachowana zrobiła koleżaneczki z pracy pewnie pomogły.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście brzydzą wszelkiego rodzaju atencjuszki z rozdmuchanym ego. Jakie to one mądre, piękne, wywyzszające się ponad innych, obnoszące się, nie znoszące ani grama krytyki. Roszczeniom przy takich nie ma końca. Teraz wiemy skąd to się bierze. Z dupowłazów, którzy bronią te kobiety i z innych kobiet które im zazdroszczą.

 

1460667927651.jpg

 

Tak jak ktoś napisał. Psucie zepsutego gatunku. Próżność należy tępić, a nie bujać.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krogulec

 

To zawsze się dzieje jak ktoś ma przewagę materialną nad kimś albo zdaje mu się, że ma.

Prawda jest prosta - tutaj na FB to jest królową, ale do faceta, który dał jej tą pozycję to nawet słówkiem nie piśnie.

 

A kobiety zawsze jak mają to przewagę to są żałosne - wystarczy popatrzeć jakimi większość z nich jest kierowniczkami w firmach - kto miał nad sobą coś takiego to wie.

Po prostu prawie każdej to nie pasuje.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, GluX napisał:

@Krogulec

 

To zawsze się dzieje jak ktoś ma przewagę materialną nad kimś albo zdaje mu się, że ma.

Prawda jest prosta - tutaj na FB to jest królową, ale do faceta, który dał jej tą pozycję to nawet słówkiem nie piśnie.

 

A kobiety zawsze jak mają to przewagę to są żałosne - wystarczy popatrzeć jakimi większość z nich jest kierowniczkami w firmach - kto miał nad sobą coś takiego to wie.

Po prostu prawie każdej to nie pasuje.

 

Ja u siebie takie zachowania tępie. Nie bawi mnie uzyskiwanie sztucznej przewagi nad innymi. Nie czuje sie wartościowszy dzięki temu.

Prawda jest taka, że przy kimś atrakcyjnym brakuje jej jaj, by mogła od początku pokazać swoją prawdziwą twarz. Dlatego tak wielu z nas spotyka sie z kobietą wiele miesięcy albo lat i nie wie z kim dokładnie jest, bo to wszystko jakaś jej rola.

 

Bo władza je rozpuszcza, adoracja je rozpuszcza, wykształcenie je rozpuszcza, zazdrość je rozpuszcza. Można wymieniać. Sprawcą konfliktów najczęściej jest kobieta.

 

Ładna, gdy sie o nią biją.
Brzydka, bo sie o nią nie biją.

 

Obie, gdy mają okres. Obie, gdy są przed okresem.

 

Obie, gdy snują intrygi po to by się podbudować kosztem innych.

 

Nie zapominajmy o teściowej, której nie dostarcza nikt atencji, więc ustawia wszystkich do pionu. To jest odpowiednik młodej kierowniczki, która rozstawia wszystkich po kątach tylko dlatego, by się podbudować. Nie licząc tych z kim będzie sypiać, kogo lubi. Kobiety bardzo faworyzują ludzi na podstawie emocji do nich odczuwanych.

 

Ale reauumując jak zawsze słaba płeć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Farbowana Kita niehabilito O ta była ze swoim chłopakiem w telewizji kiedyś, rozmawiali o tym, dlaczego wybrała rolnika. :D

 

@GluX

 

Cytat

 

Jeśli mieszkasz na wsi i jesteś kawalerem (ale nie po rozwodzie) to możesz się spodziewać bardzo komicznych i groteskowych sytuacji.

 

 

 

Spełniam oba te warunki i spodziewam się różnych rzeczy. ;)

 

@Brzygot Ja myślałem o założeniu takiego tematu już dawno, ale dopiero teraz dostałem jakiegoś magicznego natchnienia. ;) Samą stronę bardzo lubię i cenię, chłopaki też są w porządku, ale podejście do dziewczyn... Matko. 

 

@Lukulus Zawsze i wszędzie. :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Don Juan napisał:
doskonalący siebie dosłownie dla siebie.

 

Tę głęboką myśl prezentuje kobieta z powiększonymi sztucznie ustami i po operacjach plastycznych. I najlepszy cymes - "nawet przejżałam (z błędem!!) wszystkie życzenia od Was" :D

A Stulejarze lajkują i tak się to kręci....

Edytowane przez OnTakiJakis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białych rycerzy jest około 80% w społeczeństwie, więc norma :).

 

5 godzin temu, GluX napisał:

Jeśli mieszkasz na wsi i jesteś kawalerem (ale nie po rozwodzie) to możesz się spodziewać bardzo komicznych i groteskowych sytuacji.

 

Możliwe, ale i tak kobiet jest znacznie mniej na wsi niż mężczyzn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wsi rządzi estetyka Disco Polo i programu "Rolnik szuka żony" czyli mocno białorycerzowe wzorce się tam promuje.

 

Jeśli chodzi o proporcje kobiet i mężczyzn, to przewaga "słabszej płci" wynika z nadreprezentacji wdów i starszych pań, które o wiele lat przeżywają swoich rówieśników. 

Co prawda wieś się zmienia, więcej ludzi odchodzi od rolnictwa i żyje po miastowemu, są dopłaty z UE i różne programy. To powoduje, że w ostatnich latach mniej młodych kobiet ucieka ze wsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na wsi (no tymczasowo nie, ale ogólnie) i cieszę się z tego, dobrze mi tam, czuję się tam jak ryba w wodzie. Jedyne, co mi doskwiera czasem, to właśnie alkoholowo-discopolowa religia, bezkrytyczne podejście do kościoła itp. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Vercetti napisał:

Ja mieszkam na wsi (no tymczasowo nie, ale ogólnie) i cieszę się z tego, dobrze mi tam, czuję się tam jak ryba w wodzie. Jedyne, co mi doskwiera czasem, to właśnie alkoholowo-discopolowa religia, bezkrytyczne podejście do kościoła itp. 

 

No cóż, mówią że nie można mieć wszystkiego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Vercetti said:

Ja mieszkam na wsi (no tymczasowo nie, ale ogólnie) i cieszę się z tego, dobrze mi tam, czuję się tam jak ryba w wodzie. Jedyne, co mi doskwiera czasem, to właśnie alkoholowo-discopolowa religia, bezkrytyczne podejście do kościoła itp. 

Na to jest prosty sposób: weź sobie kobietę z miasta. Taką z dużego miasta, znudzoną korkami i pędem życia, która marzy o domu na wsi.

 

Moim zdaniem największym błędem tych białych rycerzy z agrofoto jest przeświadczenie, że kobieta musi koniecznie być z wioski. A nic bardziej mylnego, te wiejskie dupodajki mają tak nawalone w głowie, że gorzej trafić nie można niż właśnie na wieśniaczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.