Skocz do zawartości

Finansowe zmiany na forum, proszę o uwagę.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Można by zrobić coś jak na tagen.tv tam masz bez kasy  za free dostęp do jakieś 60% bazy danych(filmów)  lub za opłatą na rok albo pół roku do wszystkiego .

 

Na Braciasamcy.pl  można by było zrobić tak że wpłacając 1 raz masz dostęp do wszystkiego i od ciebie zależ czy chcesz kolejny raz dobrowolnie wpłacać (można raz na miesiąc albo  raz na jakiś czas pokazać ile trzeba na jakiś cel )

ci co nigdy nie zapłacili powinni mieć np. zablokowany dostęp do działów  :  hobby ,technologie,biznesiki,  lub bardziej hardkorowo  konkretne poddziały w męskich sprawach  .itp 

 

 

 

P.S odznaka GoldDiggera ;) za 1 miejsce w tabelce 2- SilverDigger 3.Bronze ;P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Voqlsky napisał:

Można by zrobić coś jak na tagen.tv tam masz bez kasy  za free dostęp do jakieś 60% bazy danych(filmów)  lub za opłatą na rok albo pół roku do wszystkiego .

 

Na Braciasamcy.pl  można by było zrobić tak że wpłacając 1 raz masz dostęp do wszystkiego i od ciebie zależ czy chcesz kolejny raz dobrowolnie wpłacać (można raz na miesiąc albo  raz na jakiś czas pokazać ile trzeba na jakiś cel )

ci co nigdy nie zapłacili powinni mieć np. zablokowany dostęp do działów  :  hobby ,technologie,biznesiki,  lub bardziej hardkorowo  konkretne poddziały w męskich sprawach  .itp 

 

 

 

P.S odznaka GoldDiggera ;) za 1 miejsce w tabelce 2- SilverDigger 3.Bronze ;P 

 

Trzeba by napisać specjalną aplikację, której koszt byłby wyższy niż wszystkie zebrane datki. Bez szans. No chyba że ją napiszesz? :)

 

2 godziny temu, Rysiek napisał:

Marek, lepiej schowaj tę listę, bo jak UKS wpadnie do będzie jatka. :D Pierwszych trzech eksponuj, a reszta w poczekalni. Da się tam jakoś inaczej niż paypalem wpłacić?

 

Płacę uczciwie podatki za wszystko, przecież S pisze bezustannie donosiki do skarbówki od lat :)

 

16 minut temu, Adolf napisał:

Gdzie znajdę nr.konta, bo z tego co jest dostępne nie mogę albo nie  umiem  przelać.

 

Jest opcja przy wpłacie "przelew tradycyjny", a nr konta wisi na każdej mojej stronie: 

97 1140 2004 0000 3902 4436 3874

 

 

 

 

 

 

 

Ludzie, ja was błagam - piszcie do mnie wiadomości kim jesteście na forum, to wklepię ręcznie darowiznę, bo nie wiem po nazwisku kim jesteście. Błagam!! Piszcie meile, piszcie za co płacicie, nie jestem kurwa mać JASNOWIDZEM. Wiszą mi przelewy od tygodnia i nie wiem o co chodzi. Potem będzie że się nie wywiązuje, ale gdzie mam kurwa wysłać książkę jak widzę nazwisko a nie widzę meila? To ma być męska armia z którą mam zdobywać świat, jak nie rozumieją prostej instrukcji pisanej?

 

Damian w sprawie darowizny na forum napisz do mnie. Marcin w sprawie książki też proszę napisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.