Skocz do zawartości

Finansowe zmiany na forum, proszę o uwagę.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

@GluX - dobrowolny hajs na działanie forum i innych stron oraz działania poboczne.

 

Dla mnie uczciwa sprawa ale uważam, że każdy Brat powinien być zobligowany do wpłaty raz na rok symbolicznej kwoty 10 złotych - i proszę młodzieży nie ściemniać, że się nie da - to są 3 browary....

 

PS Nie wiem czy widoczność pod nickiem ile kto wpłacił to dobry pomysł.Pachnie mi to "listami" w kościele. Zestawienie w odpowiednim dziale ok ale nie pod nickiem....

PS 2 Tak mi się skojarzyło...

 

 

Edytowane przez OnTakiJakis
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką przyjemnością przyczynię się do pomocy w przetrwaniu naszego forum. Wiedza oraz pomoc jaką tutaj otrzymałem niejednokrotnie wyprostowała moje postępowanie. Teraz bogatszy o doświadczenia i know how:D pomagam swoim znajomym i kieruję ich na forum.

 

P.S. Uważam, że wiedza zawarta na tym forum warta jest choćby opłaty początkowej w celu dostępu do forum. Takie moje zdanie .

Edytowane przez Tyler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OnTakiJakis

  1. Nie rozmawiać o loży samców
  2. Nie rozmawiać o loży samców
  3. Jeśli ktoś się przyznaje do winy, wie jakie błędy popełnił i dziękuje za rady - temat jest skończony.
  4. Tylko faceci w męskich działach.
  5. Zakładasz maksymalnie jeden temat na dzień.
  6. Bez pierdolenia i matkowania.
  7. Temat jest wałkowany, aż do skutku.
  8. Jeżeli jest to twój pierwszy temat w loży samców - musisz się przedstawić.

 

 

Mam nadzieję Marku, że nie wszystko przepijecie :D

Edytowane przez GluX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GluX napisał:

@Farbowana Kita niehabilito

 

A możesz po prostu napisać o co chodzi - łatwiej mi przeczytać, niż wysłuchać na YT o co tam chodzi.

 

Krótko mówiąc chodzi o skrojenie Braci z hajsu na wódkę i dziewczynki :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, OnTakiJakis napisał:

 

Albo jeszcze inaczej - dostępu do "ukrytego" działu forum... I to uważam za fajny motywator.

Nie wiem dokładnie jak to rozwiązać. Uważam jednak, że jest tutaj zbyt wiele cennej wiedzy żeby była ona szeroko dostępna - czyt. nieodpłatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie moi drodzy aż zadziała ta aplikacja, co kupiłem ją na forum - będzie stale widoczna po prawej stronie tabelka, jaki nick ile wpłacił.

 

I powtarzam - to nie jest żaden OBOWIĄZEK. Po prostu kto czuje że chciałby żebyśmy się rozwijali, kto czuje radość że pomagamy innym, niech coś kopsnie. Jak nie chce, też nic się złego nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie zapłacę :-)

 

Gdybym wiedział wszystko to co przeczytałem na Forum przed ślubem , albo chociaż w trakcie rozwodu to rzeczy potoczyłyby się całkiem inaczej ( chociaż i tak nie mogę narzekać )

 

 

1 godzinę temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

 

Krótko mówiąc chodzi o skrojenie Braci z hajsu na wódkę i dziewczynki :)

 

Jeśli na Ukrainki to broszę bardzo , miłej zabawy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.