Skocz do zawartości

I tu was zaskoczę. Czy Jezus był gejem?


Krogulec

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia czy jezus był gejem

maryja, ciąża niechciana

 

Narcystyczna babka która utaiła swoje dziwkarstwo! I powiedziała że syn był z niebos a był kurwa z dziwkarstwa? Co wy na to? Nie mówie że to pewnik ale powiązując zachowania bab można pomyśleć że chciała zataić złą sprawe i żeby nie dostac wpierdolu od swojego męża stolarza Jana, to powiedziała że syn był z niebos i została zapłodniona z niczego!


Cziecko z toksycznych zwiazkow często jest zepsute! Alkoholizm, wyzwiska, brak prawdziwego uczucia. Jakaś energia wtedy tworzy zły płód.

Czyli gej, mógł być jako wyraz energii złej którą tworzy zła relacja rodziców. Albo kims o skłonnosciach,

 

 

Geje maja jak kobiety dużą dawke w sobie boga

czyli kogos kto poucza i jest zakochany sam w sobie

moze sie wykreowac na idola

a moze i na boga samego w sobie? Ha i tu wychodzi narcyzm. Oglądam filny Marka i widze narcyzm, ciągle narcyzm. Czemu kobiety tak kochają siebie? Czemu? To jakaś pierwiastka boga!

 

A Jezus?

 

Spójrzmy. Pomocny, empatyczny, wrazliwy, spokojny, miły, ugodowy, wszystko załatwiał rozmową! Do tego ciało mało umięśnione, twarz jakby miła taka, można ładnie go oglądac na portretach.

Ale kojarzy mi się z zniewieściałością czy to fizycznie czy psychicznie. Totalnie wypacza wzór maczo! Wzór męstwa, agresji, nie liczenia sie z nikim i odwagi jak napisano w temacie o wychowytwaniu przez matki.

 

Jezus miał odwage ale wiemy że gejów często zabijano, bo prezentują się jako wrażliwy od dali od wzoru męstwa i skąd wiecie czy nie został zabity właśnie przez to? Może ludzie wyczuwali w nim osobnika innej rasy? Aliena? Może geje to potomki jakiś mężczyzn innej rasy? Albo Obama też mowia ze jest gejem i wprowadził teraz ubikacje bez podziału na płeć. Ma żone która ma penisa co widac na filmach! Jego żona była mężczyzną! Katastrofa. Oglądajcei filmy.

 

Do tego co jeszcze? Jezus mówił o kobietach źle. Mówił że należy z nimi trzymać krótko ,że sieją spustoszenie, że kobieta ma siedzieć grzecznie. Czy to nie był wzór geja władcy? Miał poddanych tylko apostołów mężczyzn bo kobiety uważał za głupie! Tolerował, ale nie chciał ich.

 

Czy macie więcej faktów z życia Jezusa które by pokazywały żeby był właśnie homosiem? Nie bójmy sie prawdy. Kto jest skłonny do dyskusji? Macie cytaty z bibli? Mnie nie pasują te teorie bo pokazują że Jezus powinien byc wzorem a dla mnie ten wzór jest homoseksualny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twoja teoria niczym nie poparta. Przeczytaj ewangelię, przeczytaj Maria Valtorta - "Poemat Boga Człowieka". Jeśli tak postać Jezusa Cie interesuje.

Jeśli przeczytałeś możemy dyskutować w oparciu o to co zaznaczyłem wyżej. Jeśli nie odrób lekcje i zapraszam do dyskusji. Póki co to niczym nie poparty stek bzdur.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważcie jego zachowania i jego wygląd. Nie widzicie w tym zalążka babskości? W bani mam jego preferencje tylko chodzi mi o jego jakby zachowanie, nauki. Jakieś są babskie takie. Matka mnie tak samo uczyła. Pokora, grzeczność, uległość, rozmowa, wrażliwość, pomoc, tolerancja.

 

komuna!

 

Chce zeby ktos sie odniosl do moich spostrzeżeń a jest ich sporo powiązanych do homoseksualizmu albo i nawet mizoginizmu!

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg/Jezus jest utożsamiany z Twoimi rodzicami, prawie wszystkie cechy Twojego ojca/matki znajdziesz u Boga w ktorego wierzysz, i na odwrót...

Tak wlasnie jest, Jezus przedstawiony jako słaby chlopiec, natomiast Maryja jako silna kobieta, to Polska i ten jebany kult kobiet...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Assasyn napisał:

Bóg/Jezus jest utożsamiany z Twoimi rodzicami, prawie wszystkie cechy Twojego ojca/matki znajdziesz u Boga w ktorego wierzysz, i na odwrót...

Tak wlasnie jest, Jezus przedstawiony jako słaby chlopiec, natomiast Maryja jako silna kobieta, to Polska i ten jebany kult kobiet...

 

I jak to potwierdzisz? Masz cytaty z bibli? Ja mam i sam ksiądz mi ostatnio mówił że zamieniły sie role płci bo Jezus był buntowniczy ale grzeczny. Nie rozumiem tego.

 

I dalej. Świadowie jehowy z nimi też rozmawiam co może was dziwi, toleruje bo mnie tak nauczono. Nauczono i wiecie co mówią? Że kult maryji to bałwochalstwo. Nie mozna tego robic. Tworzyc kultu kobiet, kultu znaków, kultu przedmiotów, ludzi. Mamy wierzyc w Boga jako odrębną część! Wolną energię, słowo, dusze. Nie mozna krzyżów itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SennaRot napisał:

Musimy mieć zdecydowanie inne informacje na temat Jezusa. Moje pochodzą z 2 źródeł: Biblia i już wspomniany Poemat Boga Człowieka Marii Valtorty.

 

 

 

 

 

Ile już lat studiowano informacje na temat tego człowwieka. Marek na audycjach mówi o nim jako nieznanym Żydzie *z dużej litery.

Ten poemat musze doczytać. Lubie chłonąć wiedze, ale polecam nad zastanowieniem się nad moimi punktami które wypisałem. Coś tu nie pasuje do męstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus lejący kupców pod świątynią i rozwalający stoiska, jednym słowem robiący zadymę to grzeczny?

 

albo Jezus jak pyta się go bogaty młodzieniec co ma zrobić aby trafić do Jego królestwa a Jezus mu odpowiada: sprzedaj wszystko i rozdaj biednym to rozmowny przyjaciel. Jezus odpowiedział mu w dwóch zdaniach konkretnie. taki był.

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Krogulec napisał:

 

I jak to potwierdzisz? Masz cytaty z bibli? Ja mam i sam ksiądz mi ostatnio mówił że zamieniły sie role płci bo Jezus był buntowniczy ale grzeczny. Nie rozumiem tego.

 

I dalej. Świadowie jehowy z nimi też rozmawiam co może was dziwi, toleruje bo mnie tak nauczono. Nauczono i wiecie co mówią? Że kult maryji to bałwochalstwo. Nie mozna tego robic. Tworzyc kultu kobiet, kultu znaków, kultu przedmiotów, ludzi. Mamy wierzyc w Boga jako odrębną część! Wolną energię, słowo, dusze. Nie mozna krzyżów itd.

Swoim życiem to potwierdze, skad ten ksiadz wie? To jest tylko i wylacznie jego interpretacja, to od Ciebie zalezy czy wierzysz w nia czy nie...

Dlatego kosciol wykorzystuje siłe swojego autorytetu aby siac zamęt...

Szukasz prawdopodobnie wzorca meskosci, podobnie jak ja, w swoim do u go nie znalazlem, dlatego podswiado.ie tego szukam, bo mentalnie i emocjonalnie od prawie 27 lat, jestem sierotą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SennaRot napisał:

 

Biblie musisz przeczytać i sam ocenić. Rzucanie się cytatami wyrwanymi z kontekstów nic nie da.

 

 

Całe życie interpretujemy biblie na swój sposób, ale cytaty sie przydają. Pytanie czy Bóg jakby był na serio Bogiem to by dawał takie trudne do zinterpretowania sprawy? Na serio czuje sie jak z babą! Babą. Rozumiecie? Daje nam gierke i mamy ją rozwikłać, zamiast prosto i na temat.

 

5 minut temu, Assasyn napisał:

Swoim życiem to potwierdze, skad ten ksiadz wie? To jest tylko i wylacznie jego interpretacja, to od Ciebie zalezy czy wierzysz w nia czy nie...

Dlatego kosciol wykorzystuje siłe swojego autorytetu aby siac zamęt...

Szukasz prawdopodobnie wzorca meskosci, podobnie jak ja, w swoim do u go nie znalazlem, dlatego podswiado.ie tego szukam, bo mentalnie i emocjonalnie od prawie 27 lat, jestem sierotą...

 

Szukam bo nie dostałem wzorca. Dostałem wzorzec podległości, bycia jak to neiktórzy tu mowią bycia cipą. I co nie tolerujecie mnie dlatego? Chce to zmienić. Myśle że gdyby nie kościol to nie byłbym taki. Ksiądz ten wg mnie jest mądry, ale byc moze zgadza sie to z moim spojrzeniem.

 

Dzis mam taka sytuacje gdy bylismy na zgrupowaniu mlodziezy i czułem respekt do silniejszych fizycznie chamów. Jak ktos był nizszy i jakby mniej mięsni miał to mogłem mu pojechać bez poczucia strachu. I pytanie teraz czy Jezus nie uczył bycia grzecznym do każdego? Niby dobre, ale jakieś takie pedalskie..

 

5 minut temu, SennaRot napisał:

 

Biblie musisz przeczytać i sam ocenić. Rzucanie się cytatami wyrwanymi z kontekstów nic nie da.

 

 

Chciałbym bys mi ukazał cytatami skąd wiesz o buntowniczym charakterze Jezusa.

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zbliżała się pora Paschy żydowskiej i Jezus udał się do Jerozolimy. W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: Weźcie to stąd, a z domu mego Ojca nie róbcie targowiska! " J 2, 13 - 15

 

wspomniany wyżej cytat

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już to aseksualny bardziej. Ale można sobie tylko gdybać. Bo jako tako dane o nim można brać tylko z ewangeli a innych źródeł brak bo i historyczność  Jezusa jest naciągana, zostają jeszcze apokryfy. A brać biblie za źródło historyczne to ciężki gnój do przebrnięcia-
oddzielić naćpanych pasterzy od rzeczywistej historii. Czyli wszystko co zostanie powiedzone w tym temacie to czcza gadanina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SennaRot napisał:

"Zbliżała się pora Paschy żydowskiej i Jezus udał się do Jerozolimy. W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: Weźcie to stąd, a z domu mego Ojca nie róbcie targowiska! " J 2, 13 - 15

 

wspomniany wyżej cytat

 

I dobra. Rozumiem, ale tak samo matka mnie poucza. Czy ona jest męska? Kiedyś myślałem że jets wzorem. Dla mnie to arogancka. Jeszcze nich tylko palcem jebnie w tych ludzi. Wy debile, Wy debile! Ja tu rządze, Ja najmądrzejszy. Ja! Rozumiesz? Ja.

 

1 minutę temu, Brzygot napisał:

Jeżeli już to aseksualny bardziej. Ale można sobie tylko gdybać. Bo jako tako dane o nim można brać tylko z ewangeli a innych źródeł brak bo i historyczność  Jezusa jest naciągana, zostają jeszcze apokryfy. A brać biblie za źródło historyczne to ciężki gnój do przebrnięcia-
oddzielić naćpanych pasterzy od rzeczywistej historii. Czyli wszystko co zostanie powiedzone w tym temacie to czcza gadanina

 

Powiążmy jego zachowania z tym co mówimy o kobietach. Sorki ale coś tu nie gra, to nie męskie jak sie uważa.

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SennaRot napisał:

 w sumie tak to postępuje Samiec Alfa ;)

 

Czyli matkę mam samczynie alfa? Zero zdziwnienia że mężczyzni w moim domu siedzą cicho..

 

Ale to też wypaczenie płci, wg mnie religia to zmieniła. Właśnie Jezus. Coś tu nie gra.

 

Nie wiem czy to forum religijne czy chcecie cytaty? Wytłumaczyć moge każdy cytat który dowodzi niemęskości Jezusa. Wg mnie stąd jest walka, stąd gnoimy się. I baby i chłopy. Religia nas wypaczyła jakoś.

 

Patrzcie

Adam jak debil, Ewa piękna goła, nago, kusi go i udaje jej się. Ona łatwo skuszona, on jej posłuszny.

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem religia nie zmieniła. Religia chrześcijańska wyraźnie ukazuje podział ról - kobiety i mężczyzny i to mężczyzna jest tym "władczym".

Wypatrzony podział ról kreują od dawna już media i trendy, zaślepione błyskotkami społeczeństwo chłonie i powiela złe wzorce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, SennaRot napisał:

Moim zdaniem religia nie zmieniła. Religia chrześcijańska wyraźnie ukazuje podział ról - kobiety i mężczyzny i to mężczyzna jest tym "władczym".

Wypatrzony podział ról kreują od dawna już media i trendy, zaślepione błyskotkami społeczeństwo chłonie i powiela złe wzorce.

 

Czyli wpływ religi jest mniejszy, ale mimo to jakoś dziwnym trafem widze więcej homo niż kiedyś..

 

Ale sorki może kogoś uraże. Wrażliwi mi sie kojarzą z Jezusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.