Skocz do zawartości

Proszę o poradę


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Bracia. Muszę się Was poradzić bo od jakiegoś czasu gryzie mnie pewna sprawa. Pewnie dla niektorych to bedzie blahostka ale czasem sie przez to budze w nocy. Otóż byłem z dziewczyną 4 lata, raz bylo lepiej raz gorzej, w końcu się zjebało i zaczęło się wymuszanie płaczem, ciągłe pytania dlaczego nie kupujesz mi kwiatów, dlaczego nie mówisz komplementów. Miedzy czasie jakies pol roku temu wyjechalem za granicę, a ona w "akcie miłości" ruszyla za mną jakis czas potem. Ciągle mnie zapewniała, że mnie kocha, znalazła sobie jakaś tam pracę, natomiast ja ani razu jej nie powiedzialem, że ją kocham bo ciagle nie bylem pewny a poza tym nie wierze w takie brednie. Uświadomiłem sobie już dawno, że nic z tego w ogóle nie bedzie i przy niej trzymał mnie tylko seks. Seks był fajny, bez gumki bo zdecydowała się na tabletki, ale ja i tak nigdy nie kończyłem w niej. Do zerwania doszlo gdzies w marcu czyli juz jakies około 3 miesiące minęło. Widziałem się z nią miesiac pozniej zeby oddac jej rzeczy i przyjechała sobie z nowym chłopem. Ruszyło mnie to trochę, ale uświadomiłem sobie, że przecież niech sobie szuka jak chce to już nie moja sprawa. Ja teraz wiem, że z mojej strony to było tylko przywiązanie bo 4 lata to długi czas. Dużo czasu spedzalismy razem, ale wiedziałem, że ten związek nie ma szans bo dziewczyną za bardzo targały emocje (płacz wymuszanie itp). Z wyglądu też nie najlepiej no ale mi cipką oczy zaszły i dlatego się tak trzymałem. Mogłem już wcześniej pogonić za krzywe akcje jednak tego nie zrobiłem, bo inwestowałem w tą relację mało a seks miałem bardzo dobry i zawsze kiedy chciałem. To była tzw dziewczyna cień czy jak to sie tam nazywa. Nigdy nie miała żadnych zainteresowań, trzeba było za nią podejmować decyzje bo nie potrafiła tego robić w życiu. Była takim rzepem, czyli doczepiała się i robiła tak jak ktoś inny. Oczywiście po tym rozstaniu jak już sobie znalazła chłopa nowego, to od razu zdjęcie na fb z nowym nabytkiem tak zeby zazdrość we mnie zbudzić. I tak o niczym nie wiedziałem bo usunalem ja z tego fb pierwszy. To samo zrobiłem z fotkami i wszystkim co mi się z nią kojarzy. O tym zdjęciu dowiedzialem się od wlasnego ojca ;/. Trochę to taka historia mojego związku ale gryzie mnie jeszcze jedna sprawa. Nasz ostatni seks. Pamietam to bylo miesiac przed zerwaniem, bylo "spoko", bez gumki, nie skonczylem w  niej tylko gdzie indziej. Potem juz seksu nie bylo choć proponowała układ zero zwiazku tylko seks. Nie zgodziłem się bo wiedzialem ze moze zrobić mnie na jakies dziecko w akcie zemsty. Ale wlasnie teraz mam watpliwosc czy przypadkiem juz za daleko nie zaszlo, nie widzialem sie z nia ze 3 miesiace, moze troche mniej. Czy myslicie ze taka dziewczyna moglaby ukrywac ciaze przez taki czas, żeby w ostatniej chwili o tym powiedziec? Wiem ze od razu zrobie test w razie czego. Moze podsuniecie jakiś sposób zeby się dowiedziec czy ona moze byc w ciązy czy tez nie. Wszystko to jest troche chaotycznie napisane, ale pisze na szybko nie mam dużo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, qwerty79 napisał:

Ale skoro brała tablety a Ty strzelałeś gdzie indziej, to nie ma takiej możliwości...

 

To idź na babskie fora i poczytaj jak się łapie na dzieciaka, nawet jak facet spuszcza się gdzie indziej, jest tyle metod że można o tym pracę naukową napisać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ciąży nie będę pisał, bo jasnowidzem nie jestem - raczej nie jest. Natomiast typ biednej, emocjonalnej rzepy to horror na ziemi. Jakbyś się z nią ohajtał i zrobił dzieciaka, utyłaby, seks by zniknął a wyrzuty się pogłębiły. Miałbyś wyjącą i wiecznie płaczącą w domu kobietkę, bez seksu, za to z rosnącymi wymaganiami finansowo - emocjonalnymi. Piekło na ziemi i właśnie go uniknąłeś. Brawo! Tak robi prawdziwy mężczyzna, idzie za swoimi odczuciami, a nie w imię rzekomej "męskości" rujnuje sobie życie.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha jak zadzwonię to myślisz, że Ci taka prawdę powie? Wiem, że raz podczas rozmowy już kilka dobrych tygodni po stosunku, paliła fajkę, potem raz powiedziała dosyć ironicznie, że brzusio ją boli bo ma okres, a ostatnio byla na solarium.

 

Wszystko spoko i już z tego można wywnioskować, że jest ok. Ale to taki typ BABY, że wszystko jest możliwe. Poza tym potrafi dobrze kłamać i o tym się dobrze już przekonałem. 

Edytowane przez Samiec:)
dodana treść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.