Skocz do zawartości

Tysięczny użytkownik! (strzela szampan i petardy)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Tysięczny użytkownik. Łza w oku się romantycznie wije - dwa lata roboty, tyle hajsu, wysiłków moich i chłopaków. Rośniemy jak na drożdżach i na dojelitowym mietku. Teraz to już z górki. "Kobietopedia" i inne moje książki w gratisie dla "tysięcznika" w gratisie.

 

Niedługo będziemy trzęść "internetami" - jeszcze wspomnicie moje słowa.

  • Like 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vercetti napisał:

 

0:16 o taki się stałem na wieść o tym, że coraz więcej 'naszych' i coraz więcej świadomych. 

 

No i spoko, chłopaki się bawią i jest dobrze, ja sam pewnie po wódzie bym ich przyćmił obciachem :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SennaRot napisał:

Tylko tysiąc osób jest zarejestrowanych? Jak na poziom forum i na wiedzę jaką można tutaj zdobyć to chyba wcale nie tak wiele. Jednak ludzie nie mają czasu nawet na czytanie i żyją w matrixie.

 

Moim zdaniem to jest tak: popatrz na inne fora. Armie klonów, czasem trafi się ktoś ,,wyjątkowy''. Teraz popatrz tutaj: każdy się wyróżnia na swój sposób. Jak widzę nazwę któregokolwiek z aktywnych użytkowników, awatar, polubienie, nowy wpis itp. (po prostu aktywność), to wiem, że kryje się za tym konkretny człowiek. Inni wolą pluć na forum zza kierownicy ekskluzywnej Skody i przepraszać swoją babę za to, że ONA zdradziła. Potrzebni nam są tacy tutaj...? ;) 

 

BraciaSamcy nie przyciągają byle kogo. :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nikomu , ani sobie schlebiać, ale w każdym społeczeństwie wiekszość to "niewolnicy" systemu nie chcący  burzyć projekcji którą im się codziennie wtłacza,  tak im jest wygodnie.

Ludzi którzy zadają sobie pytania, zwyczajnie myślacych poza tym szambem, starajacych sie widziec prawde a nie projekcje, zawsze jest garstka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tysiąc gości na poziomie (a czasem w poziomie pa imprezce :) ) to znacznie więcej niż fora z 50 tysiącami użytkowników, gdzie dominują gimnazjaliści, trole, ludzie nie związani żadną ideą. Zobaczcie na większe fora np. forum Icke: 


Najwięcej użytkowników (1065) było online 06 lut 2016, 1:32

Liczba postów: 151180

Liczba użytkowników: 2961

 

A teraz my - 3 razy mniejsza ekipa, a postów mamy tylko o ok. 30% mniej. 

 

 

 

    • Tematów
      4282
    • Postów
      93243
  • Statystyki bloga

    • Łącznie blogów
      31
    • Łącznie wpisów
      145
  • Statystyki użytkowników

    • Użytkowników
      1001
    • Najwięcej dostępnych
      1710

 

 

 

A teraz gigant forumowy - netkobiety:

 

  • Zarejestrowanych: 271,348
  • Najnowszy użytkownik: mnlau
  • Ilość tematów: 81,692
  • Ilość postów: 2,840,443

Obecnie online ( 207 gości, 11 użytkowników )

cataga, fiknertaro0, Fluxies, gagatka0075, Iceni, magdalena1941, mnlau, Monicajdb, theonlyone, Volver, wind

 

 

Ludzi mają 271 razy więcej, a postów 29 razy więcej. I to większość jest bełkotu, bo inaczej tego nazwać nie można.

 

 

 

 

Jakie wnioski? Ano takie że jesteśmy płodni w pisaniu, znacznie płodniejsi niż inne fora. Poziom intelektualny większości chłopaków? ZNACZNIE wyższy. Poza tym jesteśmy związany jedną ideą, którą jest inwestycja w swój rozwój (osobisty, duchowy, jak kto woli) i się wzajemnie wzmacniamy w dążeniu do tego celu. Poza tym nie nabijamy statystyk Paniami, tylko trzymamy je w rezerwacie, żeby nam nie mąciły i nie stosowały gierek i manipulacji, rozsadzając nasze przyjaźnie i tworzące się więzi. 

 

Gdy ktoś ma problemy, pomagamy - także realnie. To musi zostać wzmocnione. Niestety, nie mogę siedzieć za długo przy kompie, muszę nagrywać i organizować pieniądze. Ale i to się zrobi. Przede wszystkim trzeba na poważnie zająć się wojną - albo ofensywa i atak, albo przestaniemy się rozwijać i uschniemy. Trzeba zdobywać nowe terytoria wirtualne, oraz zdobywać ludzi. Rozrastać się, rozwijać. Wchodzić w wymianę ciosów z innymi wirtualnymi strukturami i wygrywać. Wyznaczyć kierunki ataku,grupy bojowe, ideologów, "przekonywaczy", zorganizować wsparcie na ciężkich odcinkach frontu - potrzebne będą pieniądze, dużo pieniędzy oraz specjaliści z różnych dziedzin wiedzy - w końcu musi być coś realnego, co będzie zarabiać. Z czasem będzie też potrzebna grupa w realu do ochrony tego wszystkiego.

 

No ale to scenariusz na lata. Atakować, bezustannie iść do przodu, zdobywać, rabować, gwałcić i palić wioski (wirtualne) :) Albo my wygramy albo nas zniszczą. Innej ścieżki nie ma. Wojna, bezustanna walka, tylko to się liczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze lepsze porównanie:

http://www.pomesku.org.pl/

 

Forum niby na pierwszym miejscu w google pod hasłem: "forum dla mężczyzn", "męskie forum" itp. Niby 7540 użytkowników, czyli 7,5 więcej niż tutaj. Ale jednocześnie:

4206 tematów, to mniej niż u nas: 4282

44134 postów, czyli dwa razy mniej niż nu nas: 93243

 

Poza tym gołym okiem widać że to tamto forum to pustynia, nic się nie dzieje. Forum istnieje kilka lat i nie ma progresu. A BS? No kurde, porównajcie sobie z tym co było np. równy rok temu? Rozwój ogromny, obecnie jeszcze przyspieszył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

Poziom intelektualny większości chłopaków? ZNACZNIE wyższy

 

Nie tylko poziom intelektualny ale to doświadczenie życiowe. Każdy się tym dzieli, bez zawiści, zazdrości. Bez wyśmiewania, szyderstw tak jak ma to najczęściej miejsce na innych forach. Każdy stara się szczerze pomóc często najlepiej jak potrafi....

 

Wiecie co najbardziej tutaj mnie przyciąga i sprawia, że wracam, czytam, piszę. Rady Braci, szczere i konkretne. Nie trudno to zauważyć. Nie trudno też zauważyć, że to miejsce inne od reszty.

Kto tutaj trafi ma sporo szczęścia. Zwłaszcza zazdroszczę czasami młodym zawodnikom. Dostać taki arsenał życiowej praktycznej wiedzy to skarb i wcale nie przesadzam. Gdybym znał takie miejsce mając 18 czy 20 czy 25 lat... ach

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, EnemyOfTheState napisał:

Jeszcze lepsze porównanie:

http://www.pomesku.org.pl/

 

Forum niby na pierwszym miejscu w google pod hasłem: "forum dla mężczyzn", "męskie forum" itp. Niby 7540 użytkowników, czyli 7,5 więcej niż tutaj. Ale jednocześnie:

4206 tematów, to mniej niż u nas: 4282

44134 postów, czyli dwa razy mniej niż nu nas: 93243

 

Poza tym gołym okiem widać że to tamto forum to pustynia, nic się nie dzieje. Forum istnieje kilka lat i nie ma progresu. A BS? No kurde, porównajcie sobie z tym co było np. równy rok temu? Rozwój ogromny, obecnie jeszcze przyspieszył. 

 

Przyśpieszyło, ale to praca, praca i jeszcze raz praca. Wykop (znoszenie hejtu Sławka non stop, ciężka sprawa), inne portale, youtube... kiedyś będzie się samo wszystko napędzało, a ja będę mógł wreszcie odpocząć. Marzę o tygodniu bez kompa w jakimś pięknym miejscu,l żeby odpoczęły oczy, palce... i kutas :) 

 

7 godzin temu, red napisał:

Następna imprezka jak strzeli 100k postów :) 

 

To zostanę alkoholikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.