Skocz do zawartości

Prawdziwa miłość. Czyli jak seks i mania piękna zewnętrznego psuje kobiety.


Rekomendowane odpowiedzi

Jedno mnie zastanawia. Czy jej przemiana jest prawdziwa, czy wyparła z siebie
płytkość, powierzchowność, czy jedynie mówi słowa pod publiczkę, żeby uwierzyć że w końcu nie jest grzeszna.

 

Do tego jak widać uczy wstrzemięźliwości u kobiet i szanowania się, swojego ciała, nie ulegania wpływom i braku pogoni za pięknem, czy pieniędzmi. Do tego by liczyła się pasja, zaangażowanie, poświęcenie i oddanie, wspieranie, szacunek. Mądra po szkodzie, ale przynajmniej słowami zrozumiała. Jak postępuje, nie wiemy.

 

Film pokazuje całkowite wypaczenie dzisiejszego postrzegania miłości przez kobiety, jak i związków, oraz celów ich zakładania.

Kobiety zbyt łatwo ulegają pokusom, które daje im dzisiejszy świat przez co nie potrafią kochać i są zbyt zapatrzone w siebie oraz swoje żądania.

 

Niektóre uczą się miłości dopiero gdy tracą urodę. Inne, gdy zostają zdradzone, pobite, zniszczone. Jeszcze inne, gdy ktoś je oszuka, tak jak oszukiwały innych. Jeszcze inne gdy ktoś nimi się zabawi, tak jak bawiły się facetami.

 

Doświadczają, że co to łatwo przychodzi oraz co jest powierzchowne czy materialne jest tak naprawdę bezwartościowe.

 

https://gloria.tv/video/nJt4d3d1EJ1C2kxUXXEk5sgiP

 

Jedynie żal, że kobieta mądrzeje dopiero jak już nie jest zbyt urodziwa i pokrzywdzona przez własną głupotę.

 

Gdyby postępowała tak jak ładnie mówi (nie ufam), to bym próbował. Nie wygląda źle.

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te oczy bez emocji... Nie wierze w takie pierdolenie jak ta dziewczyna... Ciurkiem jak katarynka. I eskpresja dokladnie jak tej dupy w skeczu u mistrza Louie CK:
 

 

Zreszta co ma wiara do bycia modelka? Mozesz byc modelka i chrzescijanka, chodzic do kosciola, nie dawac dupy za wybiegi... Takie pierdolenie tak jakbym powiedzial, ze bylem kiedys kolejazem, ale przejzalem na oczy i przyjalem boga do serca...

Edytowane przez greturt
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wierzę ani w to że kobieta po utracie urody i atencji mądrzeje ani też w to że z tego powodu pokornieje. Po prostu musi się przystosować do sytuacji, bo wie że najlepsze lata ma za sobą. Najbardziej wkurwiające jest to że niektórzy bronią zużyte wywłoki po łobuzach z przekroczonym przebiegiem i mówią że teraz takie są lepsze bo są spokorniałe(tylko że zapominają że nie są spokorniałe tylko wiedzą że na nic lepszego nie mają co liczyć). 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda brzydka laska musi być miła - bo by nie miała znajomych - desperacja

 

Każda ładna laska może być wyrachowana - bo i tak ma atencję - wybór

 

Wystarczy jakby zrobić eksperyment - dać brzydkiej lasce urodę modelki - zapewne zmieniłaby się o 180 stopni w kilka miesięcy.

 

To jak z wygraną w totka - nagle 97% odwala tak że tracą wszystko w przeciągu 3 czy 5 lat.

 

 

 

a zresztą tak się nie dzieje? Jak żona nagle zaczyna dbać o siebie to nie jest to przebudzenie w stylu "chcę się podobać sobie", a "Ciekawe jak otoczenie zareaguje" albo co gorsza "może znajdę jakiś romans, bo z moim Januszem..."

 

 

Prawdziwa miłość jest materialna - kobieta kocha Cię za Twój charakter i zasoby (urodę + zaradność) a Ty kochasz ją za urodę i dbanie o najbliższych (dom, dzieci, Ty) - wtedy może powstać coś takiego jak miłość - och, co to za cudne uczucie...

Edytowane przez GluX
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, GluX napisał:

a zresztą tak się nie dzieje? Jak żona nagle zaczyna dbać o siebie to nie jest to przebudzenie w stylu "chcę się podobać sobie", a "Ciekawe jak otoczenie zareaguje" albo co gorsza "może znajdę jakiś romans, bo z moim Januszem..."

Janusz się znudził to można się puścić z jakimś Robertem, albo z Fernando z jakieś zapadłej wioski z Andaluzji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gintoki napisał:

Janusz się znudził to można się puścić z jakimś Robertem, albo z Fernando z jakieś zapadłej wioski z Andaluzji. 

Z tego co zauważyłem to zazwyczaj to robią kobietki średnio atrakcyjne - bo są z musu z Januszem, hydraulikiem - mają skodę fabię 20letnią - a tak to ona przeżyje orgazm rodem z telewizyjnego tasiemca, którego się naoglądała.

 

Jak ostatnio byłem u fryzjera i babka ok 45-50 lat - z tekstem "my polki to mamy słabość do tych opalonych"

 

Mają słabość, bo oni wyruchają wszystko co im się da + babka zazna nowego doświadczenia - egzotyki, przy skrobaniu ziemniaków i robieniu mielonych to bardzo atrakcyjna oferta

 

Jest mniejsza tendencja, żeby zdradziła laska atrakcyjna. A czemu, według mnie? Bo atrakcyjna laska ma zazwyczaj atrakcyjnego faceta - bo MOŻE wymagać i w sumie trudno o coś lepszego wśród tego multikulti - no chyba, że zrobi to dla dreszczyku - a na to nigdy nie mamy wpływu. Tak jak mówię, najlepszym lekarstwem na zdradę jest własna wysoka wartość SMV

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.06.2016 o 08:24, Assasyn napisał:

No trzeba sie jakos wypromować...?

Zastanawia mnie ten fenomen zawsze, swiadectwa, modlitwy, wywiady o wielce nawroconych, cudach wsrod celebrytów...az kuźwa do mnie jakos nikt nie przychodzi...? to juz eiem gdzie Bóg byl...u nich.

Zwykłe pierdzielenie na antenie, by ludzie zwrócili uwagę. Nic więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.