Skocz do zawartości

Janusz Tracz


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

@Assasyn cytując jeden z komentarzy pod filmem oraz odnosząc się do reszty tych filmików
                                                                                         
                                                                               "Pan Tracz powinien rekolekcje prowadzić" 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, The Saint napisał:

@Assasyn cytując jeden z komentarzy pod filmem oraz odnosząc się do reszty tych filmików
                                                                                         
                                                                               "Pan Tracz powinien rekolekcje prowadzić" 

Nauki przedmałżeńskie tym bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym jedną ciekawą kwestie poruszyć.  
Tyle lat grania w serialu tej roli. Tyle wypowiedzianych zdań mówiących jak jest. 
Ciekaw jestem na ile Dariusz Kowalski będący pod pewnym wpływem tej roli, zmienił swoje zachowanie/postrzeganie świata.

Widziałem ostatnio różne materiały z nim, takie "poprawne" i prawie się zezwymiotowałem pod stół. Cały czas ufam, że ma w tym jakiś swój przebiegły interes.  

Edytowane przez The Saint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem spuszczania sie nad ta postacia. Fajnie poogladac te masakry, ale dla mnie Tracz to postac totalnie niestabilna emocjonalnie, kawal chama bezczelnego typa z urazami z chujowego dziecinstwa. Dla mnie to postac totalnie przeciwna do tego forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
Dnia 18.07.2016 o 12:04, Tomko napisał:

Nie rozumiem spuszczania sie nad ta postacia. Fajnie poogladac te masakry, ale dla mnie Tracz to postac totalnie niestabilna emocjonalnie, kawal chama bezczelnego typa z urazami z chujowego dziecinstwa. Dla mnie to postac totalnie przeciwna do tego forum :)

Owszem serialu jest to postać troszkę przerysowana w stronę negatywną. Jednak jak się podejdzie z dystansem i lekkim przymrużeniem oka to kurde schematy społeczne rozłożone na części pierwsze. Dwulicowość kobiet też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Widziałem chyba wszystkie fragmenty z Traczem dodane w tym temacie. Przyznam, że często lubię sobie obejrzeć je po raz kolejny - taką 1-2h powtórkę. Idealna odtrutka od matrixu i bluepill'owego ścierwa otaczającego nas dookoła w mediach 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję raz rozmawiać z tym aktorem (z Panem Dariuszem Kowalskim). Kiedyś został on zaproszony do mojego technikum przez naszą katechetkę. Wypowiadał się nt. roli Janusza Tracza oraz serialu plebania. Odpowiadał na nasze pytania, rozmawiał z nami. Prywatnie jest zupełnie inną osobą - generalnie ciekawy człowiek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.