Skocz do zawartości

Memy & Demoty


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Komercja na 100%  , znalazłem kilka mockupow fajnie by było zobaczyć takie coś jadąc tramwajem ;)

radio-sam_zpszvvbvgv2.jpg

 

autko_zps8ghcrpgy.jpg

Pomyślałem też o zarobkach ;) - kupując 1 flaszke użytkownik dostaje 1 lajka w dziale problemy z alkoholem 

wooda_zpsxkkaho8p.jpg

 

 

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Kryss, czuję się zażenowany.:D:D:D

 

Chcę taką naklejkę do wydrukowania, @Voqlsky, mógł byś?:)

 

Podeślę szefowi, co by ocenił.

 

Chciałbym mieć w portfelu taką wizytówkę z logo braciasamcy.pl, czasami warto wręczyć. Oszczędza czasu i pozostaje w portfelu.

Jakby ktoś, to ja chętnie sobie wydrukuję.:)

Edytowane przez Adolf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Adolf napisał:

Chciałbym mieć w portfelu taką wizytówkę z logo braciasamcy.pl, czasami warto wręczyć. Oszczędza czasu i pozostaje w portfelu.

Jakby ktoś, to ja chętnie sobie wydrukuję.:)

 

Adolf, genialny pomysł na promocję, wizytówka + dodajesz flaszeczkę 100 ml z nalepką  samcza :P

 

450_450_productGfx_1a619b20ab6256c8078d5

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

 

Adolf, genialny pomysł

@Voqlsky zaczepiłem odnośnie flaszki i nalepki, może coś stworzy, był bym wdzięczny. Wizytówka wpadła mi do głowy przy okazji. Dobry pomysł, do wydruku, często rozmawiam z obcymi mi ludźmi, nie mam czasu, wtedy tylko: Chłopie zajrzyj tu: braciasamcy.pl, poczytasz, zrozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mosze Red promuje ten temat
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.