Skocz do zawartości

Czy dojrzałe kobiety są sexi? - trochę na wesoło


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem na FB stronkę https://www.facebook.com/dojrzalesasexi/

 

Krótko mówiąc. Dojrzałe kobiety (35+) wysyłają fotki i chwalą się swoją urodą? :) Coś w tym stylu. Zostawiam link w celach poglądowych, ponieważ dużo się mówi na forum, jak kobiety wyglądają w pewnym wieku. Tutaj macie kobiety do wglądu w dość sporym przedziale. Oczywiście zakładam, że wszystkie zdjęcia zrobione w maksymalnej jakości z perspektywy kobiety, czyli makijaż, kadrowanie, ustawienie i inne kwestie. Zdarzają się również ciekawe komentarze. Jeden mnie rozpierdolił doszczętnie, ze śmiechu mało się nie przekręciłem :) Wstawiam cytacik, chyba można? :)  Z urodą bywa różnie i można sobie mniej więcej ocenić, jak kobiety podchodzą do swojego wyglądu w pewnym wieku, jaką mają twarz. Dość dużo zdjęć, wiarygodnych. Zostawiam w celach poglądowych i potwierdzających pewną normę. 

 

Cytat

Siedzisz zamyślona piękna i zmysłowa….. ciałem swym i duszą na miłość gotowa …Jesteś erotyką ! kobietą ! boginką !...... choć ciałem tak mała….. to duchem olbrzymką……. Duchem jesteś piękna….. lecz ciałem piękniejsza…..... i dalej podobne rzeczy :)

 

Ogarnijcie, że ten komentarz znajduje się pod zdjęciem 45 letniej kobiety. Biali rycerze nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. 

 

Jak było to do piekła :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię popatrzeć na dojrzałe zadbane kobiety na ulicy. To bardzo rzadkie zjawisko, ale oko chętnie zawieszę (nie moge się zebrać, by podzielić się swoimi przemyśleniami w odpowiednim wątku cholera).
Tu natomiast po przewinięciu w dół; czuję się po prostu tymi zdjęciami zniesmaczony. to żenujące. Nie ma to nic wspólnego z kobiecością, tajemniczością, czy z dobrym smakiem. 
Inna sprawa, że przeciętny komentujący lizodupiec, ma nikłe szanse zobaczenia takiej kobiety w wydaniu codziennym/wieczorowym jak na zdjęciu.
Taka Różowa Rysia przed wstawieniem zdjęcia siedziała/stroiła się godzinami, a fotka najprawdopodobniej nie wyszła ze spontanicznego ujęcia, tylko z godzinnego wyginania się przy ścianie i starannej selekcji. O fotoszopie nie wspominając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest najzabawniejsze :) Tyle się trzeba napracować, aby zrobić średniej jakości fotkę. I ten makijaż. To mnie rozbraja. Glux, dzięki za link :D Najlepsze jest to, że nawet kobiety 40-60+ poszukują adoratorów. Z wiekiem nic się chyba nie zmienia, albo zmienia się mało pod względem typowych zachowań. Glux, co ty gadasz, że dobre sztuki nie szukają dowartościowania. Szukają. Wystarczy spojrzeć na Instagram. Mnie to osobiście lekko stresuje. Wszędzie zdjęcia, adoratorzy z dupy, hipokryzja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna z tych Pań nie jest specjalnie atrakcyjna... a co by było bez makijażu itd? Swego czasu zalałem wiele takich Pań do pełna... więc pamiętam niektóre akcje do dziś, i chyba nigdy ich nie zapomnę. Np. Pani z wyglądem 10/10 (39 lat), myślałem że oszaleję z podniecenia, ale się okazało że piersi ma nie tylko jak guma, sięgające do pępka, to pełne niebieskich żył. Myślałem że zwymiotuję, do tej pory mnie zbiera na rzyganie jak sobie to przypomnę. Inna miała hemoroidy, każda wałki tłuszczu na brzuchu, niektóre żylaki na nogach, niemal zawsze niemiły zapach z cipki.

 

No ale lałem do środka... jak dają to bierz, zabierają to uciekaj. Kto wybrzydza, ten nie rucha. Takie miałem motto. Jak będę bogaty, to tylko ciasne, słodkie, pachnące siedemnastki.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, mac napisał:

A ja nie patrzę na urodę i wiek, ale na charakter i duszę :)

 

Mac to ty masz taki trochę kobiecy i romantyczny charakter, bo przecież nasze kochane panie tak na nas patrzą ..... podobno :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mac napisał:

Znalazłem na FB stronkę https://www.facebook.com/dojrzalesasexi/

 

Krótko mówiąc. Dojrzałe kobiety (35+) wysyłają fotki i chwalą się swoją urodą? :) Coś w tym stylu. Zostawiam link w celach poglądowych, ponieważ dużo się mówi na forum, jak kobiety wyglądają w pewnym wieku. Tutaj macie kobiety do wglądu w dość sporym przedziale. Oczywiście zakładam, że wszystkie zdjęcia zrobione w maksymalnej jakości z perspektywy kobiety, czyli makijaż, kadrowanie, ustawienie i inne kwestie. Zdarzają się również ciekawe komentarze. Jeden mnie rozpierdolił doszczętnie, ze śmiechu mało się nie przekręciłem :) Wstawiam cytacik, chyba można? :)  Z urodą bywa różnie i można sobie mniej więcej ocenić, jak kobiety podchodzą do swojego wyglądu w pewnym wieku, jaką mają twarz. Dość dużo zdjęć, wiarygodnych. Zostawiam w celach poglądowych i potwierdzających pewną normę. 

 

 

Ogarnijcie, że ten komentarz znajduje się pod zdjęciem 45 letniej kobiety. Biali rycerze nigdy nie przestaną mnie zadziwiać. 

 

Jak było to do piekła :) 

 

3 godziny temu, GluX napisał:

Te serio dobre sztuki są z facetami z najwyższej półki SMV - nie wklejają jakiś fotek żeby sie dowartościować bo nie muszą.

 

Gdy wiesz że widziałeś wszystko, nagle wchodzisz tutaj i <mózg rozjebany>

http://kraglosci.pl/

 

Jeżeli chodzi o zdjęcia to jako 45 latek nadziałbym co poniektóre :D, jeżeli o komentarze to  447.gif

 

Zauważyłem, że im jestem starszy to zmieniają mi się gusta oraz poszerza akceptacja wiekowa bab do sexu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Brat Jan napisał:

Zauważyłem, że im jestem starszy to zmieniają mi się gusta oraz poszerza akceptacja wiekowa bab do sexu.

 

Kurde a u mnie odwrotnie :P:D:P:D

Ale to może dlatego, że jako 24 latek zafascynowany karierą archeologa puknąłem prawie (ale może i?!) 50tkę :P

Szalona młodość :P

:D:D:D:D

 

BTW - jak mawia ludowe przysłowie - stara beka dobrze kisi :P

Ale tu akurat, mędrcy się mylili :P

Edytowane przez OnTakiJakis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mac napisał:

Krótko mówiąc. Dojrzałe kobiety (35+) wysyłają fotki i chwalą się swoją urodą?

Czym??:D Owszem, trafiają się panie od 35 wiosen w górę na których warto czasem zawiesić oko, ale raczej nie na tej stronie co podałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten profil to jakiś ponury żart. Antyreklama dla solennych mamusiek. Dobre milfy to są, ale na ulicach i czasami na chatach internetowych... :)

 

1 godzinę temu, Don Juan napisał:

Jak podchodzić do takiej "starszej" , bo mam jedną taką na oku... Konkretnie bez obijania w bawełnę czy trza się "starać"?

Krótka piłka. To nie są niezdecydowane małolatki, one wiedzą o co chodzi. Bądź pewny siebie, traktuj "jak własność". Ważne jest żebyś jej nie osądzał. Same często opłacają rachunki w lokalu "młodym", podrzucają furą na przystanek, do domu, itd. Mniej shit testów.

I pamiętaj, "na starej piczy, młody chooj się ćwiczy".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Farbowana Kita niehabilito napisał:

Żadna z tych Pań nie jest specjalnie atrakcyjna... a co by było bez makijażu itd? Swego czasu zalałem wiele takich Pań do pełna... więc pamiętam niektóre akcje do dziś, i chyba nigdy ich nie zapomnę. Np. Pani z wyglądem 10/10 (39 lat), myślałem że oszaleję z podniecenia, ale się okazało że piersi ma nie tylko jak guma, sięgające do pępka, to pełne niebieskich żył. Myślałem że zwymiotuję, do tej pory mnie zbiera na rzyganie jak sobie to przypomnę. Inna miała hemoroidy, każda wałki tłuszczu na brzuchu, niektóre żylaki na nogach, niemal zawsze niemiły zapach z cipki.

 

No ale lałem do środka... jak dają to bierz, zabierają to uciekaj. Kto wybrzydza, ten nie rucha. Takie miałem motto. Jak będę bogaty, to tylko ciasne, słodkie, pachnące siedemnastki.

Miałem 25 lat ona 40 ( Ukrainka ex prostytutka jak się później okazało)takiej laseczki w życiu żadna nie zrobiła , przścieradło w dupe weszło ?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Tarnawa napisał:

Miałem 25 lat ona 40 ( Ukrainka ex prostytutka jak się później okazało)takiej laseczki w życiu żadna nie zrobiła , przścieradło w dupe weszło ?

 

Poruszyłeś ciekawy temat, za 3 z 5 najlepszych lodzików jakie miałem w życiu odpowiadały prostytutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, hermes napisał:

@Tarnawa

@OnTakiJakis  gdzie poznawaliscie takie milfy ze bedac malolatem cwiczyliscie na nich?

Ja wtedy pracowałem w hotelu zagramanicą sama się jakoś napatoczyła najpierw zaniosłem jej walizki do pokoju i powiedziała że łóżka chciała by zestawić (była sama a miała dwójke ) powiedziałem że da się zrobić .

Jakieś dwa dni później zestawiłem i tak przez cały turnus zestawiałem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.