Skocz do zawartości

Książka dla białych rycerzy


Qsiorz

Rekomendowane odpowiedzi

Czytając temat Vincenta, ,,przerażający brak męskiej jedności”
cytuje ,, Panowie!!! Brakuje nam solidarności, poczucia wspólnoty i za dużo myślimy penisem.
Dlatego myśląc o tym forum, gdzieś dwa tygodnie temu doszedłem do wniosku,
że powinno stanowić ono dobrą platformę do wzajemnej pomocy i duchowego wsparcia.
Stwórzmy po prostu silną grupę, nie do ruszenia z zewnątrz przez żadne wrogie i wywrotowe elementy (femifaszystki chociażby).
Oczywistym jest, że różnimy się poglądami, wyznawanymi ideałami, czy spojrzeniem na nawet najbardziej prozaiczne,
życiowe sprawy, ale niesnaski, kłótnie, przepychanki słowne, zostawmy z boku. Szkoda na to życiowej energii.
Zbudujmy trwałe i silne fundamenty, na których powstanie potężna społeczność. Świadoma, dojrzała.
Ktoś powie sekta, loża masońska, oszołomstwo. Olać. Praca u podstaw Panowie!!! ‘’

Doszedłem do wniosku że można rozważyć pomysł książki- poradnika/elementarza  samca,
która będzie prowadzić krok po kroku ku oświeceniu od samych podstaw, wyobrażam to sobie jako felieton, z którego jest morał,
a następnie zadanie na ten dzień, może być ciężkie, głupie płytkie, i być może bez sensowne,
ale jego zadaniem będzie zaszczepić że coś jest kurwa nie tak w tym burdelu,
kolejnym celem takiej książki było by stawianie na samo rozwój, ogólnie zaszczepienie idei egoizmu i miłości własnej, oraz szacunku do siebie,
cytuje ,,Mam tutaj na myśli, szczególnie w dziejszych, lemingowatych czasach nasilone zjawisko białorycerstwa i wynoszenie waginy na absolutny piedestał w imię których niejedna męska przyjaźń i trwała relacja poszła w kąt.’’
Oczywiście pole do popisu ma tutaj cała społeczność  forum na czele z markiem i moderatorami.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedna ksiązka nie zmieni tak długo utrwalanych przekonań. Tu potrzeba obserwacji, świadomości, doświadczenia, wiedzy z nie jednej książki.

Chociaż taka samcza powieść, która zawierała by dopasowane do potrzeb książki historie ludzi z forum była by absolutnym hitem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sadzę że wielu jest właśnie białych rycerzy co, chcą wyleczyć sie z głupoty zakodowanej przez kobiety tylko nikt im nie umie, albo nie potrafi pomóc w tym.
Ilu jest facetów rozjebanych psychicznie przez baby?
2, może 5, nie jest ich fhooj więcej, dlaczego ? bo nie wiedzą o co chodzi w tym burdelu. 
Kolejna kwestia, to jest to że taki facet zrobi wszystko byle żeby za ruchać, upodli sie jak ostatnia szmata, w zamian za mglistą obietnicę cipy.
Jeśli bracia się pytają czy to ma sens to ja uważam że tak, wiele młodych osób nie chce czegoś w stylu, księżniczka + tyracz na dom i jej zachcianki, gdzie ona i tak ma go za totalnego frajera.
Bigdaddy
dlatego proponował bym aby na jeden dzień była jedna historyjka z morałem, i jedne ćwiczenia, jak je wykonasz to idziesz dalej, jak nie to nie idziesz, metodą kroczków ich edukować bo inaczej sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze pomysl jest swietny!!! Mozna sprobowac podzielic taka ksiazke na rozdzialy, wziac felietony z forum, utworzyc caly dzial, w ktorym bedzie mozna wnosic poprawki i sugestie. Tudziez odpowiednich uzytkownikow poprosic o przeredagowanie niektorych wypowiedzi pod katem jezyka ksiazkowego. Oczywiscie taki dzial bylby zamkniety, moglby byc otwarty dla tych, ktorzy wniosa jakies dotacje zeby uniknac bezkarnego kopiowania tresci. Nawet w formie ebooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może na początek jakieś gadżety BRACIASAMCY.PL ?

Jakieś koszulki (coś a'la "Jestem leniwy") , czapeczki , kubki (sam sobie nadrukowałem na kubek do kawy w pracy) , naklejki na samochód w stylu "Patrz w lusterka , motocykle są wszędzie" ?

Coś co jest rozpoznawalne w tłumie ludzi i jednocześnie służy jako drogowskaz dla spragnionych :)

Edytowane przez Tadzik
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tadzik w sumie mnie ciekawią hasła jakie by mogły być na takich gadżetach? Jakieś pomysły? Może: "Precz z białorycerstwem ( i pod spodem obrazek typa który się oświadcza dziewczynie na klęczkach"? "No woman - no cry"? 

 

W redagowaniu mógłbym pomóc, jak i w samym pisaniu, jakby co to dzwońcie :D

Edytowane przez Artem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SennaRot napisał:

Pomysł z naklejkami na samochód mi się podoba. Trzeba tylko wymyślić dobry i przyciągający pomysł - hasło..... bo samo: "Loża Samców" nie najlepiej będzie się kojarzyć.

 

Może coś w stylu: Bracia Samcy lepszy wybór niż Mulaci czy Wietnamcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2016 o 11:38, BigDaddy napisał:

Moim zdaniem jedna ksiązka nie zmieni tak długo utrwalanych przekonań. Tu potrzeba obserwacji, świadomości, doświadczenia, wiedzy z nie jednej książki.

Chociaż taka samcza powieść, która zawierała by dopasowane do potrzeb książki historie ludzi z forum była by absolutnym hitem. :D

Tak ale z drugiej strony po przeczytaniu już będziesz miał pewną świadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.