Skocz do zawartości

Gdzie założyć meila i jaką nazwę dać?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ mój meil onetowy daje kompletnie ciała (meile dochodzą po wielu godzinach, albo w ogóle nie dochodzą), muszę założyć nowy. Nie znam się na tym, gdzie są szybkie i bezpieczne skrzynki?

 

I pytanie najważniejsze - jaką dać nazwę meila? Jakaś taka poważna niech będzie, bo coztymikobietami i ten mareczek_28 to wstyd podawać. Może stosunkowo dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Gmail, to może Gmail for Work? Nie wiem jakie koszty, ale myślę, że warto przemyśleć.

https://apps.google.pl/intx/pl/products/gmail/

 

Miałbyś adres np [email protected] , ewentualnie poważniej [email protected]

Ewentualnie, jeśli masz możliwość tworzenia skrzynek pocztowych w domenie braciasamcy.pl to warto to spiąć z Gmailem i też będzie działać.

Edytowane przez Jasiu Horsie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Drizzt napisał:

Z o2 uciekłem przez zabójczą ilość reklam i spamu. Jak dla mnie to tylko swoja domena lub gmail.

 

No właśnie widzę :(

 

 

4 minuty temu, Damian napisał:

 

Nieprofesjonalne.

 

Ale wyobraź sobie minę urzędniczki, której go podam :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Farbowana Kita niehabilito  - do jakichkolwiek biznesów tylko i wyłącznie skrzynka w domenie własnej - w hostingu - inaczej wpadasz w ramę "Janusza biznesu".

Żadna darmowa. Od razu wygląda na firmę - krzak.

Tak jak chłopaki pisali, na 101% masz maila w usłudze hostingowej.

 

Gmail z kolei da Ci dostęp do google drive'a i innych usług związanych z google (analityka do strony i inne zabawki) ALE zapisuje historię Twoich wyszukań - radzę to czasem czyścić...

Ale tylko prywatnie.

 

 

Edytowane przez OnTakiJakis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[email protected] 

 

Nawet wolne, sprawdzałem :)

 

[email protected]

 

Też wolne.

 

[email protected]

 

Wolne. Opcji jest multum, a poczta tylko w gmailu. Brak reklam i spamu.

 

Edit:

 

Myślę, że [email protected] przebija wszystkie propozycje <- jakby co to wolne. 

Edytowane przez Spira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.