Skocz do zawartości

Kalendarz 2017


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie! planuje zainwestować w 12 dziewczyn, uwzględniając przy tym swoje zdolności fotograficzne rzecz jasna, aby stworzyć cos w rodzaju kalendarza, na każdy miesiąc inna laseczka..

Co o tym sądzicie? Czy kalendarz można puścić w obrót nie tylko w Polsce?

 

Plan jest taki..

Daje ogłoszenie na największych portalach informacyjnych w mieście,

Kobiety sie zgłaszają, dogaduje sie co chcą w zamian za wykorzystanie atutów,

Robimy zdjęcia, oczywiście daje im znać aby zabrały najbardziej sexowne ciuchy

I lecimy z tematem...

 

Oczywiście chciałbym na tym zarobić ;)

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn - jak chcesz popukać to są tańsze i szybsze metody, bez obiecywania "kariery międzynarodowej" ;)

A na poważnie - w dobie powszechnej golizny to się może udać tylko, jak będzie to z jakimś fajnym leitmotivem, pomysłem itp.

No chyba, że zrobisz kalendarz dla braciasamcy.pl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz to puścic za granice musisz brać pod uwage świeta które sa w danym kraju wiadomo nie wszedzie jest identycznie.

Może ciekawym motywem było by na każdej stronie poza pania umieścić sentencje,cytaty znanych filozofów,poetów czy innych na temat kobiet, czegos takiego nie spotkałem chyba, takie przesłanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kryss napisał:

 

Może ciekawym motywem było by na każdej stronie poza pania umieścić sentencje,cytaty znanych filozofów,poetów czy innych na temat kobiet, czegos takiego nie spotkałem chyba, takie przesłanie

 

A może typowe cytaty białych rycerzy na temat ich "idealnych" kobiet? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o sprzedaż, również myślę że mogłoby wypalić np. jako prezent od kobiety dla jej misia, żeby utwierdzić go w tym jakie szczęście spotkało go w ich związku i żeby codziennie siedząc za biurkiem mógł czytać dany cytat.

Jednak bardziej to taki luźny pomysł na kalendarz dla forumowiczów gdyby Assasyn chciał taki zrobić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, OnTakiJakis napisał:

@Assasyn - jak chcesz popukać to są tańsze i szybsze metody, bez obiecywania "kariery międzynarodowej" ;)

A na poważnie - w dobie powszechnej golizny to się może udać tylko, jak będzie to z jakimś fajnym leitmotivem, pomysłem itp.

No chyba, że zrobisz kalendarz dla braciasamcy.pl :P

Ja moge obiecać że wyjmę na czas...Żartuje...Pracuje nad tym jak to ma wyglądać, dam się wypowiedzieć kobietom jak by chciały badz jakby mniej wiecej widziały ten projekt, coś na zasadzie burzy mózgów...:)

@kryss zastanawiam się nad tym, na pewno będzie coś trzeba umiescić, np żeby sprowokować większa sprzedaż, wypierdole pod zdjeciem najładniejszej cytaty z forum odnosnie kobiet i ich postepowania, ubrane w kulturalne słowa  :)

@Zygmunt wlasnie chce spróbować to ''ugryść''

@Doug planowałem pożyczyć od kolegi bardzo drogie i bardzo ekskluzywne auto

@Krzysztof jak juz pisałem do Kryssa, pomysle nad tym aby coś takiego pod zdjeciem zrobić...

 

Oczywiście dla dziewczyn za udostępnienie swoich wdzieków randka ze mną...;) a tak na serio, jakieś kosmetyki lub coś w tym stylu ;)

Trzeba przeliczyć koszty inwestycji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, red napisał:

Zrób kalendarz z bojownikami isis dokonującymi zbrodni wojennych, w pewnych rejonach świata może mieć niezłą sprzedaż. 

Swoja droga kiedys myslalem zeby zabrac cały sprzęt i jechac gdzies w punkt zapalny i zrobic pare reportaży na temat tego co sie tam dzieje...No ale ryzyko jest ogromne ;)

Ogolnie mam zrobione ok 2500 zdjec z róznych stron Polski i Europy, zastanawiam sie czy nie oprawic tego w ramki i nie handlować, no ale Panowie, bądźmy szczerzy kto to kupi..?

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie zrób skandal religijno obyczajowy. Obraź religie, tylko nie jakąś konkretną tylko wszystkie. To lala w nikabie w wyzywającej pozie, to w stroju zakonnicy, to przebrana za buddyjską mniszkę. Oczywiście będziesz musiał zwracać baczną uwagę na cień maczety za plecami, mam oczywiście na myśli krwiożerczych katolików i buddystów, bo wiadomo, że nie miłujących pokój muzułmanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2016 o 15:30, red napisał:

Ewentualnie zrób skandal religijno obyczajowy. Obraź religie, tylko nie jakąś konkretną tylko wszystkie. To lala w nikabie w wyzywającej pozie, to w stroju zakonnicy, to przebrana za buddyjską mniszkę. Oczywiście będziesz musiał zwracać baczną uwagę na cień maczety za plecami, mam oczywiście na myśli krwiożerczych katolików i buddystów, bo wiadomo, że nie miłujących pokój muzułmanów.

A może zrobić zdjecia fajnej kobiety z maczetą którą posiadam na własny użytek w domu a pod spodem cytat odnosnie zachowan biało-rycerskich, pomysłow jest wiele ...

 

Tu moja zabawka ;)

mach1-4.jpg

 

No i pięknie, powoli zaczyna coś się dziać...Zgłosiło się narazie dziesięć dziewczyn, całkiem atrakcyjne..Teraz wypada znaleść jakiś plener i poszperać z pomysłami...Kalendarz tuż, tuż :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.