Skocz do zawartości

Jaki tekst umieścić w podziękowaniu dla kochanka Ex ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Z uwagi na podobne "doznania" też się wypowiem:)

analogiczna sytuacja - od a do z, z tym, że od tego czasu minęło 6 lat...

wtedy było ciężko, ale z każdym dniem lepiej, aż uświadomiłem sobie, że to co się stało, było najlepszą rzeczą jaka mogła mnie spotkać. Uwolnienie od kurwiszona.

I tak sobie myślałem... jak mu dopierdzielić...żeby czuł, że to co zrobił (zrobili) nie było oznaką mojej słabości, ale ich...

i kiedyś nawet przeszedł mi przez głowę pomysł podziękowań, ale niczego nie wysłałem, ba, nawet kolesiowi niczego nie powiedziałem...

spotkałem się z jego przyjacielem i jemu powiedziałem, że dzięki w/w panu X zyskałem nowe życie, że jestem max szczęśliwy i najbardziej na świecie cieszę się, że sie razem sku...mali:)

Dzisiaj mam normalną żonę, małego synka,

a pan X jest "szczęśliwy" w swoim małżeństwie - po otrzymaniu 123 szansy od swojej (głupiej wg mnie) żony (a propos jego żony: spotkaliśmy się kiedy dowiedzieliśmy się jak nas małżonkowie kantują - ale było ciut za wcześnie na "słodkie zemsty" - wiecie o czym mówię:)

a kurwiszon do dziś jest postrzegany w naszym mniejszym mieście jak kurwiszon:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2016 o 16:15, RedBull1973 napisał:

Chcę wysłać jakiś alkohol pocztą kwiatową byłemu kochankowi mojej Ex - bo dzięki niemu doszło do zakończenia mojego chujowego małżeństwa.

 

Jaki tekst umieścilibyście na karteczce od mnie, dołączonej do butelki Whisky dla niego ?

 

"Dzięki Tobie uwolniłem się od naprawdę złej kobiety.

Dziękuję Stary!"

 

 - na przykład tak , czy macie lepsze pomysły ? :lol:

 

 

 

"Dzięki Tobie uwolniłem się od naprawdę złej kobiety.

Dziękuję Stary!

ps zrób badania na hiv

%-)%-)%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.