Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie czytam od pewnego czasu wasze/nasze forum już kilka ciekawych rzeczy się dowiedziałem,a teraz postanowiłem sam się zarejestrować i zacząć aktywnie uczestniczyć w rozmowach.

Do zobaczenia w różnych tematach i wątkach :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam, zajebisty nick :D 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez wilk_polnocny
      Bardzo się cieszę, że mogę dołączyć do samczej watahy
    • Przez qardes
      Witojcie bracia. Na forum trafiłem z audycji Marka w poszukiwaniu wzorców męskości i jest to najlepsze moje odkrycie.  
    • Przez lxdead
      Witam wszystkich braci, nie będę się tu rozpisywać jak trafiłem itd. Kto byłby ciekawy, zapraszam na swój profil. W opisie zawarłem tych kilka wiadomości. Cieszy mnie że mogę stać się częścią tej wspaniałej społeczności!

• Przez Shambler
      Witajcie drodzy bracia! Jako że ja od dłuższego czasu żyję na zasadzie tzw czerwonej pigułki i mam podobne myśli co ludzie z MGTOW postanowiłem tutaj się zarejestrować. Za jakiś czas opiszę swoją historię w świeżakowni. 
      Serdecznie pozdrawiam. 
    • Przez Isaias bez blokady
      Dzień dobry, bardzo mi miło stać się częścią forum. W swoim niedługim życiu zebrałem już sporo doświadczeń, którymi bardzo chętnie się z wami podzielę, sam chętnie doradzę w kwestiach w który będę czuł się kompetentny. Forum przeglądam już od dawna, jednak największą estymą darzę audycje Radia Samiec!

Pozdrawiam
      Isaias
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.