Skocz do zawartości

Czy jesteś atrakcyjny dla kobiet? Czy zaliczysz je wszystkie? Czy jesteś bad i bed boy?


M.Dabrowski

Rekomendowane odpowiedzi

http://personality-testing.info/tests/SD3/

 

Jeśli zły dział to prosze o przeniesienie.

 

Temat jest o tyle ciekawy, że mógłby nawet być przyklejony. Test jest po angielsku.

 

Test który pozwala opisać czy mamy w sobie cechy ciemnej triady, czyli przysłowiowego bad boya - Łasy kąsek dla kobiet.

Mówi się, że tacy mężczyźni zaliczają 80% kobiet. Tych w związkach też. Kobiety osiągają maksymalne i wielokrotne orgazmy właśnie z takimi mężczyznami, a ich stymulacja jest nieprzerwana. Kobieta nie potrafi ani odejść ani zapomnieć, przynajmniej do czasu aż taki bad boy nie wpadnie w kłopoty.

 

Tutaj możemy zamieszczać nasze wyniki, oczywiście przy założeniu że odpowiadamy szczerze.

Kobiety też mogą robić test, choć u nich te cechy mają całkiem inny wpływ i inne skutki.

 

Wyniki są podane punktowo od 0 do 4. 4 to maksimum danej cechy.

 

Narcyz

Makiawelista

Psychopata

 

Edytowane przez M.Dabrowski
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę rozwiązywac testów, wiem i widzę że mam powodzenie wśród kobiet...:) Ale jakimś ''bet bojem'' to na pewno nie jestem..:) Moze bardziej ''psycholem'', bo mam pomieszaną psychike ostro w dodatku jestem z natury agresywny, acz czesto do rany przyłóż, to  byc moze powodują ze mam jakieś tam powodzenie, aczkolwiek w tym momencie bardziej koncentruje sie na biznesie niz na zdobywaniu dup, to drugie raczej jako dodatek, jak mi sie chce...

Im bardziej poznaje nature kobiet, ich zachowania tym bardziej nie chce mi sie za bardzo wchodzic z nimi w dłuższe relacje, w dodtaku mam ogromne poczucie wolności...

 

Finansowej; lata ciężkiej pracy, oszczędności, drobne inwestycje

Psychicznej: zmiana dołujących wzorców, pozytywne nastawienie i praca nad samoocena aż do krwi...

To tez powoduje ze jestem kąskiem dla pań...Takie rzeczy po prostu widać :)

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trait   Score Percentile

Narcissism 2.7
   
46
    Narcissism is an egotistical preoccupation with self. [more]
Machiavellianism 3.1
   
68
    Machiavellianism is a tendency to be manipulative and deceitful. [more]
Psychopathy 2.6
   
40
    Psychopathy reflects shallow emotional responses. [more]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Assasyn napisał:

Wychodzi że ja z @Rysiek jesteśmy narazie największymi psycholami na forum...Powinienem sie zgłosić do specjalisty :))

 

To, że posiadasz pewne cechy psychopatyczne wcale nie oznacza, że jesteś psychopatą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.