Skocz do zawartości

Czego teraz słuchacie?


deleteduser28

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak dla mnie to nowy hymn Polski powinien być. 

Ogólnie znając przesłanie tego kawałka nawet nie wiecie jak było cudownie złapać się w kilku chłopa w pogo na koncercie i zacząć w kółku razem skakać :) 

Polecam, Artem.

Edytowane przez Artem
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był ostatni kawałek zagrany podczas sobotniej imprezki, 4:55 rano...miód! :-)

Wszedł mi do głowy, tym bardziej że to deep-houseowy remixr dość znanego nagrania z 1996 roku

 

 

 

 

No i oczywiście hit ostatnich tygodni, Royksopp w tanecznym remiksie:

 

 

Edytowane przez RedBull1973
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2016 o 22:21, greturt napisał:

Fajna nuta, ale mocno sie inspirowali Black Label Society ;)
 

 

Inspiracji BLS akurat nie dostrzegłem, ale może to dlatego, że nie słuchałem żadnej z ich płyt od jakichś 2 lat chociaż na ostatnim koncercie solowego Zakka byłem.;) Ale faktycznie coś w tym porównaniu, przynajmniej jeśli chodzi o ten konkretny kawałek, jest. Dla mnie to jednak bardziej coś jak mix Alice In Chains z tym bardziej ,,melodyjnym'' sludgem (dwójka Acid Bath i Crowbar).

A Texas Hippie Coalition oczywiście znam. Świetna kapelka do posłuchania przed wypadem na miasto na dupy. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.