Skocz do zawartości

Casual sex


Trader21

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, LucyPussy666 napisał:

a ja otwieram się wtedy na wszystko: anal, oral, seks hiszpański, wielokrotne orgazmy, trójkąty, fontanny, rimmingi, i wszystko to, co widziałeś do tej pory tylko na filmach. A mogłoby być tak wspaniale, gdybyście jako męski ród mieli po prostu więcej jaj!

 

ile ? czy 5 jaj wystarczy ?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Vercetti napisał:

 

Pod warunkiem, że z tej pasji się wyciąga 10 kawałków na miesiąc. ;) 

 

A jeżeli nie wyciągasz 10 kawałków to Twoja pasja automatycznie staje się dziecinna / nudna / beznadziejna itd itp

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam doskonale jedną sytuację jeszcze parę lat temu. Byliśmy ze znajomymi na imprezie. Ja byłem typem imprezowicza, który rozkręcał większość imprez. Nie że chlałem do upadłości, czy coś. Po prostu lubiłem się bawić. Nie byłem jakimś mega przystojnym facetem (no nadal nie jestem), ale też nie jakiś paszczurem. I była taka jedna impreza gdzie laska straszliwie się do mnie kleiła, a ja nie mogłem się jej pozbyć. Im mocniej kazałem jej spierdalać tym bardziej się przystawiała. Nie była jakaś zła, ale ja już wtedy byłem w związku, a jeśli jestem w związku to jestem już lojalny. Nie uznaję przygód poza, bo ich nie lubię i nie sprawiają mi satysfakcji. Znajomi się śmiali wtedy, że chyba najlepszy tekst na podryw to spierdalaj. Więc, tak. Z pewnością casual sex się zdarza... tylko trzeba iść w odpowiednie miejsce. W sklepie, czy na stacji benzynowej o taki trudniej, ale są miejsca typu kluby, czy nawet plaże gdzie ludzie chodzą tylko specjalnie po to. Nie ma nic przeciwko, jeśli ktoś to lubi. Ja nie lubię. Aczkolwiek mam znajomych, którzy lubią i korzystają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.07.2016 o 12:55, LucyPussy666 napisał:

moje majtki kosztowne majtki od Victoria’s Secret nie są od zrywania w strzępy

 

no miałem nie ciągnąć wątku ale jaki iloraz inteligencji trzeba mieć aby napisać coś takiego?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.