Skocz do zawartości

Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jaką macie przewagę nad resztą ludzi....


Rekomendowane odpowiedzi

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jaką macie przewagę nad resztą ludzi....
9 godzin temu, Abraham Szechter Blumsztaj napisał:

A gość mówi zszokowanej i zdumionej publiczności to, co czytelnicy "Kobietopedii" i samczegoruna od lat wiedzą... Teraz widzicie jaką macie przewagę nad motłochem?

 

9 godzin temu, M.Dabrowski napisał:

Bo oni słuchają kobiet nie weryfikując czy to jest racja czy nie. Wierzą w bajki. Czasami do konca zycia, czasami wystarczy kilka dni po slubie.

 

Wy jesteście nieczuli i zwyrodniali, każdy człowiek ma prawo do szczęścia. Ponadto wszyscy doskonale wiedzą, że miłość potrafi odmienić człowieka, a miłość pani Ani na 1000% odmieni pana Trynkiewicza. Tutaj mam hasło przewodnie, pani Aniu jestem z panią!

 

Trynkiewicz i dziewczyna normalna rodzina !!!!!!!!!!!!!!!!

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pogromca_wdów_i_sierot napisał:

Dokładno. Autor vloga to jakaś zawistna, sfrustrowana stuleja, żal mi go.

 

To jest niejaki Ator. Narobił sobie trochę chlewu przy okazji jakiś dram na YT. Zdaje się koleżka umieszczał przy swoich filmach w słowach kluczowych uber-popularne tagi typu 'sex', 'ruchanie' itp - co najlepsze te tagi w ogóle nie odnosiły się do treści jego filmów.

Bardzo, bardzo mi działał na nerwy od kiedy go zobaczyłem a było to dużo wcześniej niż wyszły na jaw jego przekręty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślijcie mu link do książek Marka, przeczyta i się wszystkiego dowie, a przy okazji Marek będzie miał szmelc :)

 

Ator przynajmniej zna dużo fajnych słów:

konotacja, estyma, atawizm.

Edytowane przez Spira
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Fakt znania dużej ilości fajnych słów czyni z niego spoko gościa?

 

Ator ogólnie bardzo dużo wie, jest jednym z najlepszych manipulatorów jakiego znam. on tylko tak niepozornie wygląda, gość jest mega mądry i umie mega manipulować. Poziom arcymistrzowski.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mordechaj B'rzyt-wa

 

Znam go i pamiętam tą sytuację o której wspominasz z tagami. A dramę miał z Gimperem z którym wspólnie nagrywał i dzięki temu Ator stał się bardziej fejmowy.

Po czym na gali chyba stwierdził w rozmowie z jakimś początkującym youtuberem, że wybił się na "małym pedale" (nie wiedział, że ktoś nagrywa ich rozmowę z przyczajki).

 

Albo wyciąganie prywatnych spraw przed publiczność, typu, że gimper miał kompleks z powodu krzywych zębów i dlatego zawsze zasłaniał twarz ręką kiedy się uśmiechał

zanim ich nie naprostował - dziecinada moim zdaniem.

 

Ale najlepsza beka była jak bronił papieża polaka i ktoś z karaczanowym humorem zmontował z tego filmik, że niby go obraża - aż mi przepona chodziła ze śmiechu.

Ogólnie mam mieszane uczucia jeżeli o niego chodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ator startował z list Korwina z tego co pamiętam :) @Spira zaciekawiłeś mnie, jakieś przykłady tej jego manipulacji?

 

A tu cytat z Wikipedii:

Cytat

 (Ted Bundy) Został skazany również na karę śmierci. 9 lutego 1980, podczas tego procesu, gdzie znowu występował jako własny obrońca, zgodnie z prawem stanu Floryda poślubił swoją byłą współpracownicę, Carole Ann Boone. C.A. Boone przeprowadziła się na Florydę, aby być bliżej swego ukochanego. Elokwentny i przystojny Ted Bundy cieszył się wielką popularnością wśród kobiet, o czym świadczy dwieście listów dziennie, jakie otrzymywał od fanek, przebywając w celi śmierci. 

 

Ted Bundy - seryjny morderca. gwałciciel i nekrofil. Przyznał się do ponad 30 zabójstw młodych kobiet. Jego najmłodsza ofiara miała 12 lat.

Ale to nie przeszkadzało kobietom żeby miały wilgotno na jego widok ;)

 

 

Edytowane przez Artem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Atora, to wiecie że ja jestem niezwykle ostrożny w ocenianiu ludzi, wiele razy się też pomyliłem. Facet ma dobrą dykcję, jest wygadany, inteligentny, oglądałem jego dwa filmiki... ale jedno spojrzenie w jego oczy, i już miałem WSZYSTKIE dzwonki alarmowe w głowie. Im milej mówił, tym potężniejsze miałem uczucie w sercu żeby być ostrożnym - a najlepiej uciekać.

 

Mówię jakie są moje odczucia, nic więcej, może się mylę.

 

No i dwa krokodyle, mentalny na pewno i moim zdaniem astralny, ale co do tego mam pewne wątpliwości. Człowiek z taką ekipą może już naprawdę sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Zaraz zaraz, bo czegoś nie rozumiem. To co Ator gada to jakieś powierzchowne jest, mówi o skutkach, opisuje psychiczne skutki. Ale jakie są obiektywne przyczyny tego, że kobity lecą na kryminalistów?
np tutaj 

 nie usłyszałem nic sensownego z ust profesora.. tylko gadanie o stronie społecznej i damskich domysłach...

Edytowane przez AdamPogadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.