Skocz do zawartości

Ależ nieładnie ten Pan się zachowuje!


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Ależ nieładnie ten Pan się zachowuje!

Hehe mój wpis powodowany emocjami, zarobił już 25 lajków :) No i spoko, ludzie czują to samo co ja, dojechać trzeba gówniarza.

 

Ludzie popełniają błędy, a Ty je bezwzględnie i bezlitośnie wykorzystujesz - przy okazji zarabiając (moim zdaniem nielegalnie) na "dzwonach". Poziom agresji i słownictwa, to jest rynsztok. Życzę Ci żeby ktoś równie bezwzględnie wykorzystał każdy Twój błąd, jaki popełnisz w życiu - czy to złamanie prawa, czy cokolwiek innego.
 
Podsumujmy: złość, prostactwo, mściwość, prymitywizm, bezwzględność, brud, głupota.
 
Piszę głupota, bo tylko ktoś bezdennie głupi wrzuca dowody swojej winy w sieć, gdzie jest wiele ofiar takiego chamstwa. Chciałeś się pochwalić czynieniem ludziom krzywdy? W wielu przypadkach można było przekląć (jeśli lubisz), trąbnąć i puścić kogoś, machnąć ręką na to wszystko. Ludzie mają złe dni, zagapili się itd.
 
A co jeśli rąbnąłbyś w dzieciaka siedzącego z przodu i zrobiłbyś z niego kalekę? Dla kilku groszy z OC? Jesteś nędzną kreaturą, najniższą, najpierwotniejszą, bazarową wersją ohydnego robactwa. Idę o zakład że masz też wąsy, bo jakoś do takich kreatur mi pasują :) Mam nadzieję że Cię konkretnie dojadą odpowiednie służby, bo do nich pójdzie niejeden meil w Twojej sprawie. Pozdrawiam mocno.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Abraham Szechter Blumsztaj napisał:

Stary, bez jaj... facet prowokuje dzwony dla siana z ubezpieczalni. No ale może mnie poniosło, zmienię tytuł.

 

Ed. teraz ładnie? :)

 

Oczywiście, że tak. Numer z rondem należy do jego ulubionych jak widać na filmie. 95% tych kolizji normalny kierowca by uniknął naciskając odruchowo lekko hamulec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.