Skocz do zawartości

W jakim samochodzie posiedliście samice


ABCDE

Rekomendowane odpowiedzi

A może być również "na"  ?

Lecim

W dużym fiacie oraz na klapie bagażnika tegoż

W polonezie,

w starym passacie oraz na masce tegoż samica zachwycona bo maska ciepła była od silnika, przyjemne ciepło na pupę miała :D

w reno master na pace

deu lublin kabina, paka,

 

 

Bracia dopiszcie jeżeli auto należało do samicy.  U mnie żadne.

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rysiek Judasz napisał:

Autobus na tylnym siedzeniu

 

Byłem kilka lat kierowcą autobusu i widziałem taki przypadek. Nawet zgasiłem światło "na budzie" coby więcej intymności było.

Może to Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadziłem pewien interes w Lublinie jakiś czas temu i widziałem osobiście na nagraniu z monitoringu, jak kasjer na nocnej zmianie posunął kasjerkę na blacie. Oboje wyjebani, założyli sprawę w sądzie pracy, że wszystko działo się w czasie przerwy, zgodnej z kodeksem pracy. Żądali przywrócenia do pracy i odszkodowania, zapomnieli tylko dodać, że wygasili wcześniej całe zewnętrzne oświetlenie obiektu, żeby wyglądał na nieczynny, także panie, jak przyjdzie ochota, to i pies kota przegruchota. :D

 

Nie wiem czym jeździłeś, moja akcja miała miejsce ponad 20 lat temu w PKSie do Karwi (nocny kurs).

Edytowane przez Rysiek Judasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat 132 Argenta

Cinquecento

Polonez

Ford Ka

Ford Taurus (model 1975)

Skoda 120 (na masce, pani walory się ładnie odgniotły)

Toyota Celica

Toyota Avensis

Volvo 850

Volvo s60

Peugeot 607 (szczerze, najwygodniejsze auto do turlania :P )  

Mitsubishi 3000 GT

Jaguar S -Type

Jaguar XK8

Lincoln Town Car

Rolls Royce Silver Seraph

BMW 7 (E38, E66, F01)

BMW 320 (E36)

BMW X1

Mercedes s350 cdi (W221)

Mercedes 500 CLS

 

Z innych środków komunikacji to 2x w pociągu, raz trasa Wawa - Olsztyn, raz w podróży do Mińska.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rysiek Judasz napisał:

Nie wiem czym jeździłeś, moja akcja miała miejsce ponad 20 lat temu w PKSie do Karwi (nocny kurs).

 

No to nie Ty :) Ta akcja miała miejsce jakieś 9 lat temu na nocnym kursie Olsztyn - Pisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, hermes napisał:

Panowie te wszystkie samice ktore posiedliscie w autach byly z wami w zwiazkach czy zdarzaly sie przygodne znajomosci?

Niunia chciałabyc ze mna w zwiazku, dlatego swobodnie brała z połykiem i tak dalej...:) Ja mialem calkiem inne priorytety...

Dowiedzialem sie wyszła za mąż i wyemigrowała, złozylem jej życzenia ze wszystkiego dobrego na nowej drodze :) nie podziekowała :)

Jak babie zależy to naprawde potrafi sie poświęcic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.