Skocz do zawartości

Brak polskich znakow


maruda

Rekomendowane odpowiedzi

Piona Samce. Zmienilem lapka, oczywiscie nowy anty-vir, kilka innych programow i nieszczesny Office 2016. Wszystko w UK. I tu jest problem. Za chuja milego nie moge znalezc polskich znakow. Az sie dziwie, ze mnie permanentnie nie wyjebano z  Naszego Grona. Pomocy Bracia. Ni czorta nie trybie jak to ustawic. Kazda porada cos wniesie.

Edytowane przez maruda
literowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

windows 10, Office 2016. Oba Angliki. Zdecydowanie idzie mi o mozliwosc wykorzystywania polskich znakow. Wkorwia mnie ich brak na maksa. Cofa mnie taka sytuacja, a dodatkowo piszac jakiekolwiek pisma potrzebne np. w Polsce nie moge wykorzystac wlasnego, za ciezkie pieniadze kupionego sprzetu.

Edytowane przez maruda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest :) Znalazłem. Zastosowałem się do porad wideo wklejonego przez Eredina (dotyczy Win 7 ale znalazłem te same opcje w Win 10), potem na pulpicie przełączyłem ENG na POL i po sprawie. Dzięki Samce. Po temacie.

ps. Czasem się zjawie na forum nie używają polskich znaków pisząc z firmowego lapka. Tam nic nie doinstaluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.