Skocz do zawartości

Lanie na siedząco


SledgeHammer

Rekomendowane odpowiedzi

Tez sie zdazylem z taka sytuacja. Ale sikanie na stojaco to nalezy do faceta. Jak pierwszy raz to uslyszalem, to sie poczulem jakby mi ktos jaja obcial. 

 

No, ale kurna... tak czy inaczej, zawsze cos prysnie na bok. Dlatego juz pare razy przylapalem sie na wycieraniu papierem. Grrr...

Siadam jak mi sie wycierac nie chce.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibel czysty w mig otwieram

Ściągam spodnie, wąż wyjmuję

Sikam najpierw na stojąco,

ale rozprysk poszedł ostro

Sprzątać trzeba, o mój boże

 

Zmieniam pozę, bo nie możę

Na siedząco, kucnąć trzeba,

Fiut zbyt wielki, się nie mieści

Z muszli znowu dziś pocieknie

 

Nie ma chuja dzisiaj we wsi,

w zlew się zleję, chuj się zmieści

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będę odstawał od reszty ale u siebie sikam na siedząco. Rzeczywistość jest taka, że to faktycznie pryska a nie chce mi się wycierać codziennie. Co do gości to jak kto chce. Sikanie na stojąco może być jednak zdradliwe. Kolega na weselu poszedł się wysikać i interes mu się tak jakoś zawinął, że obsikał sobie spodnie. Później chyłkiem za kwiatkami przemknął do stolika po klucze i pojechał do domu się przebrać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Dnia 7.07.2016 o 17:48, mac napisał:

Kibel czysty w mig otwieram

Ściągam spodnie, wąż wyjmuję

Sikam najpierw na stojąco,

ale rozprysk poszedł ostro

Sprzątać trzeba, o mój boże

 

Zmieniam pozę, bo nie możę

Na siedząco, kucnąć trzeba,

Fiut zbyt wielki, się nie mieści

Z muszli znowu dziś pocieknie

 

Nie ma chuja dzisiaj we wsi,

w zlew się zleję, chuj się zmieści

MAC pozamiatał :lol:
1422834213_slpf3x_600.jpg


Ten ciekawy wątek może mieć drugie dno. 
Przykładowo, gdy raz na kilka lat, łapie mnie wirus i muszę wymiotować, robię to będąc pochylonym, ALE nie dotykając w ogóle muszli. Opieram się o ścianę lub własne kolana utrzymując równowagę.
Nasze kochane panie natomiast, zwyczajnie dają nura do środka, obściskując muszle i wydłubując z niej włosy. (Patrz obrazek)
dolegliwo%C5%9Bci-w-ci%C4%85%C5%BCy.gif

Po prostu mają kontakt z całym otoczeniem klozetu, które zazwyczaj my (podobno) brudzimy. 
Przeklinają nas w myślach, że mamy łatwiej i zwyczajnie lepiej nawet w takich kuriozalnych sytuacjach sobie radzimy.
Stąd te awantury o "poprawne" oddawanie moczu.

Edytowane przez The Saint
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.07.2016 o 10:00, SledgeHammer napisał:

"Proszę Pana u nas z toalety korzysta się na siędząco, jak chce się Pan wysikać, to także powinien Pan usiąść":lol:

 

Przyznam, że początkowo myślałem, że sobie jaja z nas robisz :D

 

Bardzo dobrze się zachowałeś, facet lejący na siedząco ? Dobrze, że kupy nie kazała Ci robić na stojąco :D

 

Brak słów, brak słów co do mężczyzn mieszkających w tym domu na co dzień.

Edytowane przez Przemek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś gdzieś słyszałem, czytałem że:

Jak idziesz do kibla na kupę, siądziesz na sedesie i po wyszczaniu odechce się tej drugiej czynności (a tak się czasem zdarza), to musisz siedzieć aż się zesrasz. Bo prawdziwy mężczyzna nie sika na siedząco :)

To tak w formie żartu, ale mimo to ja tylko na stojąco. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo czesto sikam na siedzaco. Po prostu rano jak schodze do lazienki to se klapne na kiblu, wyleje sie, odsapne ;) Nie oszukujmy sie - mocz sie rozpryskuje zawsze troche z gory, ale wystarczy nie byc wieprzem i chamem zeby utrzymac porzadek mimo wszystko. Panie natomiast pierwsze do siedzenia, ale wiele razy spotkalem krawedzie deski upierdolone od spodu moczem lub krwia z okresu. Na kreawedzi. Od spodu. Wytlumaczcie mi jak, kurwa JAK!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie, jak postrzegają samca sikającego na siedząco samice? Zdarzało mi się tak lać przy eks myszce dla wygody i myślę, że to było kolejne poczynione frajerstwo. Miałem to gdzieś bo nie brałem pod uwagę kobiecej podświadomości, ale teraz już bym czegoś takiego nie zrobił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, CopRobo napisał:

Teraz pytanie, jak postrzegają samca sikającego na siedząco samice? 


Ale po co sobie zajmować głowę takimi myślami? Ja mam w dupie co myślą samice jak sobie będę chciał sikać na siedząco, bo będę wypity więc usiądę na klopie w celu nie rozlania moczu wokół klopa. 

To Tobie ma być wygodnie i dobrze. Samica znajdzie zawsze jakiś powód z dupy. Też będziesz się nim przejmował? Ja to bym osiwiał przez takie zamartwianie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Tomko napisał:

Nie oszukujmy sie - mocz sie rozpryskuje zawsze troche z gory

Ja się nie oszukuje, to zwykłe prawa fizyki.

Tak zwana grawitacja:lol:, już Newton to opisał w mechanice klasycznej.

 

29 minut temu, Tomko napisał:

Od spodu. Wytlumaczcie mi jak, kurwa JAK!

 

Grejfrut już ci tłumaczę.

Jesteś tak nawalony, że nawet nie czujesz jak przycinasz sobie fiuta deską:lol:, stąd ten mocz i krew;).

I wszystko jasne:).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie spotkałem się z opiniami samych kobiet, że takiego syfu jak w DAMSKICH toaletach w lokalach, to nie ma nigdzie...

Nawet były sytuacje typu: RedBull weź proszę popilnuj wejścia, ja idę do męskiej, bo tam kurwa się zrzygam chyba...

 

Aha, i potwierdzam fakt częstego zasyfienia deski W DOMACH przez kobiecą krew z miesiączki.

Zabrudzą , ale żeby to wytrzeć, to już nie...

Czyścioszki jebane :lol:

 

Edytowane przez RedBull1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.