Skocz do zawartości

Jaki smartfon dla guru sekty?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, bierę srajfona SE, powiedzcie mi na co mam zwrócić uwagę na allegro żeby mnie nie wyruchali? Są taniej i widzę że jest gwarancja producenta a nie serwisowa, trzeba mnie też faktury VAT, możecie kogoś polecić, coś mi doradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, kupując na allegro upewnij się że iphone jest z polskiej dystrybucji i że nie ma blokady sim-lock (iphony z zagranicy często mają sim-locka na niedostępne w PL sieci, a te z Anglii dodatkowo mają inną wtyczkę ładowarki). Zapytaj sprzedawcę czy telefon nie był już aktywowany (o ile dobrze pamiętam, gwarancja Apple liczona jest od pierwszej aktywacji telefonu a nie od daty zakupu) oraz ustal z nim czy w razie awarii zajmie się sprawą serwisu czy sam będziesz musiał odsyłać telefon do producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Silny napisał:

16 czy 32GB

 

SE jest w wersji 16 i 64 bierz 64

 

a do kompletu to, żeby ci się  2500 nie rozbiło i posłużyło lata:

 

http://allegro.pl/lunatik-taktik-extreme-pancerne-etui-iphone-5s-se-i6537686820.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup ten telefon gdzieś na miejscu, nie wysyłkowo. iPhone aktywuje się przy pierwszym kompletnym logowaniu i od tego momentu leci mu gwarancja. 12mc. Nigdy nie zgłaszałem ale da się to zrobić w dowolnym iSpot. Może być z poza granic Polski, jak np. będzie z UK to dostaniesz przejściówkę zasilania na nasz standard. Trzeba uważać na modele z za Oceanu, polecam zawęzić poszukiwania do modelu z EU. Koniecznie bez sim-locka.

 

16GB = da się zrobić myślę 2K zdjęć + trochę video, mając zainstalowanych kilka aplikacji + standardowe rzeczy jak poczta, kalendarz, trochę muzyki. Generalnie jeśli będziesz zarzadzal przestrzenią i nie wrzucał tam ciężkiego contentu jak video, to spokojnie taka pojemność Ci wystarczy.

 

64GB = dużo zdjęć, dużo muzyki, dużo video, dużo aplikacji, wszystkiego dużo, brak zmartwień o wolna przestrzeń, minus to wyższa cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morele to jest 100% pewny sklep, znajduje się w moim mieście (Krk). Miałem okazje co najmniej kilka razy kupować u nich rzeczy i zawsze bezproblemowo. Więc jeśli chodzi o sam sklep to polecam w 99,999%. Co do ceny. [...]

 

http://allegro.pl/apple-iphone-se-64gb-space-grey-gw12m-zafoliowane-i6536499058.html

 

No i w czasie wklejania linka sprzedał się bodajże ostatni. :D


Polecam szukać na Allegro, 4stowy piechotą nie chodzi.

Edytowane przez Poziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Silny napisał:

A co sądzicie o tym?

 

Iphone ok,  sklep ok, w morele kupowałem swoje dwa ostatnie komputery.

 

Szkło to porażka, bierz pełne pancerne etui, daje ochronę przed uszkodzeniem i zapobiega rysom na obudowie = wyższa cena w przypadku sprzedaży (iphone ciągle jak nowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Poziom napisał:

Aukcja do modelu 64GB, który wkleiłem skończyła się kilka minut po tym jak umieściłem link w poście. Szukaj podobnego sprzedawcy, z negatywnych i neutralnych komentarzy nie wynikało nic złego. Dla mnie był do rozważenia, miłych poszukiwań. )

 

Dzięki, napisałem do niego - inni mają znaaacznie więcej negatywów niż ten. To jednak coś znaczy, jak ktoś tylko 4 negatywy załapał przy takim obrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.