Skocz do zawartości

Jaki smartfon dla guru sekty?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 7/10/2016 o 23:14, Aumakua napisał:

Też bym wziął ajfona dla lansu, ale ta cena... :(

 

Naprawde potrzebujesz iPhone-a dla lansu? W iPhonie nic nie mozesz zrobic, nawet zeby przegrac zwykla mp3 musisz miec itunes zainstalowany.

 

Czy ogladales Samsung-i? Np. Galaxy lub A3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Doug napisał:

 

Naprawde potrzebujesz iPhone-a dla lansu? W iPhonie nic nie mozesz zrobic, nawet zeby przegrac zwykla mp3 musisz miec itunes zainstalowany.

 

Czy ogladales Samsung-i? Np. Galaxy lub A3?

 

To nie wiedziałem że są takie problemy. Samsung drogi strasznie w stosunku do mocy :<

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Aumakua napisał:

Panowie, ja zwariuję.

 

Brać? http://xiaomi.com.pl/produkt/telefon-xiaomi-mi4-16gb-lte/?attribute_kolor=biały  jest tylko biały (rasiści!). Oczywiście szkiełek nie ma na stanie, folia wystarczy?

 

i czy takie coś brać do niego, czy nie ma sensu? http://xiaomi.com.pl/produkt/etui-flip-case-do-xiaomi-mi4/  Wkurza mnie że trzeba otwierać to żeby dostać się do smartfona.

 

Coś jeszcze byście mi do niego doradzili?

 

folia ochronna na wyświetlacz bo łatwo się rysuje

 

grzeje się tył telefonu jak się używa, więc jakieś etui do izolacji, chyba, że Ci to nie przeszkadza

 

no i jedną ręką jak używasz telefonu to raczej nie da rady, za kanciasty i za duży...jest w nim tryb jednoręki...zmniejsza obraz, ale wtedy litery robią się małe

 

nie obsługuje wszystkich częstotliwości LTE używanych w Europie, więc sprawdź sobie na stronce http://willmyphonework.net/ czy będzie śmigał z Twoim operatorem

 

dla mnie wadą też jest bateria zamontowana na stałe, nie wiem czy da się wymienić jak padnie, telefon wygląda na nieotwieralny

 

poza tym bardzo szybki procesor, bardzo dobry aparat, dobry wyświetlacz, szybko się ładuje bateria (quick charge), szybkie transfery USB

 

Edytowane przez toreador
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Aumakua napisał:

Przyszłością będą składane ekrany, wtedy mały telefonik w kieszeni do rozmów, a jak chcesz coś zrobić rozkładasz i jest z 12 cali :>

 

Prędzej wyświetlacze holograficzne i całkowity brak ekranu lub ekran tylko w formie klawiatury dotykowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecę sony xperia z3 compact. Mam go jakiś czas i jestem zadowolony. Warto do niego dokupić obudowę bo szkoda żeby się potłukł jak spadnie na glebę. Szkło hartowane też nie zaszkodzi nakleić.

 

Koleżka ma iphone 6. Dziwny telefon, nawet nie mógł zgrać kontaktów ze sarego i5 na 6. Może ma dobre parametry, ale ogólnie to chyba jest dla tępych afroamerykanów ;)

 

Edytowane przez Tomek
ps
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, widziałem te info o wybuchających xiomi.

Gwarancja niestety z wysyłką do Chin, tu telefon może zginąć itp itd.

Szukam dalej coś z podobną specyfikacją ale z serwisem w Europie.

Też się podjarałem tym telefonem - głównie aparatem i baterią.

W Chinach jest to marka budżetowa, ten polski sklep internetowy xiomi to mistyfikacja i brak gwarancji.

A już się cieszyłem....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, wwojtas napisał:

Popatrz łaskawszym okiem na Blackberry.

 

Zapomniałeś dodać, że można patrzeć z wyższością na posiadaczy srajfona, w końcu też ma się produkt nobilitujący ale bardziej niszowy niż klony z gadżetami jabłuszka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zmówiłem 

  • White Xiaomi Mi4 2GB RAM 16GB ROM FDD-LTE

 

Cena 700pln

Gwarancja 2 lata - serwis we Wrocku

Sklep ma bardzo dobre opinie

dostawa DHL 3-6 dni roboczych

Ubezpieczyłem od cła więc cena jest końcowa

 

Mój pierwszy srajfon, zawsze korzystałem z budżetowych telefonów za 50 pln. 

Głównie ze względu na notoryczne ich gubienie lub destrukcje.

 

Nie chcę słuchać że to chińczyk itp itd

Wszystko jest teraz produkowane w krajach 3go świata.

Zrobię test w przeciągu 2 tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lukas napisał:

Właśnie zmówiłem 

  • White Xiaomi Mi4 2GB RAM 16GB ROM FDD-LTE

 

 

 

No i zajebiście, daj koniecznie znać jak te cacuszko śmiga.

 

Ja się bawię nie swoim samsungiem S5 neo i jestem rozczarowany trochę. Chyba się nie nadaję do smartka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Dnia 12.08.2016 o 14:36, Lukas napisał:

Właśnie zmówiłem 

  • White Xiaomi Mi4 2GB RAM 16GB ROM FDD-LTE

 

Zrobię test w przeciągu 2 tygodni.

I jak tam brachu? Sprawdza się? Gdzie kupiłeś?

Też teraz szukam dla siebie nowego srajfona i myślę poważnie o lumi 640 (489 zł), ale Xiaomi Redmi 3 pro kusi oj kusi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi4 Jest spoko.

Trochę za duży - 5 cali. Następny wezmę 4 cale.

Technicznie super wydajny.

Design elegancki.

Bateria ok - przy wifi i necie idzie 5-10% bateri na godzinę.

Aparat rewelka.

Mogłoby być 3gb ramu.

Na razie bardzo zadowolony.

Stosunek cena do jakości 10/10

Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Ja od dwóch lat tylko BlackBerry i Jolla, aktualnie Passport i Jolla C, ale to są sprzęty wybitnie niszowe, tylko dla entuzjastów. Wcześniej linuksowe Nokie N900 i N9. Nie jestem nerdem, ale te wszystkie androapple klepane na jedno kopyto mnie nudzą, następny będzie BlackBerry Priv. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare przyslowie mowi "Jesli sie nad nabyciem czegos dlugo zastanawiasz- znaczy tego tak na prawde nie potrzebujesz".

 

Ja bym bral tego iPhona SE :

-dobry telefon o mocnych podzespolach,

-daje Ci wszystko czego od niego potrzebujesz, czego wymagasz,

-bedzie sie dlugo trzymal,wielu znajomych posiada juz teoretycznie anarchaicznego iPhona 4s i jest zadowolonych (androidy i inne ustrojstwa z tego samego rocznika to juz zabytki!)

- sprzedasz jak Ci sie znudzi za dobre pieniadze, to widac , slcyhac i znac.

 

2k zlotych ze niby duzo za nowy, w zasadzie high end smartphone? raz ze taniej jakos szybko nie bedzie, ( w penym stoponiu jednak zlotowka slaba i nie zapowiada sie na poprawe totez ceny dobr luksusowych i nie z pierwszej reki taniec nie beda) dwa ze konkurencja w tym segmencie spi smacznie , a chodzi o segment malego wyswietlacza - wystarczy popatrzec na nowa Xpere X Compact - wtf, za jakie pieniadze?!

 

Doradzctwo w stylu lg g2mini - serio? no bez jajcow. Chytry traci dwarazy czy jakos tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Nexusa X5 (32GB) i bardzo sobie chwalę, także polecam.

Za 1400 zł masz telefon z najnowszym wsparciem androida (teraz mam androida 7) i wsparciem Google, synchro z Google  (nigdy nie stracisz kontaktów, utawień, preferencji itd), czytnikiem linii papilarnych, ekranem full hd IPS z szybą Gorilla Glass, nie jakimś pękającym plastikowym gównem, nie jest cegłą i jest lekki jak piórko. Do tego zajebisty aparat i kamera, focą w 4K.

Telefon miał premierę jakoś w lutym, także też jest stosunkowo nowy technicznie. Za tę cenę moim zdaniem super wybór. Jedyna wada techniczna to USB typu C, ale wystarczy kupić przejściówkę.

 

 

http://www.ceneo.pl/40824875

Edytowane przez Tamten Pan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.