Skocz do zawartości

Przez badoo za granicą


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Chciałbym się dowiedzieć jak badoo zadziała u mnie. Mieszkam za granicą i chciałbym poznać trochę nowych koleżanek. Jak dobrze uzupełnić profil na badoo lub innych tego typu portalach żeby dziewczynki chętniej same zagadywały. Jakie zdjęcia, jaki opis. Wiem, że badoo to ścierwo ale chciałbym założyć profil w celach poznawczych i przy okazji może by coś zaruchał. Jak ktoś ma doświadczenie to piszcie. Znam polski, niemiecki i trochę angielski, ale bardziej chciałbym celować w polki, zobaczyć jak się tutaj zachowują itp.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Samiec:) napisał:

no tak ale i tak poznają na spotkaniu, żem jednak jest

Jak się postarasz to nie poznają :P
Ilu jest naszych rodaków, co posiedzą 2-3 miesiące za granicą, a wróciwszy do kraju nawijają dalej jak idioci w obcym języku wtrącając jedynie okazjonalnie polskie słówka. a karynom lśnią aż oczy
Sam znam takie 3 osoby.

Puść bajke o wuju polaku, który nauczył Cię polskiego na wakacjach. 
W obcym języku możesz nawet dukać kali jeść kali pić. na te proste dziewuchy wystarczy.
Na te bardziej wymagające, kup trochę więcej pasty do butów by podkreślić swe korzenie. B) if ju noł łot aj min

 

Edytowane przez The Saint
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiesz że jesteś Polakiem pochodzenia np. włoskiego czy francuskiego, to jest teraz modne. Wykuj kilka słów po francusku i spoko, chyba że trafisz na taką co zna ich język, ale wtedy bezczelnie powiesz że jesteś tak naprawdę niemcem, i powiesz coś po niemiecku.

 

Zdjęcia eleganckie, garniak itd. (dopytaj Reda, on to ma obcykane) przy dobrym aucie, nie może być to fabia :> Opis z humorem ale lekko butny, pokaż że lubisz wydawać rozkazy i ludzie Cię słuchają. Spraw wrażenie szefa, dyrektora. Możesz napisać że szukasz normalnej dziewczyny, bo wszystkie w Twojej firmie się do Ciebie podlizują a wolisz widzieć żądzę siebie w oczach laski, niż żądzę awansu i romansu.

 

Jeśli myślisz że to jest za bezczelne, TO JESTEŚ KURWA W GRUBYM BŁĘDZIE :D Będą do Ciebie pisały najmądrzejsze, najlepiej wykształcone laski, bo biologia w samicy jest silniejsza niż intelekt. Robiłem takie "lewe" profile wiele lat (ale nie na badoo), i to zawsze działało, niezależnie od wszystkiego.

 

Władczy skurwiel dla ludzi, czuły i hojny dla "swoich". To wystarczy.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mojemu to nie pisz o sobie w ten sposób. Podam Ci przykład: jeśli chcesz pokazać, że masz pieniądze, to kup sobie Mercedesa S-klasę i Rolexa oraz ubierz się w drogi garniak. Ale nie mów dziewczynom ,,mam dużo kasy''. Większość odpadnie. 

 

Łapiesz analogię? Nie pisz wprost, że jesteś taki czy taki. Pokaż to w praktyce - zadziała znacznie lepiej. :) 

 

Czyny, nie słowa. To przecież domena babskiego żywota. :) 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Samiec:) napisał:

Znam polski, niemiecki i trochę angielski, ale bardziej chciałbym celować w polki, zobaczyć jak się tutaj zachowują itp.. 

 

Jeśli znasz język kraju, w którym jesteś to na wuj chcesz celować w swoje rodaczki? Nie kumam tego ograniczenia?

Chłopie - kobiet jest masa, napisz normalny opis, lekko zawadiacki ale nie bucowaty, o narodowości nic nie pisz (i tak imię Cię zdradzi), fotki normalne, nie jak wałęsa przy furach bo wyjdziesz na typowego wieśniaka i tyle.

 

Podsumowując:

1. Foty - najlepsze jakie masz ale nie burackie - żadnego błyskania "skórą, fura i komórą" (tak jak Ci @Vercetti pisze - bogaty nie pieprzy ciągle o kasie, bzykający że bzyka itp.), spinki na siłce, januszowania z browarem w łapie etc. - 3-4 - nie więcej

2. Opis - polewkowy ale nie na buraka. Pisałem tu sto razy - jesteś gruby - pisz że jesteś baletmistrzem, masz 160cm wzrostu - zawodowym koszykarzem, łysy - pisz że model fryzjerski, włosy po pas - że masz problem z dziewczynami bo nie lubią łysych. Śmiej się siebie, miej dystans ale nie pajacuj :)

 

 

Wyluzuj, nastaw się na to że tez przekopkę małą dostaniesz (norma na portalach) i podejdź do tego bez ciśnienia "ale pobzykam".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aumakua napisał:

Powiesz że jesteś Polakiem pochodzenia np. włoskiego czy francuskiego, to jest teraz modne. Wykuj kilka słów po francusku i spoko, chyba że trafisz na taką co zna ich język, ale wtedy bezczelnie powiesz że jesteś tak naprawdę niemcem, i powiesz coś po niemiecku.

 

Zdjęcia eleganckie, garniak itd. (dopytaj Reda, on to ma obcykane) przy dobrym aucie, nie może być to fabia :> Opis z humorem ale lekko butny, pokaż że lubisz wydawać rozkazy i ludzie Cię słuchają. Spraw wrażenie szefa, dyrektora. Możesz napisać że szukasz normalnej dziewczyny, bo wszystkie w Twojej firmie się do Ciebie podlizują a wolisz widzieć żądzę siebie w oczach laski, niż żądzę awansu i romansu.

 

Jeśli myślisz że to jest za bezczelne, TO JESTEŚ KURWA W GRUBYM BŁĘDZIE :D Będą do Ciebie pisały najmądrzejsze, najlepiej wykształcone laski, bo biologia w samicy jest silniejsza niż intelekt. Robiłem takie "lewe" profile wiele lat (ale nie na badoo), i to zawsze działało, niezależnie od wszystkiego.

 

Władczy skurwiel dla ludzi, czuły i hojny dla "swoich". To wystarczy.

Jak to czytam to mi się mózg przegrzewa.Zawsze myślałem,że tylko jakieś karyny dają się złapać na takie opisy.Jakie trzeba mieć siano w głowie  żeby oceniać człowieka po samochodzie albo narodowości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, self napisał:

Jak to czytam to mi się mózg przegrzewa.Zawsze myślałem,że tylko jakieś karyny dają się złapać na takie opisy.Jakie trzeba mieć siano w głowie  żeby oceniać człowieka po samochodzie albo narodowości. 

 

Tylko ludzie płytcy nie sądzą po pozorach. ;)

 

Oscar W.

 

Wszak wszyscy wiemy, że nasze panie mają głębokie wnętrze, rozbudowaną oraz wrażliwą osobowość, to tłumaczy dla czego zawsze oceniają po pozorach :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Samiec:) napisał:

A na jakich portalach jeszcze "warto" założyć?

 

 

     Na pewno odpuść sobie konto na Fotka . pl  , z  dwóch  powodów :

-   szansa  na to , że przebijesz się ze swoją wiadomością , osobą  przez grono białych rycerzy jest  mała  no chyba , że  zagadasz  do mamusi jakiejś

-  laski posiadające  tam konto w głównej mierze  koncentrują się na  własnym wyglądzie, pustka  umysłowa wyczuwalna jest  na kilometr :o

Myślę że  możesz spróbować na Sympatii . Swego czasu miałem  tam konto ( dobre  2 lata ) i nie narzekałem  na brak rozmów , a i  seks się zdarzał  często . Unikałbym  tam  lasek  , które nie posiadają jakiegokolwiek opisu  , wychodzę  z założenia  , że najbardziej infantylny opis  jest lepszy niż  brak  lub tekst  '' jestem jaka  jestem ''  . Panny  przed  40  na  Sympatii lubią te gierki  :P ( mężatki szczególnie ) .

 

I pamiętaj '' Kłam Panią i drocz się  z nimi  jak z dzieckiem ''  - z  nimi poważnie się nie rozmawia .

 

Edytowane przez WOLAND
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wazne czy zagranicą czy nie. Kobieta to kobieta. Z wszystkimi rozmawia się podobnie, tylko jedne szybciej sie otwierają, drugie grają dłużej niedostępne.

 

oceniają po pierwszym wrażeniu, WRAŻENIU(!), pozorach. Jak zobacza samochod to pomysla ze plytki. Jak zdjecie w domu to znaczy ze domator. Fakt odpisania u nich zalezy od tego jak sobie zinterpretują zdjęcie, a moze byc to dowolna sprawa.

 

Jak masz brzydką twarz i nie masz ciała, to chocbys nie wiadomo jaki opis dał to i tak to niczego nie zmieni. Mozesz ewentualnie byc odebrany jako pozer.

 

Rada od samych kobiet była taka, ze najlepsze są zdjęcia z miejsc o ktorych mozna pogadac czyli np z podróży. O podróżkach mówić lubią.

 

I tak najwazniejszy jest wygląd. jeszcze wazniejszy niz dla nas bo to są urodzone księżniczki z wymaganiami ;)

 

I nigdy wprost, ze chcesz seksu. One tam wszystkie obrażają się o prawde. Je trzeba bajerować tam, nakręcać, smiac się, droczyc. Nigdy nie byc szczerym w pełni i pokazywac swoich zamiarow. 99% bedzie pisalo ze szuka milosci i zwiazkow, testowało. Nigdy nie wiesz jak test wypadnie, bo to często kwestia chwili. Dzis ma test taki, jutro inny, ale sama nie zna prawidłowych odpowiedzi na swoje testy :lol: Liczy sie tylko czy emocja sie dobra włączy przy odpowiedzi na pytanie.

 

Nie polecam portali jak nie jestes atrakcyjny fizycznie i nie masz bajery, czyli traktujesz kobiety powaznie, jak człowieka, a nie jak zabawkę i z siebie tez nie robisz zabawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, M.Dabrowski napisał:

I nigdy wprost, ze chcesz seksu.

 

Bzdura. Tam jest stado kobiet, które go szukają i jak jesteś konkretny to szybko sobie zrobisz mini sieć FF.

PS Uprzedzając - wszystko jest w postach, które przywołałem. Krok po kroku, rozpisane co i jak. Nie będę 100 razy powtarzał tego samego.

Mój wygląd - 5/6/10, hajs 5/10 - żeby nie tworzyć teorii znów :)

Myślcie, kombinujcie, a nie jojczcie jak baby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już sam nie wiem, czy pokazać na zdjęciach status czy nie? Czy jechać specjalnie gdzieś porobić sobie zdjęcia czy tak okazyjnie tylko gdzieś podczas ruchu z uśmiechem? w okularach? bez?

 

A w tym opisie to dystans jakiś by się faktycznie przydał. Tutaj z tego co wstępnie na badoo widziałem to prawie żadna laska nie ma opisu. Przydałoby się coś co zachęci je żeby same zagadywały. Kiedyś miałem krótki czas konto z normalnymi fotkami podczas spędzania czasu na wakacjach (statek, moto) a w opisie napisane kilka prawdziwych słów o sobie: że troche egoista, itd z lekkim uśmieszkiem. JEDNAK żadna nie była zaointeresowana. Konto po kilku dniach usunałem. Teraz chce otworzyc na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Długowłosy napisał:

 

Bzdura. Tam jest stado kobiet, które go szukają i jak jesteś konkretny to szybko sobie zrobisz mini sieć FF.

PS Uprzedzając - wszystko jest w postach, które przywołałem. Krok po kroku, rozpisane co i jak. Nie będę 100 razy powtarzał tego samego.

Mój wygląd - 5/6/10, hajs 5/10 - żeby nie tworzyć teorii znów :)

Myślcie, kombinujcie, a nie jojczcie jak baby.

 

Na pewno nie masz takiego wyglądu, albo to ja mam 2/10 ;) Robiłem test na koncie modela i było podobnie, choć % szans na seks był wyższy, ale nadal chciały najpierw się zapoznawać i obrażało je że jestem jednym z tych którzy szukają łatwej, czy braku stałego związku. Albo trafiałeś na takie które tego seksu chcą. Może źle dobieram je, ale nie ma podstaw po ktorych moglbym ocenic ze lubi seks wprost.

 

I laski które zagadywały to też tak 1/100 i nie wydaje mi sie zeby mozna było przeskoczyc ich bierną roszczeniową naturę doborem dobrych fotek. Inne chciały inicjatywy, zabawiania, same nie wiedzą czego chcą...

 

 

Edytowane przez M.Dabrowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Długowłosy napisał:

@M.Dabrowski - w postach przywołanych masz opisane jakie grupy kobiet najłatwiej tam odsiać na seks. Chyba nawet lata opisałem (z tego co pamiętam) plus "cechy szczególne".
 

 

I na wstęp pytasz "czy masz ochotę na seks?" czy jak to wygląda? Gadacie o tym czym sie zajmuje w zyciu, a pozniej bezszeletnie przechodzisz do tematu czy jest chętna na seks?

 

7 minut temu, Samiec:) napisał:

Jak laseczka nie będzie chciała się ustawić po kilku minutach rozmowy to olać temat całkiem czy próbować za jakiś czas jeszcze raz zagadać? Chcę celować tylko w te ładniejsze, pierdole pasztety żeby tylko włożyć, obrzydza mnie to

 

Kobiety które chciały się od razu spotkać to były te starsze (25+), brzydkie, chore, zajęte które chciały zmienić gałąź, psycholki, mocno zakompleksione. Te są łatwiejsze, choć też podkreślały że nie są łatwe i muszą się poznać bliżej by do czegoś doszło. Może to taka samoobrona, ale zdążyłem zauważyć że słów to tam nie ma co słuchać tylko narzucać własne pole widzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, self napisał:

Jak to czytam to mi się mózg przegrzewa.Zawsze myślałem,że tylko jakieś karyny dają się złapać na takie opisy.Jakie trzeba mieć siano w głowie  żeby oceniać człowieka po samochodzie albo narodowości. 

 

Na pewnym koncie 2 metrowego modela, biznesmena z doktoratem, napisałem wyraźnie że interesują mnie tylko najładniejsze dziewczyny, modelki z wyższym i kilkoma językami perfect - pisały WSZYSTKIE. Także te, które mnie prawdziwego pogardliwie traktowały albo wyzywały - oczywiście zemsta była słodka jak miód :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No to już sam nie wiem, czy pokazać na zdjęciach status czy nie?

 

Chodzi o to, żebyś nie robił tego nachalnie. Czyli:

 

-nie przechwalasz się, nie wychylasz w stylu ,,ale jestem zajebisty'', a mimo to na spotkanie podjeżdżasz BMW X6 -> skutek pozytywny, ogór zakiszony

-przechwalasz się, ile to kasy zarabiasz i jaki jesteś biznesmen -> na spotkanie podjeżdżasz Golfem w gazie, będąc ubranym w szary dres -> wychodzisz na pozera

 

Kiedyś w knajpie byłem świadkiem sytuacji jak koleś się założył z drugim w sprawie jakiejś pierdoły o 10 zł. Chyba w bilard grali czy coś. Dodał na koniec (jak już tą dychę przegrał) ,,na biednego nie trafiło'' z taką dumą w głosie, jakby to był zakład o milion złotych. Jednocześnie spojrzał szybko i niby przypadkiem po dziewczynach, czy zareagowały, po czym zaczął dłubać w niby-poszukiwaniu dychy, grzebiąc jakby przebierał między dwusetkami. 

Za kilka minut wyszło tak, że wyleciały mu wszystkie pieniądze na stół, a tam dwie dychy. :lol: Panny zaczęły się śmiać na głos, a później jak wyszliśmy obgadywały go, że chciał się popisać, a gówno ma.

 

ALE gdyby ten koleś zachowywał się normalnie, a rzeczywiście miał pieniądze i było by to widać (samochód, ubiór, zegarek), dziewczyny by się nie śmiały - z pełnymi ustami nie można.

 

Ot i cała filozofia. :) 

Edytowane przez Vercetti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym że BMW X6 nie mam co najwyżej renówką zajadę i powiem że lubię miłość po francusku :P

 

Poza tym tutaj w DE to ludzie w moim wieku śmiagają autami za 200 tys. ale to wszystko w kredycie lub pożyczone od ojca. Więc autem na pewno nie zabłyszczę. Nawet i graniakiem bo wszystkie pożądne ubrania leżą w PL w domu a ja tu sobie żyję po japońsku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.