Skocz do zawartości

Czyżby plagiat Marka?


Oświecony

Rekomendowane odpowiedzi

Tego gościa nie da się słuchać. Dodając do tego, że trzeba na niego patrzeć to już w ogóle ... jakoś drażni mnie. 

Jego przekaz jest nienaturalny, wulgaryzmy użyte na siłę - takie subiektywne zdanie po paru minutach oglądania, bo się więcej nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Silny napisał:

 

Już skasował nagranie, chwalić Pana Boga że puściłem jego głos w swoim.

 

 

A przeprosiny zamieścił na kanale? Bo jak nie, to ciśnienie mi nie opadło <_<

 

 

Marek, nie tylko od ciebie przywłaszcza treści, tutaj na PW jest cała lista, różni userzy wskazują takie treści na jego kanale.

 

Ja myślę, że poświęcimy niedzielny poranek z @Długowłosy on mocno siedział w pua i wyłapiemy wszystkie plagiaty i z materiałów video i książek, wszędzie gdzie nie podał źródła.

 

I się zrobi o tym materiał, po kolei .... co od kogo kiedy i w jakim zakresie. Roześle się maile do wszystkich poszkodowanych, każdemu wzór pozwu wyślę, taki jestem uczynny gość :)   

 

 

I popłynie jakieś 40 % może więcej filmów w ciągu popołudnia. Jak ludzie nie są tak mili jak ty, to zacznie się potok spraw i pieniążki zaczną uciekać :) 

 

 

Nic mnie tak nie wkurwia jak przywłaszczanie cudzej własności.

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wystarczyło po ludzku powiedzieć w audycji co, ile i komu się zawdzięcza...

... co może zaboleć ego i źle pojmowaną osobistą dumę, ale upraszcza wiele ważniejszych spraw.

Ale co najważniejsze - zjednuje ludzi (co chyba powinno być zdrowym podejściem do swoich fanów i potencjalnych fanów). A nie nastawia ich wrogo jak to ma miejsce w przypadku PODPIERDOLENIA ich pracy.

 

Po tym co tu zostało przedstawione, to w życiu nie zdecydowałbym się na to, żeby gość tak postępujący jak Frywolny był moim kolegą.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając ludzi związanych z PUA na you tube wszyscy oprócz Frywolnego byli zadowoleni z tego co mówią, Frywolny ma natomiast bardzo dziwną postawę. Mnie u Frywolnego jeszcze denerwowały teksty typu : ,, jak nie poderwiesz tej dziewczyny to jesteś pedałem,, albo ,,jak ładna dziewczyna ci się nie podoba to jesteś homo,, ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym siedział długo nad czymś, a ktoś by mi to perfidnie podpierdolił i przywłaszczył sobie owoce mojej ciężkiej pracy to bym się nie czaił i zareagował w odpowiedni sposób. @Silny niestety jest to jedna z tych sytuacji, kiedy na bok trzeba odstawić bycie dobrym i należy zrobić to, co sugeruje @Mosze Red. Głównie dlatego, że jak teraz odpuścisz, to pozwolisz na przesunięcie pewnej granicy, przez co ten osobnik poczuje się bezkarnie i niewykluczone, że w przyszłości zrobi coś podobnego. Do tego kiedy nie pozwolisz na przywłaszczenie swojej własności będzie to sygnał dla innych tego typu perfidnych elementów, że nie dasz sobie w kaszę napluć i zostaną wyciągnięte wobec nich odpowiednie konsekwencje.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebał materiały, skasował filmik bo nie ma zamiaru promować konkurencji, nieźle.

 

Sam "siedzę w PUA" i znam chłopaka, który był u niego na szkoleniu 2 lata temu. Wychodziłem z nim na miasto. Bał się podejść do dziewczyn w klubie, potem na jakiś czas nam zniknął i napisał sms'a, że wyszedł z jakąś  laską z klubu. Spotkaliśmy go na mieście samego i owa laska podobno przed chwilą sama sobie poszła ;)

Nie śmieję się z tego gościa bo nie każdy jest super uwodzicielem, ale po szkoleniu czegoś innego bym się spodziewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój Panowie, jak dla mnie te wszystkie cuda na kiju są o kant dupy potłuc. Jesteś konkretnym gościem, masz wysoką samoocenę? To sobie przygruchasz jakąś panienkę. Nie jesteś? To stań się takim - ale dla samego siebie, a nie dla mechanicznego łażenia po ulicach i zapisywania w zeszycie, z iloma kobietami się rozmawiało... A wtedy kobiety będą się pojawiać jako skutek uboczny.

 

Jakbym musiał płacić komuś za to, że będzie mi mówił jak i z kim mam rozmawiać... o matko.

 

Ciekawe kiedy będą ''internetowe kursy rozmawiania z hydraulikami'' - zamów już dziś! Jedyne miliard złotych za 10 sekund kursu. Podchodź do hydraulików na ulicy i zagaduj na siłę! Zagaduj do każdego hydraulika! Nie bój się hydraulików! Bierz od nich numery! Nie miej swojej pasji i swojego życia, zamęczaj hydraulików na ulicach powtarzaniem wyuczonych tekstów!

 

Jak ktoś się chce nauczyć obcować z kobietami i sobie znaleźć jakąś to powinien być naturalny i reszta wyjdzie w praniu, a jakieś wyuczone udawanie nikomu sukcesu nie przyniesie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27 stycznia 2017 o 22:08, Roark napisał:

Zajebał materiały, skasował filmik bo nie ma zamiaru promować konkurencji, nieźle.

 

Sam "siedzę w PUA" i znam chłopaka, który był u niego na szkoleniu 2 lata temu. Wychodziłem z nim na miasto. Bał się podejść do dziewczyn w klubie, potem na jakiś czas nam zniknął i napisał sms'a, że wyszedł z jakąś  laską z klubu. Spotkaliśmy go na mieście samego i owa laska podobno przed chwilą sama sobie poszła ;)

Nie śmieję się z tego gościa bo nie każdy jest super uwodzicielem, ale po szkoleniu czegoś innego bym się spodziewał.

 

W 99% przypadków po weekendowych kursach jakiegokolwiek trenera facet nadal nie jest w stanie podchodzić do kobiet, bo zmiana nigdy nie następuje tak szybko. Nie bronię Frywolnego, ale po prostu jedno/kilkudniowe kursy nie przynoszą żadnych wymiernych korzyści. W przypadku od zera do bohatera trzeba ok. 2 lat regularnego wychodzenia i praktykowania, żeby puściły blokady o lęku przed podejściem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Muszę się wam przyznać że kupiłem jednego e-booka od Frywolnego. To było na kilka miesięcy zanim trafiłem na audycje Radia Samiec. Mogę powiedzieć tylko tyle że to najgorzej zainwestowane pieniądze w moim życiu, przeczytałem kilka rozdziałów i nie mogłem się zmusić żeby przeczytać w całości tego chłamu. Strasznie prymitywny język, zupełnie inny niż ten na filmikach na youtube.

 

Byłem sceptyczny gdy Marek w audycjach mówił że po przeczytaniu Kobietopedi nic już nie będzie takie samo. Zanim zdecydowałem się kupić przeczytałem wstęp który jest dostępny gratis. Przeczytałem i chciałem więcej. Kupiłem, przeczytałem i chciałem jeszcze więcej. Aktualnie czytam "Stosunkowo Dobry", bardzo przyjemna lektura. Marek miałeś racje, z tej inwestycji jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.