Skocz do zawartości

Czyżby plagiat Marka?


Oświecony

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Archi napisał:

Właśnie patrzę, że chyba usunął kolega ten komentarz twój... nie ładnie, nie ładnie. 

 

Linka do komcia: nie wiem dlaczego go nie widzicie, ja go widzę przecież? https://www.youtube.com/watch?v=-9xwAaBhM14&lc=z12oxhmopvmsifpm0223hj14snbzuzkxx04

 

 

43 minuty temu, Spira napisał:

@Aumakua Marek, przecież Ty jesteś potęgą, jak Cię już jakieś złamasy - pseudouwodziciele cytują słowo w słowo to panie ;) Jesteś potęgą, Twoja sława się rozrasta, a aura promienieje coraz mocniej i mocniej, tak samo jak to forum. Jeszcze trochę czasu minie i będziecie znani w każdym zakamarku internetu :)

 

 

 

 

 

Mogę się mylić, ale to ja pierwszy w Polsce połączyłem wpływ kościoła na podświadomość, rolę korporacji i reklam ze sprawami damsko - męskimi. Kilka rzeczy czytałem, ale na większość wpadłem sam. Po tym gdy to opisywałem w sieci, wyskoczyło wielu coachów i guru którzy wzięli ode mnie sporo wiedzy - ale ŻADEN nie napisał ani nie powiedział skąd to zaczerpnął. Teraz ci ludzie robią kariery, a ja mam niecałe 500 subów i muszę prosić ludzi o pieniądze żeby opłacić serwery, informatyka itd. Ten światek jest bezwzględny, jak dźungla. Ja zawsze mówiłem o wielu guru, polecałem ich produkty.

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką uwagę - nie srajmy młodzieży forumowej w głowy klimatami polskiego PUA.

 

Napisałem w tym wątku - jak kogoś to interesuje to brać STARE materiały:

1. Mystery'ego

2. Style'a

3. BB

4. SS (z zaznaczeniem, że to może być ściema albo trzeba wiedzieć jak użyć, bo to już manipulacja)

5. Juggler

6 Tyler D.

I przede wszystkim - przeczytać "Grę" Straussa i ZROZUMIEĆ jej zakończenie oraz doczytać co się działo dalej z autorem.

 

I przede wszystkim (dla siebie):

1. Mindset

2. Wygląd

3. Hajs.

 

Dla bab to samo ale w kolejności 3,2,1. PUA to jak suplementy przy ćwiczeniu - 5% składowego sukcesu.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w PUA zawsze rozpierdalała nauka "uwodzenia" na ulicy i w centrach handlowych.

Przecież to na milę wali desperą. Nie umie sobie znaleźć kobiety w normalnych miejscach

tylko gania za nimi po ulicach. Można na początku, aby nauczyć się pewności siebie i

otrzaskać z odrzuceniem ale nic więcej.

 

Zareklamuje tu Pawła Grzywocza(po raz któryś?:)). Kolo nie uważa się za PUA ale

jest najbliżej prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Damian
To Ty jesteś toksic na wykopie? Widzę ten sam avatar.

Proponuję Bracia to co robią korwiniści czyli wszystkie ręce na pokład. Kto ma konto na wykopie ten wykopuje temat.
http://www.wykop.pl/link/3261995/jak-powstaja-legendy-mistrzow-pua/
W ten sposób dotrze to do większej liczby osób.


 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Salsero napisał:

@Damian
To Ty jesteś toksic na wykopie? Widzę ten sam avatar.

Proponuję Bracia to co robią korwiniści czyli wszystkie ręce na pokład. Kto ma konto na wykopie ten wykopuje temat.
http://www.wykop.pl/link/3261995/jak-powstaja-legendy-mistrzow-pua/
W ten sposób dotrze to do większej liczby osób.


 

 

To miała być tajemnica :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1) jesteś na tyle znany, że cię plagiatują, a plagiatem własnych prac nawet słynny półprofesor nie może się pochwalić :P 

 

2) gość, który podpierdala cudza pracę i przedstawia jako swoją to dno, później napiszę na pw co należy zrobić - gdyby ten pan chciał być fair to zwyczajnie powiedział by, że chce przytoczyć fragment materiału Marka Kotońskiego, to co zrobił świadczy o wielu rzeczach

 

3) i dedykacja dla pana Frywolnego: raz w cipę to nie pua

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Aumakua napisał:

 

Linka do komcia: nie wiem dlaczego go nie widzicie, ja go widzę przecież? https://www.youtube.com/

 

 

 

 

 

 

Nie widać twojego komentarza. Zapewne złapałes shadowbana od frywolnego - możesz pisać komentarze ale tylko ty je widzisz. Tracisz czas na pisanie w gruncie rzeczy tylko dla siebie. To dobry środek na hejterow w youtube, przewrotny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Damian napisał:

Mnie w PUA zawsze rozpierdalała nauka "uwodzenia" na ulicy i w centrach handlowych.

Przecież to na milę wali desperą. Nie umie sobie znaleźć kobiety w normalnych miejscach

tylko gania za nimi po ulicach. Można na początku, aby nauczyć się pewności siebie i

otrzaskać z odrzuceniem ale nic więcej.

 

Zareklamuje tu Pawła Grzywocza(po raz któryś?:)). Kolo nie uważa się za PUA ale

jest najbliżej prawdy.

Zareklamowałem nasze forum pod jednym z artykułów Pawła Grzywocza, gdyż to od niego czerpałem wcześniej wiedzę o relacjach damsko-męskich i wywiązała się krótka wymiana zdań 

Jego wypowiedź o forum:

To jest fanatyczna religia egoizmu. A nazywanie wszystkich kobiet na świecie jakimiś puszczalskimi, zepsutymi nudziarami jest totalną generalizacją i wrzucaniem wszystkich do jednego worka. Jak można się lubować w tak ciasnym postrzeganiu kobiet, że wszystkie się puszczają. Wygląda to na zbiorowisko skrzywdzonych chłopców, którzy obrazili się na wszystkie kobiety, dlatego będą tak samo, jako one wykorzystywać je do własnych celów, bo skoro one lecą na kasę, puszczają się, według autora zawsze zmieniają się po ślubie na najgorsze itd. to wynika z tego, że udane małżeństwo jest NIEMOŻLIWE i bezsensowne, a wzór męża i ojca rodziny jest tam wyszydzony i sprowadzony do roli nieszczęśliwego niewolnika. Wszystko w krzywym zwierciadle. Lubowanie się w śmierci, ponieważ taka postawa prowadzi do wymarcia społeczeństwa. Poza tym założyciel tych stron wszędzie przemyca doktryny New Age i lucyferianizmu, czyli sieje zniszczenie ludzkości pod przykrywką hasełek o prawdziwej wolności, mądrości, wiedzy, egoizmie, samostanowieniu o sobie, różnych stanach świadomości i pozostałe duchowe praktyki, w których istoty duchowe z innego wymiaru przekazują jednogłośnie te same doktryny nowej religii światowej New Age/Lucyferianizmu/gnostycyzmu. Kłamstwo stare, jak świat. Obiecanki, że bogami jesteśmy. "

 

Jednoznaczna opinia, czyli: stulejarze i sataniści :lol:. Jednak mu się nie dziwię, atakuję potężną konkurencję.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.jak-zdobyc-dziewczyne.pl/blog/jak-zbudowac-szczesliwy-i-trwaly-zwiazek-z-kobieta-bez-wyszalenia-sie-za-mlodu/

 

Ja to Mocny Wilk, pod koniec komentarzy znajdziesz.

BTW chciałbym zmienić sobie nick na taki, tak więc Marek proszę uprzejmie :D jeśli łaska.

Edytowane przez Italian Stallion
błędy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Pawła Grzywocza to jest to NAJGORSZY uwodziciel w Polsce. Znaczy, może są i pewnie jest tona gorszych od niego, ale to jest najgorszy uwodziciel, który istnieje w internecie, który się ogłasza i który jest trenerem. W ogóle słuchanie go to jest samobójstwo, ja się od niego trzymam z dala, szanuję (moja podświadomość obraca to w szacunek do mnie samego oczywiście) ale uciekam jak najdalej, po prostu go ignoruję.

 

Paweł Grzywocz to taki "biały rycerz PUA" - gorzej już chyba być nie może xD

 

Oni się boją, bo Marek jest potęgą, zabiera ludzi systemowi, a żaden system nie lubi tracić wyznawców (tak samo jak religie). Poza tym Marek nie zachował tej wiedzy dla siebie, chociaż mógłby i wtedy sam byłby potęgą, ale się tym podzielił, i teraz również ja, ty i inni bracia możemy być potęgami ;) To jest wspaniałe. Każdy system boi się ludzi, którzy samodzielnie myślą i wyciągają wnioski - bo nie sposób nimi rządzić. Zombie rządzi się najłatwiej, sprzedasz im idee i oni sami nie pomyślą, więc przyjmą to co im sprzedałeś jako absolutną prawdę i nie sprzeciwią się twojej woli - wykonają twój rozkaz.

 

System traci wyznawców, a Paweł Grzywocz traci klientów :P       - stąd tak intensywne ataki na nas i na to miejsce. 

 

18 godzin temu, Damian napisał:

Mnie w PUA zawsze rozpierdalała nauka "uwodzenia" na ulicy i w centrach handlowych. Przecież to na milę wali desperą. Nie umie sobie znaleźć kobiety w normalnych miejscach tylko gania za nimi po ulicach. Można na początku, aby nauczyć się pewności siebie i otrzaskać z odrzuceniem ale nic więcej.

 

Nie wali żadną desperacją, nie ma czegoś takiego jak desperacja, desperacja to tylko etykietka - sam ją przypinasz, tak samo jak nie ma czegoś takiego jak normalność - dla jednego normalność to heteroseksualizm, a dla drugiego homoseksualizm. W zależności do której grupy należysz, albo uznajesz za normalność homo, albo hetero. Normalność nie istnieje. Dla islamisty normalnością jest zamordowanie żony, gdy ta cie zdradza. Dla chrześcijanina zabicie żony nie jest normalnością. itd

 

Co to są normalne miejsca? Zdefiniuj normalne miejsca. Podpowiem - nie jesteś w stanie tego zrobić, bo normalność nie istnieje!

 

PUA to jest przede wszystkim biznes i to naprawdę działa. Tylko, że to jest biznes to żaden marketingowiec z PUA ci nie powie prawdy - że to działa tylko na dziewczyny, którym się spodobałeś i które są aktualnie dostępne seksualnie!

 

Spróbuj sobie sam, powiedź głupie cześć do 100 totalnie obcych dziewczyn, nic więcej, głupie cześć, niektóre z tych 100 się zatrzyma sama z siebie i z tobą pogada i zobaczysz wtedy coś takiego, że masz całą uwagę dziewczyny na sobie. Czasem będzie ci się wydawało, że mógłbyś mówić równie dobrze po chińsku, a ona i tak by ci dała numer/poszła z tobą na soczek (instantdate). Ona właśnie jest seksualnie dostępna i się jej spodobałeś! Zakwalifikowała cię jako reproduktora - więc idź z nią uprawiać miłość.

 

To nie jest żadna ściema, tylko to jest biznes, więc ci powiedzą, że to działa na wszystkie i wszystkie możesz mieć, a ty się frustrujesz bo jednak nie możesz. Bo prawda jest taka, że relacjami damsko-męskimi w pierwszej kolejności rządzi rynek seksualny, większość pseudo-PUA-trenerów nie ma pojęcia, że taki rynek w ogóle istnieje, albo wiedzą i kłamią bo inaczej biznes by się nie kręcił.

 

Reasumując: to działa, ale tylko na dziewczyny którym się spodobasz i które są aktualnie dostępne seksualnie. One cię z miejsca kwalifikują jako reproduktora.

 

Gdy masz hajs i dziewczyna się do ciebie "doczepia" i po jakimś czasie jesteście w związku - jesteś dla niej żywicielem.

 

Na to czy jesteś dla niej żywicielem czy reproduktorem istnieje bardzo prosty i niezawodny test - od poznanie jej policz czas, który upłynął do momentu pierwszego seksu. Jeżeli na pierwszej randce zaprosiłeś ją do domu i ona z tobą poszła i kopulowaliście = reproduktor. Jeżeli ci powiedziała, że to za szybko, blablbalba = żywiciel.

 

To jest naprawdę tak proste, natura robi co może aby ułatwić reprodukcję w maksymalnym możliwym stopniu :) 

Edytowane przez Spira
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka wypowiedzi Pana Grzywocza i w szoku jestem... takiej niewiedzy, ignorancji, manipulowania i wzbudzania poczucia winy w mężczyznach jeszcze nie widziałem. 

 

Biada temu, kto słucha tego "coacha" - na koniec wpadła mi idea, że system nie cierpi stałych związków. Pan Grzywocz KOMPLETNIE nie rozumie jak działa system, dlatego pisze nieprawdę. System tworzy wybór, jeden manipulant wrzeszczy że bądź singlem, drugi że musisz być w związku bo inaczej jesteś egoistą. Obaj krzykacze działają dla systemu, ponieważ oba działania są destruktywne - prawdziwe jest najpierw znalezienie w sobie szczęścia, a później wejście w relację, z powodów które setki razy opisywałem.

 

Człowiek systemu, ewidentnie. Ale z dobrymi intencjami, taki trochę pożyteczny idiota. Szkoda tylko że młodych zwodzi, czeka ich wiele cierpienia później.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta prawda. Kompletnie zielonemu chłopakowi może on trochę pomóc, ja zrobiłem dzięki niemu wielkie postępy. Jednak szybko zauważa się że coś jednak nie gra... że coś zostało przemilczane lub przeinaczone. Każdego dnia dziękuję za to, że trafiłem na braciasamcy. Dopiero po trafieniu tutaj udało mi się rozwinąć skrzydła :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy interesowałem się PUA obejrzałem trochę filmików Pawła i nie nazwałbym Pawła słabym uwodzicielem - on po prostu działa trochę inaczej. Jakby powiedział Marek "na niższych ciałach" :)
Jest to związane z jego doświadczeniami - wystarczy przeczytać jego historię. Ja polecałbym jego nauki na sam początek. Paweł nie daje rad w stylu "jak zaruchać w 7 godzin" tylko np:
- o jakich tematach nie mówić na randce
- gdzie pójść ma pierwszą randkę
- kiedy odpisać na smsa.
Myślę, że nie jest to wiedza, która przydałaby się użytkownikom tego forum. Natomiast kilka rzeczy wyróżnia go na plus na tle innych:

- nie wciska kitu, że wygląd/pieniądze/status nie ma znaczenia

- pokazuje niektóre głupoty "turbouwodzicieli": nie każe ganiać po centrach handlowych itp.

- demaskuje naturę kobiet: kiedyś wspomniał, że jedna laska chciała wrócić do byłego bo znalazł sobie inną, gdy on na to pozwolił i rzucił nową dziewczynę ona rzuciła jego. zdaniem Pawła takie rzeczy robią tylko te "toksyczne" kobiety, na forum wiemy, że jest trochę inaczej.

Na minus:

- podejście "prosystemowe" (nacisk na randki i związek) i trochę hmm... "katolickie" (może się mylę)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Spira napisał:

Spróbuj sobie sam, powiedź głupie cześć do 100 totalnie obcych dziewczyn, nic więcej, głupie cześć, niektóre z tych 100 się zatrzyma sama z siebie i z tobą pogada i zobaczysz wtedy coś takiego, że masz całą uwagę dziewczyny na sobie. Czasem będzie ci się wydawało, że mógłbyś mówić równie dobrze po chińsku, a ona i tak by ci dała numer/poszła z tobą na soczek (instantdate). Ona właśnie jest seksualnie dostępna i się jej spodobałeś! Zakwalifikowała cię jako reproduktora - więc idź z nią uprawiać miłość.

 

Bardzo ciekawy eksperyment, podejmie się ktoś wykonania?

Powodzenie obaliłoby chyba większość tego PUA  :D

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś przeciętny wyglądem albo poniżej to 99/100 cie zlekceważy, lub pogada żeby nie wyjść na niemiłą i nic z tego nie wyniknie.

 

PUA to raczej mówią o tym ,że da sie uwieść kobiete wzbudzaniem emocji i prezentowaniem szybko wysokiej wartości, omijając bariere wyglądu.

 

Jak jest wygląd to nic nie trzeba robic, absolutnie nic, nawet kobieta sama pomaga w podrywie i nakieruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
4 minuty temu, ThePowerOfNow napisał:

Mi się wydaje, że to nie jest plagiat.

 

To jest plagiat jednej z audycji, Marek nagrał audycję wtedy kanał dopiero się rozkręcał, a kilka dni później ten typek  nagrał swoją i momentami mówi dokładnie to samo słowo w słowo. ;) 

 

Porównaj obie audycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.