Skocz do zawartości

Witam Panów


MoTY

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

 

Na forum trafiłem już jakiś czas temu, ale do tej pory po prostu biernie przeglądałem i nie miałem zamiaru się rejestrować. Dzisiaj miarka się przebrała i jestem... Nazywam się Kamil, mam 22 lat i na chwilę obecną jestem aspołeczną pizdą i spierdoliną. Obiecałem sobie, że będę dążył do wygrywania życia i Wy mi w tym pomożecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, TPakal1 napisał:

Siemka! Chyba jesteś dla siebie zbyt surowy. 

 Oj nie, raczej nie. Jest to najprawdziwsza prawda i jest to tylko i wyłącznie moja wina i chociaż tyle dobrego, że potrafię się do tego przyznać :). Zresztą jestem właśnie w trakcie pisania drugiego tematu, gdzie trochę wszystko opiszę i wtedy sam się przekonasz, że miałem rację tak siebie nazywając.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem. Ja na przykład nie mam w zwyczaju siebie obrażać (choć dużo siebie krytykuję) i na pewno nie nazwałbym siebie aspołeczną pizdą i spierdoliną. Prawdopodobnie po prostu masz aspołeczne zachowania, ale nie należą one do twojej istoty, czyli nie możesz powiedzieć, że jesteś nimi. Ja na przykład do pójścia do szkoły nie miałem szczególnych problemów z zachowywaniem się wśród ludzi. I co nagle się odmieniłem? Nie, po prostu z lęku przed przemocą rówieśników utrwaliły się we mnie wzorce zachowań, przez które próbuję maksymalnie iść na rękę i łagodzić sprawy, a także działać tak, by to innym, a nie mi było dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SennaRot napisał:

Witam, możesz być największa aspołeczną pizdą i cipą ale trafić na to forum mając 22 lata to jak trzymać wygrany los z szóstką w reku.

 

Potwierdzam. Trafiłem mając 21 i... a, za dużo by mówić, ale jest lepiej niż dobrze. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.