Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Stulejman Wspaniały

Egregor forum, daj mu miłość a odwdzięczy się troską i Boską ochroną

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20)

 

Gdzie dwóch lub trzech się gromadzi - jeśli ich umysły (myśli) i dusze (emocje) koncentrują się na jednym celu (np. zwycięstwo ich drużyny sportowej), pojawia się EGREGOR. Czyli wg. magii istota bytująca w świecie astralnym (nie odczuwa go większość ludzi), kierująca swymi "wyznawcami". 

 

Egregory to wszelkie religie, partie, kluby sportowe itd., mogą być bardzo negatywne, złe, albo też dobre, szlachetne, piękne i wzniosłe. Dają swoim wyznawcom energię, motywację, powody do działań.

 

Forum i idee które od tylu lat propaguję, mają oczywiście własny egregor. Teraz jestem pewny, że to Jego głos ocalił mnie przed kalectwem bądź śmiercią gdy zapierdalałem na hondzie po ciemnicy (usłyszałem głos żeby natychmiast zwolnić) i wyskoczyła sarenka na drogę. Egregor chroni "swoich" poprzez właśnie takie ostrzeżenia, koncentrację uwagi na pewnych ideach bądź myślach, czy też czasami (bardzo rzadko, zależy od zgromadzonej energii) wręcz fizycznie i za pomocą przemocy. Egregory "szlachetne" po prostu nie doprowadzają "swoich" do sytuacji, gdzie potrzebowaliby drastycznej ingerencji. Ich emocje i uczucia są tak sterowane, by szli tam gdzie trzeba - i nie wchodzili w sytuacje zagrażające ich życiu, a kierowali się ku spełnieniu i wyższym uczuciom, pięknym i wzniosłym, pełnym ciszy i ukojenia.

 

To nieważne czy w to wierzysz czy nie - ale chęć pomocy forumowiczom (egregor), myślenie o forum, o idei która mu przyświeca (pomoc i oświecanie tych, którzy nie wiedzą tego co my), to jest właśnie ŁADOWANIE swoją energią egregora. A ten chroni "swoich" w różne sposoby - przed przemocą, nieszczęściami, opętaniami, depresjami, problemami społeczno - finansowymi, pomaga wyjść z ciężkiej rozpaczy gdy życie przygniotło - to żaden problem, depresja i chęć zniknięcia to brak energii, egregor może ją natychmiast uzupełnić - za pomocą "dziwnych" myśli, emocji, wskazań w "głowie", nagłej zmiany koncentracji uwagi.

 

W niektórych przypadkach gdy ktoś umiera, jest na skraju absolutnej rozpaczy (opętania), w ciężkiej sytuacji (są ludzie chcący go zamordować, dół wykopany) egregor może w drastyczny sposób zmienić sytuację nawet w sposób fizyczny, potężnie wpływając na emocje i myśli oprawców, czy też "stawiając na nogi" umierających. Dla potężnego egregora niewiele rzeczy jest niemożliwych. 

 

Moja śp. Babcia, poszła w Warszawie (1944) po jedzenie dla mojego taty i Śp. cioci, i niemcy ją wzięli do kopania rowów p. czołgowych - chcieli ją rozstrzelać, ale cudowne wydarzenia wydarły ją z rąk niemców. Gdy w 1939r. była w domu, usłyszała głos żeby uciekać - jako osoba wierząca, uznała ten głos w głowie za głos Anioła, więc uciekła - bomba stukasa rozpieprzyła cały budynek. Później w schronie plotn usłyszała żeby uciekać - coś tam się stało strasznego, nie wiem co, ale uciekła i przeżyła. Dużo ludzi umarło w ciemności i ścisku, bez żadnej pomocy. Ja doświadczam takich samych ostrzeżeń.

 

Tak właśnie działa egregor. Ostrzega i chroni "swoich".

 

Dlatego namawiam was do tego, byście czasami z życzliwością i wdzięcznością pomyśleli o forum, o misji którą niesie. Mamy MILIONY wrogów nas wyśmiewających, nienawidzących. Wielu by sobie życzyło, żeby to miejsce zniknęło, żeby było NORMALNIE. Czyli żebyś żył bajkami, a później straszliwie cierpiał i wył po nocach bo nie znałeś swojej i kobiecej natury...Oni cierpią, więc chcą żebyś i Ty cierpiał. Oni mają trudne, ciężkie życie, więc i Ty masz takie mieć. A jak nie masz?

 

To jesteś wróg, szkodnik, śmieć do wyśmiania, wydrwienia, oplucia...

 

Dlatego siła forum (egregora) jest tak ważna, ponieważ siła forum udziela się każdemu człowiekowi, który się tej sile poddaje. I nagle w dziwny sposób... Twoja fałszywa rodzinka... fałszywi koledzy... tracą siłę SUGESTII wpływającej na Ciebie. Tracą siłę, stają się papierowymi pancernikami, bez siły i wpływu. Nie mogą Ci "sprzedać" swojego chaosu i cierpienia, więc Cię nienawidzą...

 

...ale Ty to masz w dupie (ale tak naprawdę w dupie), bo Twoje myśli zajmuje siła i piękne idee. Twój egregor dba o Ciebie w każdy możliwy sposób.

 

Jeśli więc to Cię interesuje, myśl o forum z miłością, życzliwością; wyobrażaj sobie jak słuchasz z życzliwością i energią rad Braci, jak udzielasz swojego doświadczenia tym, którzy tego potrzebują. Taka pełna miłości i troski myśl nic Cię nie kosztuje (wzmacniasz się nią, poczujesz się bardzo przyjemnie), a egregor się ładuje. Im więcej Twoich myśli (energii) krąży wokół forum, tym bardziej cenny jesteś dla tej energetycznej, potężnej istoty. I może przyjść chwila, kiedy staniesz przed ścianą... a egregor ją dla Ciebie rozbije. Wystarczy myśl skoncentrowana na forum.

 

Ale po co czekać na sytuacje "graniczne"? Masz kłopoty w pracy, rodzinie? Skup swą uwagę na forum, na ponad tysiącu Braci... automatycznie zaobserwujesz wzrost samopoczucia, energii; odczujesz jak negatywne macki, wpływy i klątwy odpadają od Ciebie. Już w tej chwili nasz egregor jest silniejszy na "solo" niż KAŻDA toksyczna rodzinka. To jest miazga, to jest totalny rozpierdol. Wypróbuj tej siły w sytuacjach realnych, i na pewno poczujesz dziwną siłę, że zagmatwane sprawy się same układają. Egregor chroni "swoich", zawsze o tym pamiętaj. 

 

Im czystsze i szlachetniejsze myśli z siebie wygenerujesz, tym piękniejszy i "wyższy" będzie egregor. 

 

 

Do tego czasu gdy głos ostrzegł mnie przed skutkami mojej głupoty (nadmierna prędkość), nie rozumiałem jak stał się potężny. 

 

Ale spoko, rozumiem że możesz mieć w tyle jakieś tam egregory (wymysły schizofreników i psycholi zdaniem racjonalistów). Ok. Podsumujmy Co może Tobie dać silne energetycznie forum:

 

1. Poczucie że nie jesteś sam - czyli sugestia toksycznej rodzinki lub otoczenia, rozbija się o tę skałę. Kto tego doznał, ten wie o czym piszę... zamiast pod wpływem krakania rodzinki zostać niewolnikiem, spełniasz się i robisz to, czego pragnie Twoje przeznaczenie.

 

2. Ochrona psychiczna, przed negatywnymi sugestiami. Będą tam tylko sugestie samorozwoju, piękna, miłości i szacunku do siebie, motywacja do pracy nad sobą a nie czekanie na zbawienie.

 

3. Czasem... ochrona fizyczna. Ja tego doznałem, jak to Cię spotka (oby nie), zrozumiesz co to jest moc egregoru gdy żywa moc wpełznie w Twoje ciało i będziesz rzucał zbójami (niemożliwe z punktu widzenia fizjologii, a jednak...), chociaż niekoniecznie to musi się zdarzyć. Ale miej wiarę! Pomoc zawsze nadejdzie. Ty wspierałeś egregor wiernie, on o Ciebie się zatroszczy.

 

4. Ostrzeżenia przed złą ścieżką.. głos, uczucie, myśl, nagła niechęć bądź sympatia... egregor nie pozwoli, by ktoś Cię wykorzystywał i niszczył dla siebie. Jesteś jego "akumulatorem", więc Cię chroni.

 

5. Ostrzeżenie przed chorobą, nieszczęściem, nieuniknioną zmianą w życiu.

 

 

Każda religia ma swój egregor - do niego wierni się modlą, jemu oddają swą energię... ale energia poczucia winy, może zasilać jedynie złośliwy, mściwy egregor, który pomaga jedynie w niezwykle rzadkich przypadkach. Masowe egregory są potężne, ale nieludzkie w stosunku do swych wiernych.

 

 

Im więcej dasz - tym więcej dostaniesz. Kosmiczne prawo ponoć... ale tak, tak właśnie ono działa w tym przypadku. 

 

Ale po co mnie słuchać? Sam to wypróbuj. Co Ci szkodzi z miłością i szacunkiem pomyśleć o forum, o misji tłumaczenia ludziom jak działa ich natura? Sam się lepiej przez to poczujesz. Rozumiem że możesz mi nie wierzyć, to objaw zdrowego rozumu. Ale ta moc istnieje, jest realna. Sam spróbuj, sam się przekonaj. 

 • Like 9

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie napisane. 

 

Potwierdzam, że coś w tym jest. Odkąd wsiąkłem w forum na dobre, coraz więcej pozytywnych rzeczy osiągam w swoim życiu. Coraz lepiej idą mi rzeczy, których bym się kiedyś nie spodziewał. Wszystko staje się proste, klarowne i optymistyczne.

 

Do tego mam wielkie poczucie szczęścia, nawet jak nic się nie dzieje + każda sytuacja mnie cieszy, nawet najdrobniejsza. Wątpię, żeby to był przypadek.

 

Ostatnio zaczęła mi doskwierać (jak można się było przekonać w temacie, który założyłem) moja obsesja na punkcie stania się ,,koksem''. Byłem na to nakręcony przez bodajże 6 albo 7 lat, a tu nagle coś mi się zaczęło nie podobać i odpuściłem, a emocje coraz rzadziej do tego wracają i wierzę, że niedługo przestaną całkowicie i będę wolnym człowiekiem, a nie uzależnionym od jakichś fanaberii wyciągniętych z dupska. I czuję się z tym znacznie lepiej, bo tamta obsesja wiązała się z pewnymi ograniczeniami psychicznymi, ale to raczej temat na inną rozmowę. 

 

Dzieje się lepiej, odkąd jestem na forum. Przez całe moje dotychczasowe życie nie doznałem tylu pozytywnych odczuć, co przez ostatnie kilka miesięcy. 

 

I dopiero teraz wiem, że mogę zaczynać życie. Mogę sobie kupić furę jaką chcę (w granicach rozsądku finansowego), mogę uprawiać sport jaki chcę, mogę obcować z kobietami (chociaż nie chcę za wyjątkiem fizyczności) - i nie utożsamię szczęścia z żadną z tych rzeczy, nie wsiąknę w fakt posiadania czegoś materialnego jako drogę do szczęścia, bo szczęście już jest, teraz pozostaje je tylko wspierać różnymi dodatkami wg własnego widzimisię - ale nawet, jeśli tych dodatków nie będzie, NIC SIĘ NIE STANIE.

 

Dlatego wierzę, że to wszystko jest działaniem jakiejś siły, której nie widać gołym okiem. 

 

 

 

 • Like 4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jest tak.

 

Ładuję go wizualizacją tej pięknej posiadłości edukacyjno-relaksacyjnej do której dążymy.

 

Widzę tam instytut rozwoju, relaksacji i innowacji muzycznej w jednym skrzydle. 

 

Będę odwiedzał innych mistrzów w ich skrzydłach. Grał z nimi w bilarda ładnie ubrany, popijając najlepsze trunki świata z pięknych szklaneczek.

 

cudownie.

 

fe5f3207b9097408d07f2f4b3c390d4c.jpg

 • Like 5

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

 • Podobna zawartość

  • Przez luter1
   Witam. 
    Mam 32 lata i od kilku miesięcy bacznie słucham audycję Marka z których wiele czerpię w i znacznej mierze się zgadzam. 
   Bardzo mi przykro z powodu zbanowania kanału (w szczególności bo nie przesłuchałem wszystkiego) jedna jest mi 
   bardzo miło zagościć w końcu na forum braciasamcy.pl/ 
   Pozdrawiam braci i ojców (przełożonych  )
  • Przez MoszeKortuxy
   Tytuł brzmi clickbaitowo, a jednak clickbaitem nie jest bo treść tematu jest taka jak w tytule  i oto chodziło bo chciałem zdobyć waszą uwagę   To się nazywa porządna reklama 
   Spytacie "Mosze co jest tym super prezentem, który możemy dać Markowi? ", a ja wam powiem: Dbanie o to co piszecie na forum.
    
   Tak, tak moi drodzy to jest bardzo dobry prezent, gdyż dzięki dbałości o to co piszecie na forum Marek będzie miał mniej roboty z poprawianiem błędów, zamykaniem i usuwaniem treści, które niszczą wizerunek forum, nadawaniem ostrzeżeń i banów dla niepokornych użytkowników  W ten sposób pomożecie także moderacji.
    
   Swój czas, który wcześniej był nieodwracalnie tracony na poprawianie zdań czy karanie za złe zachowanie Marek będzie mógł spożytkować na rozwój forum jak sama nazwa tego działu wskazuje  
    
   Skorzysta na tym Marek, moderacja i także Wy  
   Przestrzegając regulaminu, trzymając się credo forum, dbając o ortografię, interpunkcję, czytelność tekstu oraz będąc kulturalnym, miłym, pomocnym i pisząc przemyślane rzeczy tak, aby nie było trzeba ich potem poprawiać NIE dostajecie ostrzeżeń czy w skrajnych przypadkach bana. To takie proste i jakże pomocne!
    
   To wszystko się zazębia. Marek zyskuje na tym czas. Moderacja ma mniej roboty. Wy nie dostajecie kar i Forum szybciej się rozwija   
   Marek ma dziś urodziny, więc mam nadzieje, że z tej okazji weźmiecie sobie te słowa do serca i razem przyczynimy się do lepszego rozwoju ku chwale forum !  
    
    
    
    
  • Przez Mordimer
   Cześć, 
   odnośnie braku szyfrowania na forum, warto by to zrobić aktualnie organizacja Lets Encrypt https://letsencrypt.org/ podpisuje całkowicie za darmo strony www (posiada dużą część rynku).
   Myśle, że warto żeby @Stulejman Wspaniały zarządził
  • Przez Ksanti
   Wielokrotnie próbowałem szukać znajomych, tudzież dziewczyny przez internet. Moje próby były jednak bezowocne. Pomijam już wątek portali randkowych bo to inna para kaloszy. Poszukiwania to bardzo trudny i niewdzięczny proces. Nie żalę się czy coś, albo może i trochę. Jednak bracia czy zauważyliście jak wygląda dzisiejszy internet w porównaniu z tym co było jeszcze 10 lat temu? Próbując wyjść poza portale społecznościowe nagle ukazuje się wielkie "nic". To tak jakby wyjechać z miasta na wieś. Czasem mam wrażenie, że jest to spustoszałe pole po bitwie, która była wieki temu i nikt do tej pory nie posprzątał. Jeden wielki bałagan i masa miejsc, która jest po prostu martwa ale w dalszym ciągu figuruje w wyszukiwarce. Mało tego jest w top pozycjach pod tymi hasłami. Mam fb od około 8 lat [Pewna osoba mnie codziennie bombardowała abym założył konto. Poza tym kusiło mnie aby dowiedzieć się czegoś o swojej w dupę chrzanionej miłości "platonicznej". Będąc młodocianym (wtedy jeszcze) białorycerzem dużo nerwów mi zjadła mimo, że kontakt był głównie na odległość]. Wcześniej niemal wszyscy komunikowali się przez gg. Przed fb królowały nk i myspace (ten drugi obecnie opustoszały). Od nk zaczęły się te wszystkie zmiany w portalach społecznościowych. Ludzie dostali nową "zajawkę" bo koledzy i koleżanki ze szkoły tam byli i generalnie to "beka w **uj". Przed nim była masa żywotnych miejsc typu: fora, gg i wszelkie anonimowe chat rooms. Blogów nie traktowano poważnie bo głównie to gimnazjaliści wypisywali tam swoje wypociny o problemach natury egzystencjonalnej. Na stronach internetowych popularne były tandetne animacje flash i efekty dźwiękowe. Pojawił się yt, który nagle zrobił się popularny w Polsce i wyparł wrzutę. Itd itd... Oczywiście na domiar, cały internet zdominowała jedyna słuszna wyszukiwarka, której niemal każdy używa.
    
   Powoli dochodząc do rdzenia problemu. Przez te wszystkie lata hegemonii portali społecznościowych takich jak nk, myspace, fb, yt, twitter, teraz instagram ludzie zupełnie zmienili swoje przyzwyczajenia i podejście do sieci. Internet stał się mniej anonimowy i zamienił w taki fast food który można szybko skonsumować i iść dalej. Niemal każde forum jest obecnie martwe albo wymierające. Ludzie żyją z oglądania pseudo śmiesznych filmików, wrzucania swoich zdjęć dla lajków i budowania próżności (zwłaszcza samiczki). Wkurza was fb? To co powiecie o instagramie? Serwis fotka to przy tym nic. Poznajcie prawdziwy koncert próżności lasek. Zdjęcia jedzenia, kota, psa, dupy, usteczka, pseudo #bizneswomen #zpsiapsiółeczką #alko+impra #"tap madyl" #królowa jest tylko jedna itd. Milion serduszek i komentarzy zaślinionych onanistów pod każdym zdjęciem wypinającej się laski. Internet zdominowały korporacje społecznościowe. Dawniej o wiele łatwiej było poznawać ludzi. Teraz są jakieś portale ogłoszeniowe i no właśnie tylko portale ogłoszeniowe na których są ludzie głównie z problemami. W dodatku nawet ich jest tam mało. Odpiszesz na ogłoszenie to być może dojdzie do wymiany maili i na tym koniec. Dasz ogłoszenie to podobny scenariusz. Albo sponsoringi czy szukanie jelenia na męża. Niemal nie ma już miejsca gdzie można poznać kogoś anonimowo tak na luzie jak to miało miejsce kiedyś. Nawet na legendarnym gg współcześnie jest patologia. Trudno się dziwić, że w takim środowisku laskom się w dupie poprzewracało. Akcje typu "pokaż zdjęcie to łaskawie zdecyduje czy chce się spotkać czy nie" są na porządku dziennym. Raz, że nie ma wyboru bycia anonimowym. Dwa większość z nas ma przewalone, ponieważ panuje bezwzględna hipergamia. 
    
   Forum bracia samcy to chyba ewenement w dzisiejszym internecie. Bardzo silna społeczność, która nie idzie bezmyślnie z prądem nowych trendów internetowych. Inaczej to forum również było by martwe. Przy okazji pochwalę, że oprawa graficzna już od pierwszego wejścia bardzo mi się spodobała i panuje tu względny porządek. Jedyne równie żywotne fora to te typowo kobiece, czyli plotkarskie o wszystkim i o niczym. W porównaniu z "braciasamcy" to dno. Jakiś czas temu czytałem pewien wątek na kafeterii. Dwóch facetów pisało z sensem i logicznie a baby dalej swoje ignorując ich wypowiedzi. Jeden wielki emocjonalny bełkot i jechanie stereotypami faceta (jaki powinien być). W dodatku ortografia i składnia raziły po oczach, więc "combo" nie do zniesienia.
    
   Jakie są wasze odczucia na ten obszerny temat?
   Zostawiajcie łapki w górę i subskrybujcie
  • Przez MoszeKortuxy
   Cześć Bracia. Dziś wpisując w google "bracia samcy" jako 3 wynik pojawił mi się ten link - http://www.podrywaj.org/forum/bracia_samcy_co_o_tym_sadzicie
   Członkowie tego portalu wypisują o nas takie opinie jak:
    
   "Jak wszędzie- kilku zwycięzców, masa przegrańców. Nic wartościowego się od nich nie dowiedziałem."
    
   "tylko życiowe przegrywy podrywają na kasę i wygląd. Liczą na łut szczęścia"
    
   "Forum dla mizoginów, którzy taplają się we własnym szambie."
    
   "Przecież to forum braci to jest zakala internetu. Po pierwsze oni śmieją się pua i stron takich jak ta, śmieją się z uwodzicieli bo im samym z kobietami nie wyszło. Tylko nie wiedzą,że to co głosza na stronie w 80 % pokrywa się z wiedzą pua i ogólnie na tematy podrywu ( no to że za kobietami nie mozna latac i włazic w dupe,że trzeba dawać kobiecie emocje i być pewnym siebie itp)"
    
   To tylko kilka wypowiedzi z pod tamtego tematu. 
 • Przeglądający   0 użytkowników

  Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.

×