Skocz do zawartości

Egregor forum, daj mu miłość a odwdzięczy się troską i Boską ochroną


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20)

 

Gdzie dwóch lub trzech się gromadzi - jeśli ich umysły (myśli) i dusze (emocje) koncentrują się na jednym celu (np. zwycięstwo ich drużyny sportowej), pojawia się EGREGOR. Czyli wg. magii istota bytująca w świecie astralnym (nie odczuwa go większość ludzi), kierująca swymi "wyznawcami". 

 

Egregory to wszelkie religie, partie, kluby sportowe itd., mogą być bardzo negatywne, złe, albo też dobre, szlachetne, piękne i wzniosłe. Dają swoim wyznawcom energię, motywację, powody do działań.

 

Forum i idee które od tylu lat propaguję, mają oczywiście własny egregor. Teraz jestem pewny, że to Jego głos ocalił mnie przed kalectwem bądź śmiercią gdy zapierdalałem na hondzie po ciemnicy (usłyszałem głos żeby natychmiast zwolnić) i wyskoczyła sarenka na drogę. Egregor chroni "swoich" poprzez właśnie takie ostrzeżenia, koncentrację uwagi na pewnych ideach bądź myślach, czy też czasami (bardzo rzadko, zależy od zgromadzonej energii) wręcz fizycznie i za pomocą przemocy. Egregory "szlachetne" po prostu nie doprowadzają "swoich" do sytuacji, gdzie potrzebowaliby drastycznej ingerencji. Ich emocje i uczucia są tak sterowane, by szli tam gdzie trzeba - i nie wchodzili w sytuacje zagrażające ich życiu, a kierowali się ku spełnieniu i wyższym uczuciom, pięknym i wzniosłym, pełnym ciszy i ukojenia.

 

To nieważne czy w to wierzysz czy nie - ale chęć pomocy forumowiczom (egregor), myślenie o forum, o idei która mu przyświeca (pomoc i oświecanie tych, którzy nie wiedzą tego co my), to jest właśnie ŁADOWANIE swoją energią egregora. A ten chroni "swoich" w różne sposoby - przed przemocą, nieszczęściami, opętaniami, depresjami, problemami społeczno - finansowymi, pomaga wyjść z ciężkiej rozpaczy gdy życie przygniotło - to żaden problem, depresja i chęć zniknięcia to brak energii, egregor może ją natychmiast uzupełnić - za pomocą "dziwnych" myśli, emocji, wskazań w "głowie", nagłej zmiany koncentracji uwagi.

 

W niektórych przypadkach gdy ktoś umiera, jest na skraju absolutnej rozpaczy (opętania), w ciężkiej sytuacji (są ludzie chcący go zamordować, dół wykopany) egregor może w drastyczny sposób zmienić sytuację nawet w sposób fizyczny, potężnie wpływając na emocje i myśli oprawców, czy też "stawiając na nogi" umierających. Dla potężnego egregora niewiele rzeczy jest niemożliwych. 

 

Moja śp. Babcia, poszła w Warszawie (1944) po jedzenie dla mojego taty i Śp. cioci, i niemcy ją wzięli do kopania rowów p. czołgowych - chcieli ją rozstrzelać, ale cudowne wydarzenia wydarły ją z rąk niemców. Gdy w 1939r. była w domu, usłyszała głos żeby uciekać - jako osoba wierząca, uznała ten głos w głowie za głos Anioła, więc uciekła - bomba stukasa rozpieprzyła cały budynek. Później w schronie plotn usłyszała żeby uciekać - coś tam się stało strasznego, nie wiem co, ale uciekła i przeżyła. Dużo ludzi umarło w ciemności i ścisku, bez żadnej pomocy. Ja doświadczam takich samych ostrzeżeń.

 

Tak właśnie działa egregor. Ostrzega i chroni "swoich".

 

Dlatego namawiam was do tego, byście czasami z życzliwością i wdzięcznością pomyśleli o forum, o misji którą niesie. Mamy MILIONY wrogów nas wyśmiewających, nienawidzących. Wielu by sobie życzyło, żeby to miejsce zniknęło, żeby było NORMALNIE. Czyli żebyś żył bajkami, a później straszliwie cierpiał i wył po nocach bo nie znałeś swojej i kobiecej natury...Oni cierpią, więc chcą żebyś i Ty cierpiał. Oni mają trudne, ciężkie życie, więc i Ty masz takie mieć. A jak nie masz?

 

To jesteś wróg, szkodnik, śmieć do wyśmiania, wydrwienia, oplucia...

 

Dlatego siła forum (egregora) jest tak ważna, ponieważ siła forum udziela się każdemu człowiekowi, który się tej sile poddaje. I nagle w dziwny sposób... Twoja fałszywa rodzinka... fałszywi koledzy... tracą siłę SUGESTII wpływającej na Ciebie. Tracą siłę, stają się papierowymi pancernikami, bez siły i wpływu. Nie mogą Ci "sprzedać" swojego chaosu i cierpienia, więc Cię nienawidzą...

 

...ale Ty to masz w dupie (ale tak naprawdę w dupie), bo Twoje myśli zajmuje siła i piękne idee. Twój egregor dba o Ciebie w każdy możliwy sposób.

 

Jeśli więc to Cię interesuje, myśl o forum z miłością, życzliwością; wyobrażaj sobie jak słuchasz z życzliwością i energią rad Braci, jak udzielasz swojego doświadczenia tym, którzy tego potrzebują. Taka pełna miłości i troski myśl nic Cię nie kosztuje (wzmacniasz się nią, poczujesz się bardzo przyjemnie), a egregor się ładuje. Im więcej Twoich myśli (energii) krąży wokół forum, tym bardziej cenny jesteś dla tej energetycznej, potężnej istoty. I może przyjść chwila, kiedy staniesz przed ścianą... a egregor ją dla Ciebie rozbije. Wystarczy myśl skoncentrowana na forum.

 

Ale po co czekać na sytuacje "graniczne"? Masz kłopoty w pracy, rodzinie? Skup swą uwagę na forum, na ponad tysiącu Braci... automatycznie zaobserwujesz wzrost samopoczucia, energii; odczujesz jak negatywne macki, wpływy i klątwy odpadają od Ciebie. Już w tej chwili nasz egregor jest silniejszy na "solo" niż KAŻDA toksyczna rodzinka. To jest miazga, to jest totalny rozpierdol. Wypróbuj tej siły w sytuacjach realnych, i na pewno poczujesz dziwną siłę, że zagmatwane sprawy się same układają. Egregor chroni "swoich", zawsze o tym pamiętaj. 

 

Im czystsze i szlachetniejsze myśli z siebie wygenerujesz, tym piękniejszy i "wyższy" będzie egregor. 

 

 

Do tego czasu gdy głos ostrzegł mnie przed skutkami mojej głupoty (nadmierna prędkość), nie rozumiałem jak stał się potężny. 

 

Ale spoko, rozumiem że możesz mieć w tyle jakieś tam egregory (wymysły schizofreników i psycholi zdaniem racjonalistów). Ok. Podsumujmy Co może Tobie dać silne energetycznie forum:

 

1. Poczucie że nie jesteś sam - czyli sugestia toksycznej rodzinki lub otoczenia, rozbija się o tę skałę. Kto tego doznał, ten wie o czym piszę... zamiast pod wpływem krakania rodzinki zostać niewolnikiem, spełniasz się i robisz to, czego pragnie Twoje przeznaczenie.

 

2. Ochrona psychiczna, przed negatywnymi sugestiami. Będą tam tylko sugestie samorozwoju, piękna, miłości i szacunku do siebie, motywacja do pracy nad sobą a nie czekanie na zbawienie.

 

3. Czasem... ochrona fizyczna. Ja tego doznałem, jak to Cię spotka (oby nie), zrozumiesz co to jest moc egregoru gdy żywa moc wpełznie w Twoje ciało i będziesz rzucał zbójami (niemożliwe z punktu widzenia fizjologii, a jednak...), chociaż niekoniecznie to musi się zdarzyć. Ale miej wiarę! Pomoc zawsze nadejdzie. Ty wspierałeś egregor wiernie, on o Ciebie się zatroszczy.

 

4. Ostrzeżenia przed złą ścieżką.. głos, uczucie, myśl, nagła niechęć bądź sympatia... egregor nie pozwoli, by ktoś Cię wykorzystywał i niszczył dla siebie. Jesteś jego "akumulatorem", więc Cię chroni.

 

5. Ostrzeżenie przed chorobą, nieszczęściem, nieuniknioną zmianą w życiu.

 

 

Każda religia ma swój egregor - do niego wierni się modlą, jemu oddają swą energię... ale energia poczucia winy, może zasilać jedynie złośliwy, mściwy egregor, który pomaga jedynie w niezwykle rzadkich przypadkach. Masowe egregory są potężne, ale nieludzkie w stosunku do swych wiernych.

 

 

Im więcej dasz - tym więcej dostaniesz. Kosmiczne prawo ponoć... ale tak, tak właśnie ono działa w tym przypadku. 

 

Ale po co mnie słuchać? Sam to wypróbuj. Co Ci szkodzi z miłością i szacunkiem pomyśleć o forum, o misji tłumaczenia ludziom jak działa ich natura? Sam się lepiej przez to poczujesz. Rozumiem że możesz mi nie wierzyć, to objaw zdrowego rozumu. Ale ta moc istnieje, jest realna. Sam spróbuj, sam się przekonaj. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie napisane. 

 

Potwierdzam, że coś w tym jest. Odkąd wsiąkłem w forum na dobre, coraz więcej pozytywnych rzeczy osiągam w swoim życiu. Coraz lepiej idą mi rzeczy, których bym się kiedyś nie spodziewał. Wszystko staje się proste, klarowne i optymistyczne.

 

Do tego mam wielkie poczucie szczęścia, nawet jak nic się nie dzieje + każda sytuacja mnie cieszy, nawet najdrobniejsza. Wątpię, żeby to był przypadek.

 

Ostatnio zaczęła mi doskwierać (jak można się było przekonać w temacie, który założyłem) moja obsesja na punkcie stania się ,,koksem''. Byłem na to nakręcony przez bodajże 6 albo 7 lat, a tu nagle coś mi się zaczęło nie podobać i odpuściłem, a emocje coraz rzadziej do tego wracają i wierzę, że niedługo przestaną całkowicie i będę wolnym człowiekiem, a nie uzależnionym od jakichś fanaberii wyciągniętych z dupska. I czuję się z tym znacznie lepiej, bo tamta obsesja wiązała się z pewnymi ograniczeniami psychicznymi, ale to raczej temat na inną rozmowę. 

 

Dzieje się lepiej, odkąd jestem na forum. Przez całe moje dotychczasowe życie nie doznałem tylu pozytywnych odczuć, co przez ostatnie kilka miesięcy. 

 

I dopiero teraz wiem, że mogę zaczynać życie. Mogę sobie kupić furę jaką chcę (w granicach rozsądku finansowego), mogę uprawiać sport jaki chcę, mogę obcować z kobietami (chociaż nie chcę za wyjątkiem fizyczności) - i nie utożsamię szczęścia z żadną z tych rzeczy, nie wsiąknę w fakt posiadania czegoś materialnego jako drogę do szczęścia, bo szczęście już jest, teraz pozostaje je tylko wspierać różnymi dodatkami wg własnego widzimisię - ale nawet, jeśli tych dodatków nie będzie, NIC SIĘ NIE STANIE.

 

Dlatego wierzę, że to wszystko jest działaniem jakiejś siły, której nie widać gołym okiem. 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak.

 

Ładuję go wizualizacją tej pięknej posiadłości edukacyjno-relaksacyjnej do której dążymy.

 

Widzę tam instytut rozwoju, relaksacji i innowacji muzycznej w jednym skrzydle. 

 

Będę odwiedzał innych mistrzów w ich skrzydłach. Grał z nimi w bilarda ładnie ubrany, popijając najlepsze trunki świata z pięknych szklaneczek.

 

cudownie.

 

fe5f3207b9097408d07f2f4b3c390d4c.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.