Skocz do zawartości

Patronite - chcę skorzystać z ich oferty.


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę was o wzięcie udziału w dyskusji na temat mojego dołączenia do patronite.pl - żeby nie było że mówię tylko o sobie, wy też skorzystacie. Jeśli będą pieniądze, ruszymy z czasopismem realnym, o czym w innym wątku rozmawiamy, a wy będziecie tam pisać - konieczne są także filmy, to musi być zrobione gdyż najwięcej ludzi przyciąga się filmami, ludzie nie lubią czytać i myśleć :> Może zarobicie, może staniecie się znani, a może się dobrze zabawicie i spełnicie marzenia.

 

Pieniądze mogą to wszystko umożliwić.

 

Teraz tak. Jak chcę zainteresować ludzi? Chcę im napisać, że nasza wiedza wprowadzona w świat dzięki ich pieniądzom:

 

1. Ocali młodych i starszych przed nieszczęściem, złymi wyborami w życiu, alkoholizmem, bankructwem itd.

 

2. Przypierdoli w nos ludzkim drapieżnikom i pasożytom wszelkiej maści, a chyba każda zna osobę, która żywiła się ludzkim nieszczęściem.

 

Oni biorą 5% z tego co dostajesz, sporo. Ale nawet jak nic nie dostanę, to będzie w jakiś sposób reklama dla forum, więc zysk będzie tak czy siak.

 

Co o tym wszystkim sądzicie?

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Patronite - chcę skorzystać z ich oferty.
2 godziny temu, EnemyOfTheState napisał:

https://patronite.pl/kgonciarz

 

Ciężko będzie przebić, ale jak widać efekt potrafi być niezły :P


Jak dla mnie ten koles jest slaby, irytujacy i to jest jedna wielka sciema i pierdolenie. 17tys z wplat miesiecznie a koles odwiedza "nastepne Polskie miasto". Co on kurwa z kancelarii premier jest? Do tego rady i madrosci Paulo Coelho. "Nie mozesz siedziec i rozpamietywac. Musisz isc do przodu". No nie! Mojez zycie teraz obroci sie o 180st. "Rozwalilem wczoraj drona bo latalem nim w warunkach, w ktorych nie powinienem. No ale trzeba isc do przodu i napierdalac!" - no za 25tys wplat miesiecznych mialbym w dupie tego drona i kupil nastepnego.

Koles jest slaby w porownaniu do np innych youtuberow podroznikow, ale 5+ za spryt i pomysl na trzepanie kapuchy!

My natomiast jesli ruszylibysmy z taka platforma to bylo by to cos zupelnie nowego, swiezego i POTRZEBNEGO! Ja sam jestem w stanie wymienic jednego - JEDNEGO mojego kumpla, ktory jest w dlugim zwiazku i nie ma oczu zarosnietych cipa!

Do tego tematyka forum zahacza o wiele innych waznych tematow, mamy samorozwoj, mamy tematy jak byc dzentelmenem, wiedzy mnostwo!

Edytowane przez greturt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, seba33 napisał:

A może crowdfunding i portaltypu polakpotrafi.pl?

 

Wczoraj na kiblu czytałem książkę Wawrzyniaka (ponoć superbestseller, dla mnie nudna kicha), i tam pisał o tym polakpotrafi.pl to też jest chyba jego - pisał o reinkarnacji pisma SS, co jak wiem okazało się chyba być klapą? :)

 

5 godzin temu, greturt napisał:


Jak dla mnie ten koles jest slaby, irytujacy i to jest jedna wielka sciema i pierdolenie. 17tys z wplat miesiecznie a koles odwiedza "nastepne Polskie miasto". Co on kurwa z kancelarii premier jest? Do tego rady i madrosci Paulo Coelho. "Nie mozesz siedziec i rozpamietywac. Musisz isc do przodu". No nie! Mojez zycie teraz obroci sie o 180st. "Rozwalilem wczoraj drona bo latalem nim w warunkach, w ktorych nie powinienem. No ale trzeba isc do przodu i napierdalac!" - no za 25tys wplat miesiecznych mialbym w dupie tego drona i kupil nastepnego.

Koles jest slaby w porownaniu do np innych youtuberow podroznikow, ale 5+ za spryt i pomysl na trzepanie kapuchy!

My natomiast jesli ruszylibysmy z taka platforma to bylo by to cos zupelnie nowego, swiezego i POTRZEBNEGO! Ja sam jestem w stanie wymienic jednego - JEDNEGO mojego kumpla, ktory jest w dlugim zwiazku i nie ma oczu zarosnietych cipa!

Do tego tematyka forum zahacza o wiele innych waznych tematow, mamy samorozwoj, mamy tematy jak byc dzentelmenem, wiedzy mnostwo!

 

Mi się nie podoba, w sumie nie wiem dlaczego bo bardzo niegłupi facet to jest i jak widać - człowiek sukcesu. No i niech ma hajs, za to może mieć drony, super kamery, może zwiedzać w sumie cały świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Aumakua napisał:

pisał o reinkarnacji pisma SS, co jak wiem okazało się chyba być klapą? :)

 

Reinkarnacja była udana, jednak po pierwszym numerze, który był wielkim sukcesem, poprztykali się udziałowcy między sobą.

 

Jedni mieli środki inni prawa do marki i znaku, drogi się rozeszły. "Szyld" trzeba było zmienić i gazeta miała pod nowym wychodzić, koncepcja "Pixel" nie przetrwała.

 

Wyszły dwa numery, wydawca nie mógł używać nazwy, właściciel nazwy nie miał kasy, nie potrafili się dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Silny

Dnia 15.07.2016 o 19:34, Silny napisał:

 

Wczoraj na kiblu czytałem książkę Wawrzyniaka (ponoć superbestseller, dla mnie nudna kicha), i tam pisał o tym polakpotrafi.pl to też jest chyba jego - pisał o reinkarnacji pisma SS, co jak wiem okazało się chyba być klapą? :)

 

 

Mi się nie podoba, w sumie nie wiem dlaczego bo bardzo niegłupi facet to jest i jak widać - człowiek sukcesu. No i niech ma hajs, za to może mieć drony, super kamery, może zwiedzać w sumie cały świat.

Utworzyłeś już swój profil na Patronite?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Tylko moim zdaniem przydałoby się jeszcze więcej fanów zdobyć przed takim krokiem... Może przydałoby się coś poeksperymentować z formą nagrywania filmików. Wbrew pozorom to bardzo ważne.  Wiem, że nie chcesz sie pokazywać... to trza coś wymyślić moim zdaniem żeby uatrakcyjnić widowisko, mi się np. podobał filmiki z tarotem albo unboxing iphona bo już coś się działo nowego :D Może dodać jakaś czołówkę do filmików ( ktoś musiałby coś zmontować haha)  Może jakieś wywiady z ciekawymi osobami....szkoda, że nie wypalił twój pomysł ze spikerką haha, miłego kobiecego głosu zawsze miło się słucha :)  Takie moje "głośne myśli" ...żeby to wszystko nabrało takiej profesjonalnej otoczki na YT. Ten cały Wawrzyniak to znalazł sobie sposób, wykreował się na showmena ale tam nie ma jakiś sensacyjnych informacji co nie znalazłbyś w książkach o NLP czy u Murphiego. No i w sumie i tak się zastanawiam nad pokazaniem twarzy od czasu do czasu... ludzie łatwiej ufają komuś jak go widzą. Dla ludzi nie w temacie... możesz wyjść na wariata bo ludzie nie ogarniają że ktoś może mieć widzę ezoteryczną i mogą sie przestraszyć, że to jakaś sekta albo oszust kase chce wyłudzić... i tutaj nie chce urazić, tylko się wczuwam w takiego "janusza" :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.