Skocz do zawartości

Human Design i moja analiza


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
6 godzin temu, ciekawyswiata napisał:

Z tego co wiem, dokładna godzina urodzenia nic nie zmienia.

 

Różnica kilku godzin trochę zmienia - z ciekawości kiedyś wpisałem zamiast prawdziwej godziny urodzenia, tzn 8:10 (potwierdzone info, mam jeszcze to, co na porodówce przypinają niemowlakom do nadgarstka) na 17:10 i miałem czakrę podstawy (root) zdefiniowaną, a z prawdziwą godziną mam niezdefiniowaną. Kilka szczegółów również dało się wyłapać, ale typ i inne kluczowe sprawy zostały faktycznie bez zmian.

 

Edytowane przez Dworzanin_Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dworzanin_Herzoga

 

 Między 8:10 a 17:10 to jest aż dziewięć godzin różnicy, więc to już sporo. Natomiast gdybyś wpisał 10 minut w tą czy w tamtą to bez znaczenia. Tak samo jak urodziłeś się na wsi albo w małym mieście, powinno się wpisywać najbliższe duże miasto leżące obok tejże wioski bądź miasteczka. Ja kiedyś też robiłem eksperymenty, wpisywałem godzinę urodzenia na 8:00, a później 23:00 tego samego dnia- z tego co pamiętam czasami wychodziły spore różnice( na przykład tego samego dnia urodzony rano był generatorem, a urodzony przed północą projektorem). 

Edytowane przez ciekawyswiata
Błąd wynikający z pośpiechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Husquarna napisał:

Zaciekawiłem się tematem, ale nie wiem skąd wziąć dokładną godzinę urodzenia z minutami.

 

Jak to czytacie, interpretujecie? Tłumaczycie translatorem? Właśnie czytam na swiatducha o co tam chodzi, ale ciężko ugryźć mi ten temat 

Wszystkie materiały po trochu (akurat translatora nie potrzebuję, chyba, że do rosyjskiego - na ruskich forach bywało sporo wiedzy o HD), od paru miesięcy również grupy facebookowe (są np. grupy dla samych projektorów z centrum śledziony, manifestujących generatorów itd.) - fajna sprawa jak ktoś zza oceanu potwierdza, że ma podobne "szczegóły" nawyków, charakteru a łączy was podobny typ w HD.

Edytowane przez t0rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Name Camilovesky
Born 2nd December 1989 @ 16:50 in *****, Poland
Design Date Tue, 05 Sep 1989 00:54:45 GMT
Type Generator
Strategy To Respond
Not-Self Theme Frustration
Signature Satisfaction
Definition Split
Authority Sacral
Profile Role Model - Hermit (6/2)
Incarnation Cross Left Angle Cross of Identification (9/16 | 64/63)
Not-Self keynotes
  • Avoiding confrontation and truth. (Solar Plexus)
  • Trying to attract attention. (Throat)
  • Fixated on finding love and direction. (G)
Not-Self questions
  • Am I avoiding confrontation and truth? (Solar Plexus)
  • Am I trying to attract attention? (Throat)
  • Am I looking for direction and love? (G)

 

Ktoś wie o co kaman z Not-self questions, notself keynotes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Type Generator
Strategy To Respond
Not-Self Theme Frustration
Signature Satisfaction
Definition Triple-Split
Authority Solar Plexus - Emotional
Profile Role Model - Martyr (6/3)
Incarnation Cross Left Angle Cross of Uncertainty  (8/14 | 55/59)
Not-Self keynotes
  • Holding on to what isn’t good for you. (Spleen)
  • Trying to attract attention. (Throat)
  • Fixated on finding love and direction. (G)
Not-Self questions
  • Am I holding on to what isn’t good for me? (Spleen)
  • Am I trying to attract attention? (Throat)
  • Am I looking for direction and love? (G)
Edytowane przez MoszeKortuxy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01f5b69d7540d.png

 

 
Name Pawel
Born X
Design Date X
Type Manifesting Generator
Strategy To Respond
Not-Self Theme Frustration
Signature Satisfaction
Definition Triple-Split
Authority Solar Plexus - Emotional
Profile Role Model - Hermit (6/2)
Incarnation Cross Left Angle Cross of Duality (20/34 | 37/40)

 

Jeśli chodzi o krzyż, to znalazłem definicję ale po angielsku a aż tak biegły w nim nie jestem i nie do końca rozumiem:

The Left Angle Cross of Duality

20 (The Now) 34 (Power) 37 (Friendship) 40 (Aloneness)
You are here to be the mutative force in the tribe. You carry very industrious energy to do things and get them done. The individual aspects you introduce may be attractive for your community to adapt into their practice. However, not all individual changes are adaptive for two reasons. One, you may wish to keep it as your own thing and not share it. Two, the group or community may not see the value in your new ways and reject it. So there is a dance that you will do in this life, bringing change to the group or community and seeing if it is adopted or not.

Dużo informacji na stronach angielskojęzycznych niestety :( np mój profil : http://loveyourhumandesign.com/2010/03/26/profile-6-2-role-modelhermit-steping-into-the-light-or-not/ czy jest grafika pokazująca nazwy wszystkich bram:

hd-gate-names-on-bodygraph-1.jpg

Ciekawa rzecz to całe HD, ostatnio trochę bardziej zgłębiam temat :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Według mnie to lipa. Może i się zgadza wielu ale czy ma to determinować zdrowy rozsądek? Czy ja mi wyjdzie, że mam np. niezdefiniowaną czakrę podstawy to ma się poddać i leżeć krzyżem na posadzce i czekać na mannę z nieba? A niestety tak większość ludzi to interpretuje a potem maja pretensje, że im w życiu nie wyszło. A guru obrastają w hajs.

 

Powtarzam: racjonalność ma tą przewagę, że bazuje na faktach i doświadczeniach a nie na tym, co powie jakiś zakapturzony dziad zwany mistrzem :). Bracia Racjonaliści - łączcie się :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rustyczny Atomos Nikt Ci nie każe w to wierzyć to raz a dwa to takie wykresy i tym podobne w moim odczuciu należy traktować jako wskazówki. Tam nie ma mowy o bierności i czekaniu, bo ktoś ma niezdefiniowaną jakąś czakrę, poza tym chciałem zauważyć, że wypośrodkowanie wielu sfer życia to takie optimum, bo jak się odchylisz w którąś stronę za bardzo to wyjdziesz nieciekawie na tym, świetny przykład: religijni fanatycy. Wracając jednak do HD, to wydaje mi się, że ono jest całkiem trafne, mogę się mylić, na dzień dzisiejszy taka jest moja opinia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Quo Vadis? Całkiem zgrabny opis tego co można zobaczyć na grafie znajdziesz tu:

http://www.unifiedlifesciences.com/ftp/education_papers/Intro_to_Design.pdf

(na początku można czytać od 6 strony)

Analizując swój wykres trzeba też pamiętać o tym, że jest to obraz "nas" w chwili narodzin, który do dzisiaj już uległ pewnym zmianom. Przy definicji typu "split", jak w Twoim przypadku, rozerwane, zdefiniowane centra energetyczne połączone zostały podświadomie (brama 6, 21, 35 i jeden z kanałów łączących trzecie oko z czakrą gardła).

Na koniec dodam, że nazwy bram z grafiki nie do końca oddają ich znaczenie. Tu warto sięgnąć do księgi przemian chińczyków, ponieważ bramy odpowiadają hexagramom z I-Ching.

W Twoim przypadku, w celu ogólnego rozwoju wewnętrznego warto skupić się na hexagramie 20 i 34, a w celu rozwoju w kwestii relacji - hexagramy 40 i 37. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ludzie, dajcie linka do polskiego forum o humandesign, osobiście szukałem i nie znalazłem. Za młoda 'nauka'?

 

Wszystko co ciekawe jest po angielsku. Żygać mi się chce. Ale i tak czytam :)

 

@Rustyczny Atomos

To, że masz niezdefiniowaną czakrę podstawy to znaczy, że właśnie to pole będzie cię najbardziej interesować i tu możesz mieć największy progres. Nie leżenie plackiem, tylko rozwój. Chyba wewnętrznie czułeś sprzeciw wobec zostawienia tego 'staffu' na pastwę losu, co?

I dobrze, ufaj sobie. A humandesign tylko to odzwierciedla, według mnie trafnie.

 

@Quo Vadis?

Masz tego więcej?

 

Edit// na telefonie nie można kogoś 'wspomnieć'?

 

 

 

 

 

Edytowane przez Johnsons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Quo Vadis? napisał:

@Johnsons Z google translate można sobie poradzić :D, niestety po polsku o tym za dużo nie ma. A konkretniej czego więcej? :>

Można wspomnieć ale to chyba zależy od przeglądarki.

Przykładowych analiz chartów.

 

Angielski to nie problem u mnie. 

Raczej chodzi mi o supremację angielskiego, ale to jest oczywiste, bo to międzynarodowy, w ogóle o co mi chodzi, lepiej skończę paplać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Marek Kotoński

 

Type Projector
Strategy To Wait for the Invitation
Not-Self Theme Bitterness
Signature Success
Definition Split
Authority Splenic
Profile Martyr - Heretic (3/5)
Incarnation Cross Right Angle Cross of Maya (32/42 | 62/61)

 

 

Statystki jak nasz guru , nie wiem czy to dobrze czy to źle :-)) 

Ale co by nie mówić to się zgadza.

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.