Skocz do zawartości

Human Design i moja analiza


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

@t0rek Wiesz co znajoma, która się zna na mi zrobić HD, poczekam aż mi zrobi (jeśli zrobi ? ) I wtedy dam Ci dokładnie znać, bo ja aż tak mocno w temat nie wchodzilem.

Ona mi wypisze o co chodzi i wtedy będę bardziej wiedział na czym stoję. 

Poznam troszkę bardziej te koncepty i terminologię i Ci dam znać. W każdym bądź razie jak najbardziej warto szukać odpowiedzi, moim zdaniem najlepszą rzeczą do zrozumienia siebie jest poznanie głównego koloru aury. U mnie się to cholernie sprawdza. 

 

Pozdrawiam i dzięki za oznaczenie, jeszcze tu zajrze - zależnie od koleżanki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jako projektora najważniejszym odkryciem było to, że nie muszę nikogo do niczego przekonywać tylko spokojnie czekać aż ktoś będzie chciał usłyszeć co chcę mu powiedzieć.

W dodatku projektor potrafi diabelnie słuchać. ?

Edytowane przez icman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

@manygguh

BTW Osho to też był Projektor 2/4  z autorytetem na śledzionie

Parę ebooków anglojęzycznych mam ogarniętych, parę lat rozkminiania znajomych, siedzenia na grupach facebookowych oraz dyskutowania tego ze znajomymi rozwijąjącymi się duchowo od wielu lat. Łatwiej mi analizować cały czyjś profil niż pisać "otwarte" artykuły o HD, bo mogę się odnieść do cech, które pamiętam z różnych podobnych profili. Czasem w trakcie sam się domyślam i po rozmowie mogę lepiej zrozumieć jak to działa w realu. 
W żadnych płatnych szkoleniach udziału nie brałem, co najwyżej kupiłem ebooki.  Czy to dużo? Moja perfekcjonistyczna brama 48 mówi, że nie ;)

@icman
Podczas studiów z tymi dwoma kumplami-projektorami poszliśmy w klimaty PUA (ale amerykańskie), co nas zachęciło do zgłębiania tematów jak psychologia społeczna, zarządzanie itp.( Każdy w z nas jest teraz konsultantem IT, ale w różnych dziedzinach.)
Dopiero w 2015 roku poznałem Human Design i mogłem odkryć, że jakaś astrologia nas łączy. A do astrologii ogólnie zachęcił nas inny kolega z roku -  zabawnie, jak na polibudę :)

Ale... Już wtedy, w ramach różnych eksperymentów zacząłem zauważać (wtedy jeszcze ze smutkiem), że ludzie bardziej mnie lubią jak np. na takich domówkach wcale się nie wypowiadam, tylko sobie siedzę i się uśmiecham. Wszelkie ambitniejsze rozmowy prowadziłem tylko z kolegami w kuchni, a w towarzystwie siedziałem i słuchałem. 
Podobnie zauważałem, że lepiej siąść mi w fajnym klimatycznym lokalu przy barze i łapać kontakt wzrokowy, niż zagadywać na siłę, 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@t0rek

Dokladnie.

Czekamy na zaproszenie, innej opcji nie ma dla nas.

Torek zrobimy tak, jak dostane moj profil od koleżanki to Ci podeśle i zobaczymy jakie mamy podobieństa.

Mnie osobiście wkurza, że swojej "energi" nie mam.

Projektor wydaje mi się być najgorszym ze wszystkich typów (+_+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Też mnie to wkurzało, teraz jednak rozumiem, że to nie chodzi o brak energii a o źródło jej pozyskania, czy żaglowiec jest gorszy od motorówki? Nie on jest po prostu inny, nie możesz być projektorem nie mając przestrzeni na energię z zewnątrz bo wtedy nic byś nie poczuł by to rozświetlić.

 

No i pamietajmy, że HD mówi o pojeździe nie o kierowcy ?.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
W dniu 29.12.2018 o 17:14, El Camino napisał:

W HD trzeba podać też godzinę urodzenia, niestety jej nie znam i zapewne nie poznam. Wiem tyle , że rano. Czy błędna godzina zmieni znacznie wykres ? 

Po prostu sprawdź jak bardzo Ci to zmieni rozkład, wpisując różne godziny. Ja urodziłem się 8:20/8:30, dopiero jak wpisałem 10:30 to zmienił mi się Profil z 4/6 na 4/1, (+1 -1 h nie robi żadnej różnicy) natomiast TYP pozostał ten sam...

W kosmogramie większe znaczenie ma taka dokładność co do minut

 

Ogólnie ciekawy jest ten Human Design, natomiast trzeba to przyjmować, jak wszystkie takie "wyliczanki" z dużą dozą sceptycyzmu, ale ogólnie to co trafia, brać i jakoś po swojemu przetworzyć...

 

Manifestor.jpg

Edytowane przez GregTomassi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 11 miesięcy temu...
W dniu 21.12.2018 o 15:21, manygguh napisał:

@t0rek @SzatanKrieger Też jestem Projektorem ze śledzioną jako autorytetem. Jak będziecie mieć jakieś przemyślenia, bardziej zaawansowane materiały, to podzielcie się ze mną (zapraszam Was do tego <wink, wink>).

https://www.projectormovement.com/blog/human-design-splenic-projector 

https://humanarchetypes.com/intuitive-authority-in-human-design/ 
 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 16.07.2016 o 14:00, Marek Kotoński napisał:

Na HD się nie znam, ale korzystając ze swoich danych urodzenia (28.12.1978 godz. 8.40) zrobiłem sobie z ziomkiem analizę. 

 

Typ projektora, profil to męczennik (moim zdaniem zgadza się, np. Sławek) i heretyk (kij w mrowisko, wiadomo o co chodzi), cel - służba ludziom. Zgadza się? Moim zdaniem tak. 

 

Link bezpośredni: https://www.mybodygraph.com/free-bodygraph?place=Warszawa%2C Poland&date=1978-12-28&time=08:40

 

 

Wrócę do starego tematu o HD. Patrzę na Twój ostatni post na FB: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=493429772829094&set=a.470663475105724&type=3 

Tak w skrócie, to wydaje mi się, że za bardzo próbujesz działać jak Manifestor/Manifestujący Generator, a za mało jak Projektor i m.in. stąd te problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.