Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pany za tydzień mam młodego urlopowo i nie mam zbyt mocno określonych planów wiecie jak to jest z hijenami da go w określonym terminie lub nie więc nic nie rezerwowałem itp.

Ale dziś padła propozycja campingu i na szybko muszę coś kupić a że nigdy nie przepadałem za taką formą wypoczynku to i rozeznania nie mam a z kasą na początek nie chce wariować bo cholera wie czy się spodoba .

Znalazłem takie coś  jak się podoba może lepsze propozycje :)

 

http://www.decathlon.pl/namiot-arpenaz-3-id_8347890.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swój wzrost dłuższego nie dostaniesz. Też miałem ten problem.

Namioty 2 osobowe od razu skreśl. Są procentowo krótsze i przy 2 osobach ciężko zmieścić plecak i resztę szpeju.

Także dobrze że wybrałeś trójkę.

 

Quechua to w miarę sprawdzony i popularny sprzęt, więc ryzyko wtopy i wadliwego egzemplarza jest stosunkowo niewielkie. Aczkolwiek górna półka to to nie jest.

Nie kupowałbym bez obejrzenia w realu. Jak masz koło siebie Decathlona to się wybierz osobiście, przy okazji sprawdzisz jakieś inne graty typu karimaty/psiwory itp.

 

Na kamp zabierz młotek, bo wbijanie śledzi w twarde podłoże przy pomocy kamienia potrafi być nieco wkurwiające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaryzykowałem i go kupiłem ze 3 tyg temu. Na razie tylko go rozłożyłem, wygląda ok (jak dla mnie), miejsca na 2 osoby + graty w sam raz (dwójka jest dwójką tylko z nazwy). Jakość mi pasuje, opinie w necie ogólnie pozytywne. Miałem go testować teraz, ale tem stary osioł nie podpisał mi urlopu i Bruudstock mi przepadł:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na namiocie nie ma co oszczędzać , deszczowa noc przekona o tym każdego  :)

 

Jak wyżej pisze Mordechaj żeby w miarę wygodnie biwakować zawsze biorę rozmiar +1 ( dla mnie samego 2-jka , dla mnie z babą 3-jka)

Z tym że używam Fjorda Nansena , bardzo sobie chwalę.

 

Ale ta Qeuchua nie jest zła , jak na początek może być. Jak Ci się spodoba pod namiotem kupisz se lepszy :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony dodam,  że nie mogę zapomnieć miny ludzi zjechanych po całym  dniu chodzenia,  zwiedzania patrzacych jak kolega rozłożył namiot 2 sekundowy quechua,  a oni musieli jeszcze rozłożyć zwykłe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.