Skocz do zawartości

Jak poderwać ;) FILMIK


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka wrzucam filmik, który przez przypadek znalazłem w sieci podczas wolnego czasu. Widzę, że ta para się dobrze dogaduje ze sobą, dziewczyna jest ładna, mają wspólne hobby. Tylko czy to nie jest kolejna zasadzka? Czy nie jest tak, że to on pierwszy wymyślił jak chce żyć a potem poderwał ją pokazał swój świat i zaprosił ją do niego? Widzę po tym i innych filmikach z tego kanału, że laska jest dość ogarnięta. Szczerze powiedziawszy to fajna z niej dziołcha, chciałbym mieć taką. Ale czy pod tym wszystkim nie kryje się jednak jej prawdziwa natura, skłonność do oszustwa i nadmiernego nakładania tapety? Oceńcie i wypowiedzcie się chętnie poznam punkt widzenia.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poderwać... to można sztangę z obciążeniem.

 

Kobiety się poznaje, tak samo jak kumpli i znajomych.

 

Filmiku nie oglądałem, laska 7/10 - facet ma fajną żyłkę na łapie - to jedyne plusy w tym.

Nie ogarnąłem tego poprawnie politycznego i nie urażającego feministki filmiku. Tak jak kolega powyżej - nie dałem rady

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.